|Городские новости|Форум|Бердичевский Чат|Предприятия города|Фотогалерея|Связь с администрацией|Видео Бердичева |Курси Валют|Гороскоп|Онлайн Радио|
События по категориям
Все новости
   • Город
   • Область
   • Культура
   • Общество, экономика
   • Бизнес
   • Спорт
   • Политика
   • Происшествия
   • Криминал
   • Другое


Поиск   
Архив новостей
«    Февраль 2026    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
 



Новости Бердичева и области
Информация
Eсли Вы хотите оставить комментарий к данной статье, то Вам необходимо зарегистрироваться на сайте.

У міськвиконкомі розробляють механізм надання коштів на оренду житла окремій категорії сімей-мешканців будинку, постраждалого від ракетного обстрілу

Категория: Власть

DSC_0540-1

До виконкому міської ради надходять звернення від мешканців багатоквартирного будинку, що став об‘єктом ворожого ракетного обстрілу у ніч на 16 березня цього року. Було знищено та пошкоджено чимало квартир, частина з них стала повністю непридатною для проживання. Відтак сім‘ї змушені винаймати інше житло.

Люди звернулися з проханням допомогти покрити витрати на оренду помешкань. Для вирішення цього питання при виконкомі створили робочу групу, яка працює над розробкою механізму надання матеріальної допомоги на оренду житла родинам-мешканцям пошкодженого будинку, помешкання яких непридатні для проживання.

alt alt
alt alt
alt alt
alt alt



Вход на портал
Ник:
Пароль:
Запомнить меня?

Ещё не зарегистрированны?
Зарегистрироваться!

Забыли свой пароль?
Последнее на форуме
Пошуки істини
Добавил kobra
Февраль 2, 2026

Українські автозапчастини та
автохімія

Добавил Igor53
Январь 31, 2026

автодержатель для телефона
Добавил Bogdan_Sergiyovich
Январь 31, 2026

Готельно - ресторанний
комплекс 'У свата"

Добавил Елена 2
Январь 30, 2026

Швейна майстерня
Добавил Елена 2
Январь 30, 2026