|Городские новости|Форум|Бердичевский Чат|Предприятия города|Фотогалерея|Связь с администрацией|Видео Бердичева |Курси Валют|Гороскоп|Онлайн Радио|
События по категориям
Все новости
   • Город
   • Область
   • Культура
   • Общество, экономика
   • Бизнес
   • Спорт
   • Политика
   • Происшествия
   • Криминал
   • Другое


Поиск   
Архив новостей
«    Июль 2025    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 



Новости Бердичева и области
Информация
Eсли Вы хотите оставить комментарий к данной статье, то Вам необходимо зарегистрироваться на сайте.

ДСНС закликає: приділіть увагу пічному опаленню!

Категория: Власть

В області почастішали пожежі, пов’язані з порушенням правил користування та несправністю пічного опалення чи плит на твердому паливі, які використовуються для приготування їжі. Зазвичай, вони трапляються в сільській місцевості у старих дерев’яних будинках, де літні люди не завжди дотримуються вимог щодо безпечної експлуатації пічного опалення.

Найчастіше пожежі виникають при тривалій експлуатації печей, які влаштовані з порушеннями вимог пожежної безпеки, як для самої печі, так і димарів.

А ще впритул до печей, ставляться меблі, ліжка, люди сушать на них чи біля топкових отворів одяг, взуття, дрова. Трапляються пожежі і коли висипають тліючий попіл на підлогу.

Для того, щоб уникнути неприємностей, запам’ятайте і дотримуйтесь корисних порад:

– не допускайте перегріву печей та слідкуйте, аби не було в стінках печей і димарів тріщин, для їх виявлення і ремонту своєчасно біліть конструкції печей;

– на дерев’яній підлозі перед дверцятами топки необхідно прибити металевий лист розміром 50х70 см;

– а палити груби і печі слід із закритим топковим отвором, щоб уникнути потрапляння жару на підлогу;

– в місцях проходу димаря через дерев’яні конструкції перекриття має бути влаштована протипожежна розділка (відступ) з цегли.

Забороняється користуватися для розпалу печей легкозаймистими рідинами, приставляти або вішати на нагріті поверхні ковдри, ліжка, сушити дрова, залишати прилади чи пристрої, що топляться, без нагляду і дозволяти розпалювати їх дітям.

При використанні електронагрівальних приладів не вмикати електроприлади, що іскряться та перегріваються. А для безпечного обігріву осель краще використовувати масляні радіатори та інші прилади заводського виготовлення, без відкритої поверхні накалювання.

У випадку виникнення пожежі телефонувати до Служби порятунку за номером «101» і, за можливості, приступити до гасіння пожежі підручними засобами.

Матеріал oda.zht.gov.ua
alt alt

alt



Вход на портал
Ник:
Пароль:
Запомнить меня?

Ещё не зарегистрированны?
Зарегистрироваться!

Забыли свой пароль?
Последнее на форуме
Где искать работу
Добавил Рошин
Июль 1, 2025

Запчасти на Ниву
Добавил Рошин
Июль 1, 2025

Explore 1win app — premium
sportsbook in the current
season.

Добавил Lancepit
Июль 1, 2025

Register on 1win India — real
money gaming in the current se

Добавил Lancepit
Июль 1, 2025

Вкусная еда
Добавил Alisaaasa
Июнь 19, 2025