|Городские новости|Форум|Бердичевский Чат|Предприятия города|Фотогалерея|Связь с администрацией|Видео Бердичева |Курси Валют|Гороскоп|Онлайн Радио|
События по категориям
Все новости
   • Город
   • Область
   • Культура
   • Общество, экономика
   • Бизнес
   • Спорт
   • Политика
   • Происшествия
   • Криминал
   • Другое


Поиск   
Архив новостей
«    Май 2026    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31



Новости Бердичева и области
Информация
Eсли Вы хотите оставить комментарий к данной статье, то Вам необходимо зарегистрироваться на сайте.

Чоловіку, якого підозрюють у хибному повідомленні про замінування будівлі відділення поліції, суд обрав запобіжний захід

Категория: Власть

alt

Слідчий суддя Бердичівського міськрайонного суду розглянув клопотання слідчого СВ Бердичівського райвідділу поліції про обрання запобіжного заходу у виді тримання під вартою громадянину Я., якому оголошено підозру у скоєнні правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 259 КК України.

Як стало відомо з матеріалів досудового розслідування, 47-річного мешканця м. Андрушівки підозрюють у тому, що він зателефонував зі свого мобільного телефону на спецлінію «102» та повідомив про замінування будівлі відділу поліцейської діяльності №1 Бердичівського райвідділу поліції у м. Андрушівці. На місце виїздила слідчо-оперативна група, яка здійснила евакуацію працівників відділення поліції та провела заходи з пошуку можливого вибухового пристрою. Проте будь-яких вибухонебезпечних речовин чи предметів не виявила.

Клопотання слідчого про застосування до підозрюваного тримання під вартою підтримав прокурор та назвав ризики, передбачені ч. 1 ст. 177 КПК України, у тому числі відсутність місця роботи та міцних соціальних зв’язків підозрюваного. Захисник підозрюваного не погодився з кваліфікацією правопорушення, оскільки ч. 2 вказаної статті передбачає, що об’єктами завідомо неправдивого повідомлення стали критично важливі об’єкти інфраструктури або будівлі чи споруди, що забезпечують діяльність органів державної влади, або заклади охорони здоров’я, або заклади освіти або якщо воно спричинило тяжкі наслідки чи вчинене повторно; проте відділення поліції не підпадає під жодну з вказаних категорій об’єктів. Ризик переховування від слідства захисник назвав необгрунтованим, оскільки підозрюваний, навіть здійснюючи дзвінок на «102», назвав свої дані. Тому захист просив суд застосувати до громадянина Я. домашній арешт.

Підозрюваний розповів, що повідомив про вигадане замінування під дією алкоголю і злого умислу не мав. Чоловік просив не брати його під варту, оскільки він нібито опікується дружиною, яка має інвалідність, та великою кількістю котів і собак.

Заслухавши усі сторони, слідчий суддя ухвалив застосувати до підозрюваного Я. запобіжний захід у виді цілодобового домашнього арешту за адресою проживання у межах строку досудового розслідування. Ухвала може бути оскаржена у передбачений законом строк.

Примітка: ч. 2. ст.259 КК України передбачає покарання у виді позбавлення волі строком від чотирьох до восьми років.

Пресслужба Бердичівського міськрайонного суду Житомирської області



Вход на портал
Ник:
Пароль:
Запомнить меня?

Ещё не зарегистрированны?
Зарегистрироваться!

Забыли свой пароль?
Последнее на форуме
Закрытые покерные союзы 2026:
игра на настоящие деньги в моб

Добавил VincentUtilt
Май 7, 2026

Вход в покер клубы ClubGG,
X-Poker и PPPoker сразу через
мен

Добавил VincentUtilt
Май 7, 2026

Лучшие покерные игры 2026 года
в твоем смартфоне: без робото

Добавил VincentUtilt
Май 7, 2026

Приватные покерные клубы 2026:
кэш на настоящие деньги в моб

Добавил VincentUtilt
Май 7, 2026

Закрытые покерные союзы 2026:
игра на настоящие деньги в моб

Добавил VincentUtilt
Май 7, 2026