|Городские новости|Форум|Бердичевский Чат|Предприятия города|Фотогалерея|Связь с администрацией|Видео Бердичева |Курси Валют|Гороскоп|Онлайн Радио|
События по категориям
Все новости
   • Город
   • Область
   • Культура
   • Общество, экономика
   • Бизнес
   • Спорт
   • Политика
   • Происшествия
   • Криминал
   • Другое


Поиск   
Архив новостей
«    Январь 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 Новости Бердичева и области
Информация
Eсли Вы хотите оставить комментарий к данной статье, то Вам необходимо зарегистрироваться на сайте.

Уряд затвердив нові розміри грошового забезпечення військовим з 2018 року

Категория: Власть
1Кабінет Міністрів України за пропозицією Міністерства оборони України змінив порядок нарахування грошового забезпечення військовослужбовцям. Відповідне рішення ухвалене під час засідання Уряду 30 серпня.

 

Представляючи проект рішення, Міністр оборони України Степан Полторак відзначив, що йдеться про нову філософію забезпечення військовослужбовця та відновлення соціального захисту й справедливості. "Це революційне рішення, і хотів би подякувати всім, хто працював над ним, - сказав Степан Полторак. – Порядок нарахування грошового забезпечення військовослужбовців не змінювався за часів Радянського союзу. В основу грошового утримання входили оклади за військовим званням та посадою. Те, що пропонується сьогодні – значно підвищить захист та соціальну справедливість. Ми відходимо від того, як було, коли 10-15% забезпечення – це те, що йде на пенсію, а далі – 17 надбавок, які є непрозорими та неефективними», - сказав Міністр.

 

Коментуючи ухвалення рішення, Прем’єр-міністр Володимир Гройсман підкреслив, що військовослужбовці заслуговують на повагу та зростаюче фінансове забезпечення.

 

«Зараз відбувається формування проекту бюджету на 2018 рік. Ми працюємо з Президентом, РНБО, з точки зору формування необхідних ресурсів для підтримки обороноздатності», - сказав Володимир Гройсман.

 

Він також торкнувся ще одного питання – пенсій військовослужбовців, які є несправедливими. «Одразу після ухвалення загальної пенсійної реформи, наступний крок – нове законодавство по забезпеченню пенсій військовослужбовцям. Це також наш пріоритет. Нам потрібно рухатися від рішення до рішення. Немає жодних підстав думати, що проблеми, які накопичилися десятиріччями, ми не вирішимо. Впевнений, ми все вирішимо. Ситуація зміниться, і люди це відчують», - підкреслив Володимир Гройсман. 

                                             Матеріал сайту: http://www.kmu.gov.ua/control/publish/article?art_id=250230464

Написал: kobra (17 ноября 2017 22:40)
Уряд підвищив розмір допомоги у разі загибелі чи інвалідності військовослужбовців


Уряд підвищив розмір одноразової допомоги в разі загибелі, інвалідності чи часткової втрати працездатності військовослужбовців, військовозобов’язаних та резервістів.


Розмір одноразової матеріальної допомоги сім’ям загиблих військовослужбовців, військовозобов’язаних або резервістів під час виконання ним обов’язків військової служби або внаслідок захворювання, пов’язаного з виконанням ним обов’язків військової служби, збільшено з 500 до 750 прожиткових мінімумів для працездатних осіб, встановлених на 1 січня календарного року (з 800 тис грн до 1,2 млн грн – на 1 січня 2017 року).


При цьому розмір допомоги сім’ї в разі смерті військовослужбовця, військовозобов’язаного чи резервіста, який покликаний на навчальні (або перевірочні) та спеціальні збори або для проходження служби у військовому резерві, залишився в розмірі 500 прожиткових мінімумів.

Також збільшено розмір одноразової допомоги в разі встановлення військовослужбовцю інвалідності I групи – з 250 до 400 розмірів прожиткового мінімуму, з 200 до 300 прожиткових мінімумів – в разі встановлення військовослужбовцю інвалідності II групи, а також з 150 до 250 прожиткових мінімумів – в разі встановлення інвалідності III групи.

