|Городские новости|Форум|Бердичевский Чат|Предприятия города|Фотогалерея|Связь с администрацией|Видео Бердичева |Курси Валют|Гороскоп|Онлайн Радио|
События по категориям
Все новости
   • Город
   • Область
   • Культура
   • Общество, экономика
   • Бизнес
   • Спорт
   • Политика
   • Происшествия
   • Криминал
   • Другое


Поиск   
Архив новостей
«    Июль 2025    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 



Новости Бердичева и области
Информация
Eсли Вы хотите оставить комментарий к данной статье, то Вам необходимо зарегистрироваться на сайте.

У Бердичеві поліцейські вилучили наркотики у домашнього дебошира

Категория: Криминал

alt

Під час перевірки повідомлення про домашнє насильство працівники групи реагування патрульної поліції Бердичівського відділу тимчасово обмежили доступ агресивного чоловіка до родина, а також вилучили з оселі пакунки з рослинною наркотичною речовиною. Триває встановлення усіх обставин. Про це повідомляє відділ комунікації поліції у Житомирській області.

«Увечері 27 листопада до Бердичівського відділу поліції звернулась 35-річна жителька райцентру із повідомленням про домашнє насильство. Жінка розповіла поліцейським, які прибули за викликом, що її чоловік вчинив скандал та не впускає її з дитиною до квартири. За підозрою заявниці, він перебуває у стані сп’яніння, можливо, під впливом наркотичних речовин», – йдеться у повідомленні.

Відтак, з дозволу господині правоохоронці провели огляд помешкання та знайшли сховок з кількома поліетиленовими пакунками із рослинною подрібненою масою. 34-річного чоловіка доставили до поліційного відділу для встановлення всіх обставин. Тож, окрім відповідальності за домашнє насильство, йому може загрожувати ще й покарання за незаконне зберігання наркотиків.

Правоохоронці відзначають, що зловживання спиртним та наркотичними речовинами призводить до проявів насильства та кримінальних діянь. Зокрема, за наявними даними, з початку року в області особами, які перебували у стані сп’яніння (наркотичного чи алкогольного), було вчинено щонайменше 300 злочинів.

Окрім того, за минулу добу поліцейські вилучили наркотики ще у двох жителів області. Під час санкціонованого обшуку в будинку 26-річного жителя Овруччини виявили пакунок з подрібненою рослинною масою. А у жителя м. Житомира згорток зі схожим вмістом виявили патрульні поліцейські. Попередньо, чоловіки зберігали наркотичні засоби. Відтак виявлене направлено до Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при МВС для проведення експертиз, що визначать у подальшому остаточну правову кваліфікацію подій.

Законодавством за незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту (ст. 309 КК України) передбачено покарання у вигляді штрафу або виправних робіт на строк до 2 років, або арешту на строк до 6 місяців, або обмеження волі на строк до 3 років, або позбавлення волі на той самий строк.

Довідково: з початку року поліцією Житомирщини було зареєстровано понад 1200 повідомлень про правопорушення, пов’язані з незаконним обігом наркотиків. У 83% випадків були розпочаті кримінальні провадження.

Матеріал zhitomir.today



Вход на портал
Ник:
Пароль:
Запомнить меня?

Ещё не зарегистрированны?
Зарегистрироваться!

Забыли свой пароль?
Последнее на форуме
Register on 1win India — real
money gaming in the current se

Добавил Lancepit
Июль 1, 2025

Вкусная еда
Добавил Alisaaasa
Июнь 19, 2025

Подушка двигателя
Добавил protesli
Июнь 14, 2025

Подарок на День Рождение
Добавил Олексій Верба
Июнь 9, 2025

Хочу открыть свой бизнес
Добавил bredliU
Июнь 1, 2025