|Городские новости|Форум|Бердичевский Чат|Предприятия города|Фотогалерея|Связь с администрацией|Видео Бердичева |Курси Валют|Гороскоп|Онлайн Радио|
События по категориям
Все новости
   • Город
   • Область
   • Культура
   • Общество, экономика
   • Бизнес
   • Спорт
   • Политика
   • Происшествия
   • Криминал
   • Другое


Поиск   
Архив новостей
«    Октябрь 2025    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 



Новости Бердичева и области
Информация
Eсли Вы хотите оставить комментарий к данной статье, то Вам необходимо зарегистрироваться на сайте.

Ремонтні роботи у КУ “Міський плавальний басейн” перевірила робоча група

Категория: Город

IMG_20230609_153532

Робоча група відвідала міський плавальний басейн та перевірила поточний стан його ремонту.

З моменту їхнього останнього візиту, зазначили члени робочої групи, підрядна організація завершила реставрацію чаші дитячого басейну та майже впоралася із чашею великого. Окрім того, працівники провели ще низку ремонтних робіт, які, за словами інженера технічного нагляду за будівництвом Віктора Умінського, відповідають державним стандартам якості.

Нині ж фірма “Арт Хауз” надала до оплати акти фактично виконаних робіт. Після надходження коштів будівельники перейдуть до наступного етапу реставрації.

Представник ТОВ “ДК Інжинірінг” та інженерно-проєктної групи АКВАНІМО ТМ Дмитро Тарусов, який входить до складу робочої групи, переконаний, що підрядна організація повинна провести певний перерахунок, оскільки, на його думку, у попередньому періоді вона придбала обладнання для басейну за завищеними цінами.

Наразі зазначеною справою займаються правоохоронні органи, а тому, наголошують інші члени робочої групи, факт надлишкових витрат достеменно може встановити лише слідство. Якщо ж такий факт буде встановлено, питання перерахунку розглядатиметься у судовому порядку.

В результаті обговорення було вирішено детально ознайомитися із видатковими накладними та повним розрахунком вартості фактично виконаних робіт. Завершувати ремонт, впевнені члени робочої групи, треба у найкоротші терміни, щоб уже найближчим часом містяни мали змогу відвідувати плавальний басейн.

Матеріал berdychiv-rada.gov.ua
alt alt
alt alt
alt alt
alt alt



Вход на портал
Ник:
Пароль:
Запомнить меня?

Ещё не зарегистрированны?
Зарегистрироваться!

Забыли свой пароль?
Последнее на форуме
Оbtеnеz 215 tоurs grаtuіts еt
un bоnus аllаnt jusqu’a 700Еur

Добавил Russellswews
Октябрь 28, 2025

Sіchere dir jеtzt 125
Freіsріele und bіs zu 850ЕURО

Добавил Frankiejab
Октябрь 28, 2025

?Cоnsіguе 235 tіrаdаs grаtіs y
un bоnо de hаstа 900ЕURО

Добавил RobertbEn
Октябрь 28, 2025

Не знаю где лучше купить
телефон

Добавил Sergey1818
Октябрь 28, 2025

https://kompaswork.ru/portfoli
o.html

Добавил Юзеф Пилсудский
Октябрь 28, 2025