Із 17 лютого школи Бердичівської громади переходять на дистанційну форму навчання. Попередньо – на тиждень. Таке рішення ухвалили через зростання рівня захворюваності.
«Якщо в понеділок через хворобу були відсутні 12% учнів, то вже в четвер цей показник зріс до 30%», – пояснює Валентина Адаменко, начальниця управління освіти і науки.
Дистанційка – не для всіх
Перехід на онлайн-навчання залежатиме від ситуації в кожному окремому закладі.
«Кожна школа самостійно ухвалює рішення. У деяких закладах батьки учнів перших класів хочуть продовжувати очне навчання, адже малеча ще не може самостійно долучатися до уроків. Якщо в класі 25 учнів, а 23 з них відвідують заняття, школа може залишити навчання в очному форматі», – пояснює Валентина Адаменко.
Мета дистанційного навчання – перервати ланцюг захворюваності та зупинити поширення інфекції.
Як школи готуються до онлайн-навчання?
Перевірили доступ учнів і батьків до онлайн-платформ.
Скоригували розклад уроків.
Провели тестове підключення.
Наголосили на чіткій взаємодії класних керівників із батьками.
«Ми провели пробне підключення та уточнили розклад занять, щоб забезпечити ефективний навчальний процес», – зазначає Наталія Рибак, директорка ліцею №10.
Дистанційне навчання – не карантин!
Дитсадки та гуртки працюватимуть у звичному режимі.
За матеріалами ТРК ВІК.
Уважаемый посетитель вы вошли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
17.02.2025 - 15:26 У Житомирській області зафіксовано зростання захворюваності на гострі респіраторні вірусні інфекції (ГРВІ). За останній тиждень (7-й тиждень епідсезону) рівень захворюваності зріс на 26% у порівнянні з позаминулим тижнем.
Про це нам у коментарі повідомила Тетяна Лутай, лікарка-епідеміолог Житомирського обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України. Загальний показник захворюваності становить 796 випадків на 100 тисяч населення, що на 33% вище за епідеміологічний поріг. Це свідчить про середній рівень інтенсивності епідемічного процесу.
Найбільше хворіють діти Протягом тижня на ГРВІ захворіли 9061 особа, з них майже 6 тисяч – діти віком до 17 років. У структурі захворюваності діти становлять 64%, що є традиційною тенденцією.
Найбільший приріст – у Коростенському районі Захворюваність зростає в усіх районах області. Найбільший приріст зафіксовано в Коростенському районі – майже 50%. У Звягельському, Житомирському та Бердичівському районах приріст становить до 20%. При цьому Бердичівський район залишається лідером за рівнем захворюваності вже кілька тижнів поспіль.