|Городские новости|Форум|Бердичевский Чат|Предприятия города|Фотогалерея|Связь с администрацией|Видео Бердичева |Курси Валют|Гороскоп|Онлайн Радио|
События по категориям
Все новости
   • Город
   • Область
   • Культура
   • Общество, экономика
   • Бизнес
   • Спорт
   • Политика
   • Происшествия
   • Криминал
   • Другое


Поиск   
Архив новостей
«    Июль 2025    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 



Новости Бердичева и области
Информация
Eсли Вы хотите оставить комментарий к данной статье, то Вам необходимо зарегистрироваться на сайте.

Незаконний гральний бізнес у Бердичеві налагодила організована група у складі 8 осіб – усім повідомлено про підозру

Категория: Происшествия

altЗа процесуального керівництва Житомирської обласної прокуратури повідомлено про підозру вісьмом особам про скоєння злочину у складі організованої злочинної групи, а саме, організації і проведенні азартних ігор без відповідної ліцензії та організації і функціонування закладів з метою надання доступу до азартних ігор, які проводяться в мережі Інтернет (ч. 3 ст. 28, ч. 1 ст. 203-2 КК України).

Цілодобове функціонування незаконного грального закладу підозрювані організували майже у центрі Бердичева.
Завдяки злагодженим діям прокурорів та працівників поліції вперше вдалося викрити злочинну діяльність власниці приміщення. Жінка знала, що орендар організував у її приміщенні нелегальний гральний заклад, та за своє «мовчання» отримувала грошову «винагороду». Пособниці також повідомлено про підозру за ч.5 ст.27, ч. 3 ст. 28, ч. 1 ст. 203-2 КК України.
Безперебійну роботу забезпечували шість адміністраторів-касирів, які за плату надавали відвідувачам доступ до онлайн-казино.
Учасники угруповання, четверо жінок і четверо чоловіків, діяли злагоджено. Кожний відповідав за «свій» напрям: прийом клієнтів, забезпечення комп’ютерної техніки спеціальними програмами, отримання грошей, ведення чорнової бухгалтерії. У середньому добовий прибуток сягав 50 тис. грн, який розподіляли між собою залежно від персонального «внеску».
У ході досудового розслідування, у зв’язку із встановленням нових обставин та вивченням додаткових фактів, попередньо оголошену особам підозру змінено, співучасникам повідомлено про підозру у скоєнні злочину у складі організованої злочинної групи.
Організатору угруповання застосовано запобіжний захід у виді застави на суму майже 200 тис. грн. Наразі вирішується питання щодо обрання запобіжних заходів іншим підозрюваним.
З метою збереження речових доказів та забезпечення подальшої спецконфіскації, накладено арешт на понад 40 одиниць вилученої комп’ютерної техніки, більше 45 тис. грн, чорнові записи про незаконно отриманий прибуток.
Злочин викрито прокуратурою спільно з Управлінням стратегічних розслідувань в області ДСР Нацполіції України та Головним управлінням поліції, яке проводить досудове розслідування.
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Автор: Пресслужба Житомирської обласної прокуратури



Вход на портал
Ник:
Пароль:
Запомнить меня?

Ещё не зарегистрированны?
Зарегистрироваться!

Забыли свой пароль?
Последнее на форуме
Explore 1win app — premium
sportsbook in the current
season.

Добавил Lancepit
Июль 1, 2025

Запчасти на Ниву
Добавил Почкин
Июль 1, 2025

Register on 1win India — real
money gaming in the current se

Добавил Lancepit
Июль 1, 2025

Вкусная еда
Добавил Alisaaasa
Июнь 19, 2025

Подушка двигателя
Добавил protesli
Июнь 14, 2025