|Городские новости|Форум|Бердичевский Чат|Предприятия города|Фотогалерея|Связь с администрацией|Видео Бердичева |Курси Валют|Гороскоп|Онлайн Радио|
События по категориям
Все новости
   • Город
   • Область
   • Культура
   • Общество, экономика
   • Бизнес
   • Спорт
   • Политика
   • Происшествия
   • Криминал
   • Другое


Поиск   
Архив новостей
«    Август 2025    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31



Новости Бердичева и области
Информация
Eсли Вы хотите оставить комментарий к данной статье, то Вам необходимо зарегистрироваться на сайте.

На нараді у Бердичівській РВА обговорювали майбутнє районної лікарні

Категория: Другое

Фото без опису

На початку тижня начальник Бердичівської районної військової адміністрації Людмила Димидюк провела робочу нараду, присвячену подальшому функціонуванню Комунального некомерційного підприємства «Центральна районна лікарня Бердичівського району».

У нараді взяли участь голова Бердичівської районної ради та його заступник, головний лікар лікарні, фінансисти підприємства, а також представники чотирьох територіальних громад району, які є засновниками закладу.

Основною темою зустрічі стала поточна ситуація в лікарні: вирішення проблем з енергоносіями та обговорення подальшого функціонування окремих елементів медичного обладнання, порушено важливу тему щодо стану розрахунків за енергоносії.

Було заслухано інформацію про фінансовий стан підприємства, кількість відкритих медичних пакетів, джерела фінансування та шляхи погашення заборгованості.

Окремо розглянули питання опалювального сезону. Головний лікар повідомив про поломку котла, який забезпечував теплопостачання приміщень. За результатами технічної експертизи котел визнано таким, що не підлягає відновленню.

Ремонт котельні та забезпечення безперебійного функціонування районної лікарні — це спільна відповідальність Райгородоцької, Семенівської, Гришковецької та Швайківської громад, які є засновниками медичного закладу, — наголосила Людмила Димидюк.

Перед нарадою вона особисто, без попередження, відвідала лікарню, щоб вивчити ситуацію на місці.

Начальник Бердичівської районної військової адміністрації переконана: зараз настав час для спільної координації дій усіх засновників і пошуку ефективних рішень для стабілізації ситуації.

За словами керівництва лікарні, ремонт котельні орієнтовно вартуватиме 2,5 млн грн. Ці витрати, а також кошти на оплату енергоносіїв до кінця року, мають бути розподілені між усіма засновниками.

У підсумку домовлено проаналізувати ситуацію та провести наступну зустріч через місяць — після виготовлення проєктно-кошторисної документації.

Матеріал berdychiv-rda.gov.ua



Вход на портал
Ник:
Пароль:
Запомнить меня?

Ещё не зарегистрированны?
Зарегистрироваться!

Забыли свой пароль?
Последнее на форуме
Поговорим о наружной обшивке
балкона

Добавил Mirllall
Август 24, 2025

Вкусная еда
Добавил Kolo
Август 23, 2025

Лазерний гравер
Добавил Xariol
Август 22, 2025

Как очистить чайник от накипи
?

Добавил bestmasterpc
Август 1, 2025

Гідроциліндр САЗ-3503 – чи
варто брати Б/В

Добавил Bosdan
Июль 22, 2025