На виховних уроках учні й учителі вкотре говорять про те, як уникнути й застерегти біду, не розгубитись і правильно діяти під час пожежі, що потрібно знати про вибухонебезпечні предмети й небезпеку, що несе із собою вогонь. В ігровій формі, взявши участь у «Що? Де? Коли?», діти, відповідаючи на запитання, пізнавали такі звичні речі: як боротись із вогнем, попередити пожежу, як бути в різного роду надзвичайних ситуаціях
Відкриті заходи показують непоганий рівень знань учнів, а відпрацювання практичних навичок – злагодженість усього колективу. По сигналу «Пожежна безпека» за лічені хвилини учні разом зі своїми наставниками вишикувались на шкільному подвір’ї та звітували директору про свою присутність. Тим часом рятувальники готували поле для практичних занять.
Коли вогонь є другом, а коли стає ворогом,- знають ще із початкової ланки. Та поки учні молодших класів спостерігали, восьмикласникам дозволили грати роль пожежних. Сашко й Максим, одягнувшись у спорядження рятувальників, за лічені хвилини загасили пожежу.
З метою попередження виникнення надзвичайних ситуацій, рятувальники, зазвичай, окрім практичних показів, проводять заодно й профілактичні бесіди з учнями і учителями школи щодо дотримання ними правил пожежної безпеки у побуті.
Репортаж Олени Лук’янюк
ТРК ВІК
Переглянути відео:
Уважаемый посетитель вы вошли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.