Информация
Eсли Вы хотите оставить комментарий к данной статье, то Вам необходимо зарегистрироваться на сайте.

Легка атлетика: бердичівські спортсмени – одні з кращих в Україні

Категория: Спорт

Три золоті, одна срібна та дві бронзові медалі – такий результат видали бердичівські спортсмени в Івано-Франківську – на Командному чемпіонаті України з легкої атлетики. Змагання проводилися серед вихованців ДЮСШ та СДЮШОР 2007 року народження та молодших, всього участь у першості взяли понад 400 юних легкоатлетів.

Даніїл Маркевич, якого тренує Юрий Кузик, виборов чемпіонство України на дистанції 200 м. Потужно виступив він і на 100-метровці, прийшовши до фінішу четвертим.

Всеукраїнське срібло та бронзу привезла додому наша Вікторія Войтюк (тренує дівчину Заслужений тренер України Олександр Гаврилюк). Вікторія фінішувала другою на дистанції 400 м та здобула бронзу на 800 м.

На цій першості Даніїл та Вікторія увійшли до складу збірної Житомирщини, котра вступила у боротьбу за золоті медалі на естафеті 100+200+300+400 м. І разом зі збірною відсвяткували чемпіонство!

Поки бігуни робили свою справу на бігових доріжках, у секторі для стрибків у висоту вирували пристрасті аж ніяк не слабші. Результат – Бердичів має почесну бронзу чемпіонату України! І дострибнула до неї вихованка Олександра Михальченка та Сергія Шеремета Мілана Вакуліна: дівчині підкорилася планка на висоті 1,65 м.