|Городские новости|Форум|Бердичевский Чат|Предприятия города|Фотогалерея|Связь с администрацией|Видео Бердичева |Курси Валют|Гороскоп|Онлайн Радио|
События по категориям
Все новости
   • Город
   • Область
   • Культура
   • Общество, экономика
   • Бизнес
   • Спорт
   • Политика
   • Происшествия
   • Криминал
   • Другое


Поиск   
Архив новостей
«    Сентябрь 2025    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 



Новости Бердичева и области
Информация
Eсли Вы хотите оставить комментарий к данной статье, то Вам необходимо зарегистрироваться на сайте.

Про реконструкцію шляхопроводу і капітальний ремонт доріг у Бердичеві – прессекретар голови Житомирської ОДА Юрій Мельник

Категория: Власть

Про реконструкцію шляхопроводу і капітальний ремонт доріг у Бердичеві – прессекретар голови Житомирської ОДА Юрій Мельник

Ремонт шляхопроводу по вул. Житомирській, що у районі М’ясокомбінату, мали розпочати ще торік, навесні чи влітку, а до нового року завершити, проте, доки тривав тендер, розпочали восени, а не завершили ще й досьогодні. Більше того, бердичівляни хвилюються: а чи завершать взагалі розпочате і, так би мовити, чи «не втекли» кошти? Адже ані працівників, ані техніки тут, де ще донедавна тривали роботи, нині не видно…

Замовником капітального ремонту шляхопроводу є обласний департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА, підрядником – фірма із міста Стрий, що на Львівщині, котра залучала до виконання робіт ще 2-х субпідрядників (для ремонту перил, а також асфальтування й гідроізоляції), каже прессекретар голови Житомирської ОДА Юрій Мельник.

Все б нічого, та бердичівляни, долаючи незручності руху на цьому відрізку шляху, активно обговорюють те, що, разом із підрядником, можуть, зникнути й кошти в сумі 30 млн. грн., передбачені на реконструкцію мосту.

Зауваження до підрядника якраз стосувались не якості робіт, а затримки, тому ремонт, після проведення тендеру, продовжеть, а не перероблятимуть.

І ще одне запитання, озвучене на сесії міської ради, переадресовуємо прессекретарю голови Житомирської ОДА. І стосується воно капітального ремонту доріг і тротуарів за рахунок державного фонду регіонального розвитку, який уже на цей рік прийнято. «Як і чому так сталось, що цьогоріч на капремонт доріг Бердичів не отримає коштів?» - запитуємо Юрія Мельника.

Репортаж Олени Лук'янюк і Дмитра Піньківського

ТРК ВІК

Переглянути відео:



Вход на портал
Ник:
Пароль:
Запомнить меня?

Ещё не зарегистрированны?
Зарегистрироваться!

Забыли свой пароль?
Последнее на форуме
Як дізнатися про сервісне
обслуговування авто?

Добавил moden
Сентябрь 13, 2025

Great reading too 133 !
Добавил Ana59Kt
Сентябрь 12, 2025

выбор чая и кофе
Добавил zuzu1525
Сентябрь 11, 2025

Подарок коллеге
Добавил Ана3824
Сентябрь 4, 2025

Подарок тете
Добавил maryjonson77
Сентябрь 3, 2025