|Городские новости|Форум|Бердичевский Чат|Предприятия города|Фотогалерея|Связь с администрацией|Видео Бердичева |Курси Валют|Гороскоп|Онлайн Радио|
События по категориям
Все новости
   • Город
   • Область
   • Культура
   • Общество, экономика
   • Бизнес
   • Спорт
   • Политика
   • Происшествия
   • Криминал
   • Другое


Поиск   
Архив новостей
«    Июль 2025    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 



Новости Бердичева и области
Информация
Eсли Вы хотите оставить комментарий к данной статье, то Вам необходимо зарегистрироваться на сайте.

Шопінг чужим коштом: бердичівські оперативники розшукали причетного до крадіжки

Категория: Криминал

alt

До поліції звернулась 52-річна бердичівлянка. Жінка просила про допомогу у встановленні обставин щодо списання коштів з її банківської картки. Вона розповіла, що біля одного із місцевих банкоматів намагалась зняти гроші, але після очікування купюри не отримала. Однак згодом на мобільний надійшло смс-повідомлення про видачу 5 тисяч гривень.

Обставини з’ясовували працівники сектору кримінальної поліції Бердичівського райвідділу. Серед іншого оперативники перевірили записи з камер відеоспостереження. У результаті встановили, що банкомат таки кошти видав, однак забрав їх чоловік, який стояв неподалік від заявниці.

Правоохоронці встановили його особу. 35-річний містянин визнав, що привласнив кошти, які не забрала жінка з купюроприймача. Чужі гроші витратив у крамницях.

Слідчі розпочали досудове розслідування за ч. 4 ст. 185 (Крадіжка) КК України.

Слід зазначити, що за таємне викрадення чужого майна в умовах воєнного стану визначено покарання від 5 до 8 років позбавлення.

Бердичівський районний відділ поліції

Написал: kobra (2 августа 2023 07:11)
Поліція застерігає: інтернет-посилання від незнайомців ведуть на шахрайські ресурси

Опубліковано 29 липня 2023 року о 10:09
ШАХРАЙСТВО

На жаль, аферисти продовжують виманювати кошти у довірливих жителів області. Так, днями до поліції звернулась 34-річна жителька Бердичівського району. Жінка хотіла продати комп’ютерну гру, натомість втратила 25 тисяч гривень.

За словами заявниці, вона розмістила оголошення про продаж на одному зі спеціалізованих сайтів у мережі Інтернет. Вже скоро їй зателефонував покупець. Під приводом безпечного переказу він запропонував їй перейти за надісланим ним посиланням. Жінка не звернула увагу на ознаки того, що вона потрапила на фішинговий сайт та ввела там усі реквізити своєї банківської картки. Після здійснення операції зв'язок із «покупцем» обірвався, а переписка зникла. А з рахунку жінки зникли заощадження.

Слідчі Бердичівського райвідділу поліції проводять досудове розслідування за ч. 3 ст. 190 (Шахрайство) КК України та встановлюють причетних до вказаної схеми ошуканства.

Поліція вкотре закликає бути обережними під час торгівлі на інтернет-майданчиках:

- звертайте увагу на адресу вебсторінки, на якій знаходитеся (чи не змінені символи, їх порядок; URL-адреса сайту, захищеного спеціальним протоколом, сайт починається з https://, також у браузерах зазвичай відображається значок «замок»);

- не переходьте за сторонніми посиланнями, наданими вам в особистій переписці;

- не вказуйте персональні дані на сторонніх ресурсах (номер та термін дії банківської картки, PIN-код, CVV2/CVC2 коди, паролі).

Бердичівський районний відділ поліції
Зарегистрирован: 12 сентября 2007 ICQ: --
Написал: kobra (2 августа 2023 15:34)
Поліцейські застерігають: бажання швидко збагатитися може призвести до втрати заощаджень

Опубліковано 02 серпня 2023 року о 15:00

Подекуди на Інтернет-сторінках зустрічаються заманливі оголошення: «як заробити гроші, сидячи вдома», «мінімум вкладень, і Ви - мільйонер», «золоті гори вже завтра»… Та як дійсно працює такий «швидкий заробіток»?

Часто фінансові піраміди маскуються під інвестиційні фонди. А прагнення покращити своє фінансове становище тут і зараз грає злий жарт з людьми.

Так на гачок ошуканців потрапив 67-річний житомирянин. Чоловік знайшов привабливу рекламу про швидкий заробіток в одній із соціальних мереж. А перейшовши за посиланням, залишив власний мобільний номер, так би мовити, для зворотного зв’язку.

Чоловіка не застерегло і те, що йому протягом місяця телефонували різні «менеджери компанії по швидкому заробітку». Кожен з них щоразу переконував його «вкласти у бізнес» близько 200 доларів США. Загалом чоловік здійснив декілька транзакції на суму близько 80 тисяч гривень.

Поліцейським заявник розповів, що зважитися на такий «заробіток» його спонукали запропоновані вигідні умови. Близько місяця він чекав дивідендів, однак так і не отримав бажаного заробітку.

Як розпізнати таку шахрайську схему?

Ошуканці пропонують надприбутки. Аби переконати у дієвості схеми, попервах можуть навіть виплачувати «дивіденди». Постійно підтримують контакт із «вкладником», спонукаючи інвестувати все більші кошти за короткий термін. Як тільки стає зрозуміло, що більше заощаджень людина немає, зв’язок переривається, переписка зникає й ділки зникають з чужими грошима.

Як діяти, якщо ви втрапили у таку шахрайську пастку?

Обов’язково зверніться до правоохоронних органів. Таким чином ви не лише реалізуєте своє право на захист, а й допоможете іншим людям не натрапити на таку фінансову схему.

Відділ комунікації поліції Житомирської області
Зарегистрирован: 12 сентября 2007 ICQ: --


Вход на портал
Ник:
Пароль:
Запомнить меня?

Ещё не зарегистрированны?
Зарегистрироваться!

Забыли свой пароль?
Последнее на форуме
Вкусная еда
Добавил Alisaaasa
Июнь 19, 2025

Подушка двигателя
Добавил protesli
Июнь 14, 2025

Подарок на День Рождение
Добавил Олексій Верба
Июнь 9, 2025

Хочу открыть свой бизнес
Добавил bredliU
Июнь 1, 2025

Что подарить свекрови на день
рождения?

Добавил liami
Июнь 1, 2025