|Городские новости|Форум|Бердичевский Чат|Предприятия города|Фотогалерея|Связь с администрацией|Видео Бердичева |Курси Валют|Гороскоп|Онлайн Радио|
События по категориям
Все новости
   • Город
   • Область
   • Культура
   • Общество, экономика
   • Бизнес
   • Спорт
   • Политика
   • Происшествия
   • Криминал
   • Другое


Поиск   
Архив новостей
«    Декабрь 2025    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 



Новости Бердичева и области
Информация
Eсли Вы хотите оставить комментарий к данной статье, то Вам необходимо зарегистрироваться на сайте.

Покарання ув’язненому, який лавкою проломив голову співкамернику

Категория: Власть

alt

Суддівська колегія оголосила вирок 39-річному чоловіку, котрий під час відбування покарання у бердичівській «сімдесятці» завдав смертельних тілесних ушкоджень співкамернику.

Події відбулися близько опівночі 7 січня 2022 року у камері, де жило троє засуджених. За версією досудового слідства, один із них на ґрунті раптової неприязні щонайменше двічі ударив іншого лавкою, що знаходилась у камері. Від отриманих переломів кісток черепа і крововиливу у головний мозок потерпілий майже одразу помер.

Обвинуваченому інкримінували умисне вбивство, проте він наполягав, що не мав наміру позбавляти співкамерника життя. Лавкою ж оборонявся, бо опонент начебто накинувся на нього із «заточкою». Версію про перевищення меж необхідної оборони суд відхилив як таку, що суперечила дослідженим доказам та встановленим фактичним обставинам.

А от позиція про відсутність умислу на вбивство своє підтвердження знайшла. Колегія суддів звернула особливу увагу на висновки судмедекспертиз і подальші показання експерта, відповідно до яких потерпілому було завдано лише один удар і дійсно дерев’яною частиною лавки. Характер її руху (під кутом) був більш притаманний для бійки, а не для цілеспрямованого добивання. Після удару потерпілий уже не міг пересуватися, тож якби кривдник справді хотів убивства, то скористався би змогою безперешкодно продовжити свої дії. Натомість він поклав травмованого на ліжко, накрив простирадлом, потім розбудив третього «мешканця» камери і розповів йому про скоєне.

За наслідками судового розгляду правову кваліфікацію дій обвинуваченого було змінено на умисне тяжке тілесне ушкодження, яке призвело до смерті потерпілого (ч. 2 ст. 121 КК України). З огляду на суспільну небезпеку і тяжкість злочину, а також на дані про особу підсудного (відбуває покарання за убивство і замах убивство), суд вважав за доцільне призначити позбавлення волі на строк, ближчий до верхньої межі, передбаченої у санкції даної статті – 9 років.

Остаточний термін ув’язнення з урахуванням попередніх чоловікових покарань становить 15 років. Вирок іще не набув законної сили.

Пресслужба Бердичівського міськрайонного суду Житомирської області



Вход на портал
Ник:
Пароль:
Запомнить меня?

Ещё не зарегистрированны?
Зарегистрироваться!

Забыли свой пароль?
Последнее на форуме
регистрация гетикс
Добавил MiguelFit
Декабрь 15, 2025

Готельно - ресторанний
комплекс 'У свата"

Добавил Елена 2
Декабрь 10, 2025

где можно купить качественный
табак для кальяна в Украине?

Добавил OlaOlaR
Декабрь 4, 2025

Как очистить чайник от накипи
?

Добавил OlaOlaR
Декабрь 4, 2025

Яку купити мікрохвильовку
Добавил OlaOlaR
Декабрь 4, 2025