11 проєктів рішень було винесено на засідання виконавчого комітету, що відбулося 05 вересня. Три з них стосувалося сфери справ дітей: так, зокрема, рішенням членів виконкому дитині надали статус позбавленої батьківського піклування, а іншим рішенням у зв’язку з усиновленням було припинено опіку. Окрім того, було надано дозвіл на укладення договорів щодо нерухомого майна, право користування яким мають діти.
Низка проєктів, розглянутих на засіданні, стосувалася комунального майна бердичівської громади. Одним із проєктів передбачалася безоплатна передача нерухомого майна громади, іншим – продовжили договір про закріплення комунального майна на праві оперативного управління.
Земельній ділянці надали статус «вимушеної невідповідності» вимогам Генерального плану зонування території м. Бердичева. Було внесено зміни до одного з рішень виконавчого комітету «Про надання дозволу на реконструкцію нежитлових приміщень під житлові квартири з влаштуванням автономного опалення, присвоєння їм адрес». Два проєкти стосувалися галузей ЖКГ та охорони здоров’я.
Проголосували члени виконавчого комітету і за проєкт, що стосувався виділення матеріальної допомоги: 4 родини загиблих Захисників України отримають допомогу від громади на загальну суму 200,0 тис. грн. (по 50,0 тис. грн. кожна).
Згідно інформації, озвученої на засіданні виконавчого комітету начальницею управління освіти і науки Бердичівської міської ради Валентиною Адаменко, у 2022-23 навчальному році у бердичівській громаді функціонуватиме 16 закладів загальної середньої освіти:
Мережу дошкільних навчальних закладів, як і раніш, складатимуть 14 дитячих садків: 8 із них працюватимуть очно, 6 – за дистанційною формою. До мережі позашкільних закладів входять Центр позашкільної освіти ім. Разумкова з відділеннями еколого-натуралістичного напряму, науково-технічної творчості, художньо-естетичного виховання дітей та юнацтва, а також дитячо-юнацька спортивно школа ім. Лонського. У громаді діє КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» для надання психолого-педагогічної допомоги та забезпечення системного кваліфікованого супроводження дітей з особливими освітніми потребами віком від 2 до 18 років на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти.
Цьогорічна загальна чисельність учнів у школах – 9037 осіб (це – на 44 особи менше, аніж у 2021-22 н. р.). До навчання приступили 817 першачків, що на 90 осіб менше, аніж минулоріч. 367 учнів пішли до 10-х класів (на 34 учні більше, аніж у минулому році).
Загальна кількість дітей, котрі виховуються у дитсадках, складає 2628 осіб: із них понад 1200 обрали очну форму виховання, решта – дистанційну (вона включає в себе навчальні заняття та гурткову роботу).
За кордоном, інформувала Валентина Адаменко, залишилися навчатися 1302 дитини. Втім, вони продовжують здобувати освіту і у Бердичеві – за дистанційною та сімейною формами навчання.
66 школярів та 34 вихованці дитсадків відносяться до категорії внутрішньо переміщених осіб.
Уважаемый посетитель вы вошли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.