Відповідні зміни до Порядку призначення і виплати одноразової грошової внесені постановою Кабміну від 15 листопада.

http://oda.zt.gov.ua/uryad-pidvishhiv-rozmir-dopomogi-u-razi-zagibeli-chi-invalidnosti-vijskovosluzhbovcziv.html
Зарегистрирован: 12 сентября 2007 ICQ: --
Написал: kobra (17 ноября 2017 22:43)
Внесені зміни у законодавство щодо посадовців органів місцевого самоврядування, які проходять військову службу


1У законодавство України щодо гарантій трудових прав осіб, які займали виборні посади в органах місцевого самоврядування, у зв'язку з проходженням ними військової служби, внесені зміни.

Про це повідомляє департамент праці та соціального захисту населення облдержадміністрації.

Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо гарантій трудових прав осіб, які займали виборні посади в органах місцевого самоврядування, у зв'язку з проходженням ними військової служби» від 22.03.2017р. №1971-VIII, який є чинним з 16 квітня 2017 року, внесено зміни до ст.119 КЗпП України в частині умов збереження місця роботи та середнього заробітку за працівниками, призваними на строкову військову службу, військову службу за призовом осіб офіцерського складу, військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період або прийнятими на військову службу за контрактом.

Встановлюється, що гарантії, визначені у частині третій статті 119 щодо збереження місця роботи, посади не поширюються на осіб, які займали виборні посади в органах місцевого самоврядування та строк повноважень яких закінчився.

Цим Законом внесено зміни також у частину другу ст. 33 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», в саме, ст.33 доповнено четвертим абзацом такого змісту: «Якщо на день закінчення повноважень депутат місцевої ради проходив військову службу у зв’язку з призовом на строкову військову службу, військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період або військову службу за контрактом під час дії особливого періоду, гарантії, передбачені цією статтею, надаються після його демобілізації».

Наприклад, якщо голова селищної ради був обраний на посаду на період, що закінчується у грудні 2018 року та прийнятий на військову службу за контрактом з вересня 2017 року терміном на 3 роки, збереження місця роботи та середнього заробітку гарантується до грудня 2018 року.

Аналогічний порядок діє для громадян, які працюють за строковим трудовим договором, а саме: за працівниками, прийнятими на роботу за строковим трудовим договором, місце роботи і середній заробіток зберігається лише до закінчення строку трудового договору.

http://oda.zt.gov.ua/vneseni-zmini-u-zakonodavstvo-shhodo-posadovcziv-organiv-misczevogo-samovryaduvannya,-yaki-proxodyat-vijskovu-sluzhbu.html
Зарегистрирован: 12 сентября 2007 ICQ: --
Написал: kobra (13 января 2018 09:44)
З 1 січня в Україні збільшили зарплату військовим: кому і скільки платитимутьЗ 1 січня 2018 року зарплата військовослужбовців збільшилася у 4,5 рази. Посадовий оклад військових залежатиме від прожиткового мінімуму.

Таку ініціативу Кабмін оголосив ще в серпні, коли була ухвалена постанова «Про грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового й начальницького складу та деяких інших осіб» №704.

Тож кому і на скільки підняли оклади: Так рядові, сержанти та старшини матимуть 3630 гривень.
Також передбачена доплата за звання - 560 гривень.
Командири роти отримуватимуть зарплату до 4470 гривень.
Командири батальйонів, загонів та дивізіонів матимуть до 5510 гривень.
Офіцери отримуватимуть до 5690 гривень.
Старші офіцери - до 6260 гривень.
Перший замісник і замісник командувача Повітряних сил, начальник штабу отримуватиме у місяць 10730 гривень.

Зазначемо, що в бюджеті на 2018 рік витрати на оборону збільшили до 164,9 мільярдів гривень. Це на 15% у порівнянні з минулорічним. Сума витрат на оборону складе 5% ВВП країни.

Посилання на джерело: https://vsim.ua/Groshi/u-2018-rotsi-v-ukrayini-zbilshili-zarplatu-viyskovim-komu-i-skilki-pla-10665907.html
Зарегистрирован: 12 сентября 2007 ICQ: --


Вход на портал
Ник:
Пароль:
Запомнить меня?

Ещё не зарегистрированны?
Зарегистрироваться!

Забыли свой пароль?
Последнее на форуме
Чердачная лестница
Добавил defne
Январь 22, 2018

Какие диски купить для машины
на зиму?

Добавил defne
Январь 22, 2018

Мікрохвильовка з конвекцією
Добавил sofiya
Январь 22, 2018

АвтоМотоВело
Добавил Lubaya
Январь 22, 2018

Любители пива, вам сюда!
Добавил Lubaya
Январь 22, 2018