|Городские новости|Форум|Бердичевский Чат|Предприятия города|Фотогалерея|Связь с администрацией|Видео Бердичева |Курси Валют|Гороскоп|Онлайн Радио|
События по категориям
Все новости
   • Город
   • Область
   • Культура
   • Общество, экономика
   • Бизнес
   • Спорт
   • Политика
   • Происшествия
   • Криминал
   • Другое


Поиск   
Архив новостей
«    Сентябрь 2025    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 



Новости Бердичева и области
Информация
Eсли Вы хотите оставить комментарий к данной статье, то Вам необходимо зарегистрироваться на сайте.

Провідна Неділя у Бердичеві: довго стояти на місці у черзі на безкоштовні автобуси не доводилося

Категория: Город

Провідна Неділя у Бердичеві: довго стояти на місці у черзі на безкоштовні автобуси не доводилося

Судячи зі всього, на думку керівництва міста, відпрацьована й випробувана у минулі роки схема перевезень у Провідну Неділю по сьогодні залишається оптимальною. Принаймні, такою, що дозволяє доволі ефективно поратися з величезною кількістю бажаючих дістатися Центрального кладовища на Бистрицькій. А таких цьогоріч було аж ніяк не менше, ніж у 2018, 2017 й ранішніх роках. Місце відправки для тих, хто волів доїхати до цвинтаря безкоштовно, незмінне – зупинка біля Центрального універмагу. Відрадно те, зауважують люди, що у Бердичеві на відміну від багатьох інших міст не відмовилися від безоплатного перевезення: цьогоріч, як і анонсували раніше на засіданні виконкому, від Універмагу до кладовища курсував 21 безкоштовний автобус. Окрім того, дістатися до Бистрицької можна було ще з трьох мікрорайонів: по чотири платні «Експреси» вирушали від залізничного вокзалу, з Червоної Гори та від площі Седлецької.

Як завжди у Провідну Неділю, гаряче біля центрального входу до цвинтаря: один за одним прибуває транспорт, висаджує людей та мало не одразу прямує назад до Універмагу. Під’їжджати сюди приватним авто після 8-ї ранку заборонено – доступ мають виключно автобуси й таксі. На території кладовища чергує карета «швидкої»: за планом, вона перебуватиме тут до 15:00. На своєму незмінному провідного недільного дня «п’ятачку» «контролює процес» Бердичівський міський голова Василь Мазур. Поруч із ним – 1-й заступник Роман Левицький та людина, на рахунку якої, мабуть, десятки чергувань на цьому самому місці – колишній багаторічний начальник ДАІ Бердичева Микола Коржук.

Репортаж Олександра Єжеля

ТРК ВІК

Переглянути відео:



Вход на портал
Ник:
Пароль:
Запомнить меня?

Ещё не зарегистрированны?
Зарегистрироваться!

Забыли свой пароль?
Последнее на форуме
Як дізнатися про сервісне
обслуговування авто?

Добавил moden
Сентябрь 13, 2025

Great reading too 133 !
Добавил Ana59Kt
Сентябрь 12, 2025

выбор чая и кофе
Добавил zuzu1525
Сентябрь 11, 2025

Подарок коллеге
Добавил Ана3824
Сентябрь 4, 2025

Подарок тете
Добавил maryjonson77
Сентябрь 3, 2025