|Городские новости|Форум|Бердичевский Чат|Предприятия города|Фотогалерея|Связь с администрацией|Видео Бердичева |Курси Валют|Гороскоп|Онлайн Радио|
События по категориям
Все новости
   • Город
   • Область
   • Культура
   • Общество, экономика
   • Бизнес
   • Спорт
   • Политика
   • Происшествия
   • Криминал
   • Другое


Поиск   
Архив новостей
«    Март 2026    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 



Новости Бердичева и области
Информация
Eсли Вы хотите оставить комментарий к данной статье, то Вам необходимо зарегистрироваться на сайте.

Фігурант кримінальної справи пожертвував заставу на користь армії

Категория: Общество

alt

«Хочу хоч якось допомогти Україні», - вказав у судовому засіданні обвинувачений, коли обґрунтовував своє клопотання про зміну запобіжного заходу із застави на особисте зобов’язання з тим, аби суд дозволив перерахувати внесені раніше 90 тис. грн на потреби армії.

Відповідно до нещодавніх змін у КПК з приводу скасування/зміни запобіжних заходів під час воєнного стану, у разі надходженння подібних заяв від підозрюваних чи обвинувачених, суд має право застосувати до них особисте зобов’язання замість застави, але виключно за умови, що підсудні бажають використати ці кошти для цілей оборони України.

Нагадаємо, що застава – це вид запобіжного заходу, який полягає у внесенні визначеної судом суми коштів на спеціальний рахунок з метою забезпечення виконання підозрюваним/обвинуваченим покладених на нього обов'язків. У разі порушень, кошти звертаються в дохід держави.

Суд роз’яснив обвинуваченому, що, у випадку задоволення клопотання, заставні гроші йому не повернуть навіть за умови бездоганного виконання процесуальних обов’язків, і що особисте зобов’язання також вимагатиме від нього належної поведінки. Чоловік відповів, що розуміє як ці наслідки, так і те, що вчинок не додасть йому жодних привілеїв під час подальшого розгляду кримінальної справи.

Клопотання задовольнили: своєю ухвалою суд постановив змінити обвинуваченому запобіжний захід із застави на особисте зобов'язання, а 90 800 грн, переданих у заставу - перевести на рахунок Нацбанку України для підтримки ЗСУ.

Пресслужба Бердичівського міськрайонного суду Житомирської області



Вход на портал
Ник:
Пароль:
Запомнить меня?

Ещё не зарегистрированны?
Зарегистрироваться!

Забыли свой пароль?
Последнее на форуме
Прокат сноуборда
Добавил Berkeleyed
Март 3, 2026

Поїздка до Варшави
Добавил Vivitka
Март 3, 2026

Как выбрать автомобиль для
семейных поездок из-за
границы?

Добавил Didi123
Февраль 22, 2026

Олива для генераторів
Добавил dimasamus77
Февраль 18, 2026

Стихи
Добавил Елена 2
Февраль 18, 2026