|Городские новости|Форум|Бердичевский Чат|Предприятия города|Фотогалерея|Связь с администрацией|Видео Бердичева |Курси Валют|Гороскоп|Онлайн Радио|
События по категориям
Все новости
   • Город
   • Область
   • Культура
   • Общество, экономика
   • Бизнес
   • Спорт
   • Политика
   • Происшествия
   • Криминал
   • Другое


Поиск   
Архив новостей
«    Июль 2025    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 



Новости Бердичева и области
Информация
Eсли Вы хотите оставить комментарий к данной статье, то Вам необходимо зарегистрироваться на сайте.

.Яку допомогу можуть отримати ВПО з жовтня

Категория: Другое

Яку допомогу можуть отримати ВПО з жовтня

З 1 жовтня отримувати послуги внутрішньо переміщені особи можуть за місцем фактичного перебування, а не реєстрації. Оскільки людина, котра була змушена рятуватися від бойових дій, не матиме змоги отримати допомогу за місцем реєстрації, передає «24 канал».

Що отримають ВПО

З 1 жовтня у регіональному управлінні соцзахисту внутрішньо переміщені особи можуть:

актуалізувати у довідці ВПО місце проживання;

виправити помилки або некоректні дані у заяві, яка подавалася для отримання довідки ВПО;

дізнатися, а також усунути причину, через яку затримується допомога на проживання.

Щодо фінансової допомоги від держави, то переселенці щомісяця отримують 2 – 3 тисячі гривень, в залежності від віку людини.

2 тисяч гривень на кожну іншу особу старше 18 років;

3 тисяч гривень на кожну дитину або людину з інвалідністю.

Інша допомога

Переселенці також мають право податись на субсидію. Адже з 1 жовтня Мінсоцполітики змінився механізм виплат субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг. Тепер цим опікуватиметься Пенсійний фонд.

До слова, постанова Кабміну №1041 передбачає внесення ряду змін до нормативних актів уряду, якими регулюються питання призначення та виплати субсидій і пільг. Завдяки цьому, особи, які були вимушені покинути свої домівки через повномасштабну російську агресію матимуть право, продовжуватимуть отримувати пільги на місцях тимчасового проживання.

Раніше ми писали, що українці, які прихистили переселенців, отримають більші виплати.

Матеріал sud.ua

Написал: kobra (8 октября 2022 08:08)
Як повідомляє Департамент соціального захисту населення Житомирської ОВА, станом на 06 жовтня в області налічується 72 310 внутрішньо переміщених осіб, які евакуювалися через дії російських окупаційних військ, та пройшли реєстрацію за місцем тимчасового проживання в області.



Найбільша кількість ВПО перебуває на території Житомирського району — 33 649.



Із загальної кількості переселенців 8 839 осіб – з Донецької області, 3 387 – з Луганської області, 3 178 – з Харківської області, 2365 – з Херсонської області, 1 198 – із Запорізької області, 352 особи з АР Крим та міста Севастополь.



Серед усіх ВПО, які проживають на території Житомирщини,налічується 20 486 дітей, у тому числі 5 978 – дошкільного віку, а 358 прибули без батьків.



Загалом на території області розміщено 37 145 сімей з числа внутрішньо переміщених осіб, з яких 533 – багатодітні.



Як повідомлялося раніше, зараз на Житомирщині перебуває 4 прийомні сім’ї та 3 дитячі будинки сімейного типу, яким довелося тікати від війни з тимчасово окупованих областей України або місць ведення активних бойових дій.



Нагадаємо, що з 01 жовтня Уряд розширив можливості розселення ВПО.

https://oda.zht.gov.ua/news/na-zhytomyrshhyni-zareyestrovano-bilshe-72-tysyach-vnutrishno-peremishhenyh-osib/
Зарегистрирован: 12 сентября 2007 ICQ: --


Вход на портал
Ник:
Пароль:
Запомнить меня?

Ещё не зарегистрированны?
Зарегистрироваться!

Забыли свой пароль?
Последнее на форуме
Новый телефон.
Добавил Tushka
Июль 1, 2025

Где искать работу
Добавил Рошин
Июль 1, 2025

Запчасти на Ниву
Добавил Рошин
Июль 1, 2025

Explore 1win app — premium
sportsbook in the current
season.

Добавил Lancepit
Июль 1, 2025

Register on 1win India — real
money gaming in the current se

Добавил Lancepit
Июль 1, 2025