|Городские новости|Форум|Бердичевский Чат|Предприятия города|Фотогалерея|Связь с администрацией|Видео Бердичева |Курси Валют|Гороскоп|Онлайн Радио|
События по категориям
Все новости
   • Город
   • Область
   • Культура
   • Общество, экономика
   • Бизнес
   • Спорт
   • Политика
   • Происшествия
   • Криминал
   • Другое


Поиск   
Архив новостей
«    Апрель 2026    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 



Новости Бердичева и области
Информация
Eсли Вы хотите оставить комментарий к данной статье, то Вам необходимо зарегистрироваться на сайте.

Продовжено до 30 червня режим надзвичайної ситуації

Категория: Власть

alt

Уряд продовжив до 30 червня режим надзвичайної ситуації. Про це Прем’єр-міністр Денис Шмигаль сказав на черговому засіданні Кабінету Міністрів.

«Уряд продовжує до 30 червня режим надзвичайної ситуації. Надзвичайна ситуація насамперед стосується органів державної влади та їх постійної готовності щодо протидії пандемії. Водночас це ще одне нагадування всім українцям, що ми маємо залишатися обачними та обережними. Адже від цього залежить здоров’я та життя наших близьких», – сказав Шмигаль.

За його словами, особливо таку обачність та свідоме ставлення люди мають показати в період травневих свят та Великодня.

Влада, зазначив глава уряду, закликає громадян утриматися від масових скупчень, адже це може призвести до нової хвилі захворюваності.

Матеріал oda.zht.gov.ua



Вход на портал
Ник:
Пароль:
Запомнить меня?

Ещё не зарегистрированны?
Зарегистрироваться!

Забыли свой пароль?
Последнее на форуме
Qamishly LouisHaB
Добавил WaynecoalL
Апрель 8, 2026

Dining out LouisHaB
Добавил WaynecoalL
Апрель 8, 2026

Мастера Бердичева
Добавил kobra
Апрель 8, 2026

Готельно - ресторанний
комплекс 'У свата"

Добавил Галина 2
Апрель 8, 2026

Стихи
Добавил kobra
Апрель 8, 2026