|Городские новости|Форум|Бердичевский Чат|Предприятия города|Фотогалерея|Связь с администрацией|Видео Бердичева |Курси Валют|Гороскоп|Онлайн Радио|
События по категориям
Все новости
   • Город
   • Область
   • Культура
   • Общество, экономика
   • Бизнес
   • Спорт
   • Политика
   • Происшествия
   • Криминал
   • Другое


Поиск   
Архив новостей
«    Июль 2026    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 



Новости Бердичева и области
Информация
Eсли Вы хотите оставить комментарий к данной статье, то Вам необходимо зарегистрироваться на сайте.

Стежив за літаками та передавав інформацію ворожим спецслужбам: суд ухвалив вирок за державну зраду

Категория: Криминал

alt

За державну зраду в умовах воєнного стану жителя Житомирщини засуджено до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна – суд ухвалив вирок, яким визнав чоловіка винним у вчинені особливо тяжкого злочину, передбаченого ч. 2 ст. 111 КК України. Вирок ще не набув чинності та може бути оскаржений протягом 30 днів.

Обвинувачений у 2025 році протягом чотирьох місяців усвідомлено надавав представникові іноземної організації інформацію про активність авіації, переміщення літаків ЗСУ та роботу реактивних двигунів у небі. Спостереження обвинувачений проводив за місцем проживання, за кілька десятків кілометрів від воєнного аеродрому. У поле зору ворожих спецслужб чоловік потрапив, коли залишав коментарі в одному з проросійських телеграм-каналів. Телеграм-листування обвинуваченого з конкретною особою, яка назвалась представником фсб, стало головним доказом вчинення особливо тяжкого злочину – державної зради. Обвинувачений свою вину визнав частково, зокрема, запевняв суд, що не знав, що листується з представником країни-агресора, та не усвідомлював, що робить щось протизаконне.

alt

До набрання вироком чинності обвинувачений перебуватиме під вартою. Пошук судових рішень по вказаному провадженню можна здійснити в ЄДРСР за номером 282/1254/25.

Важливо: відповідно до статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду, який набув чинності.

Пресслужба суду



Вход на портал
Ник:
Пароль:
Запомнить меня?

Ещё не зарегистрированны?
Зарегистрироваться!

Забыли свой пароль?
Последнее на форуме
Пошуки істини
Добавил kobra
Июнь 18, 2026

Готельно - ресторанний
комплекс 'У свата"

Добавил kobra
Июнь 18, 2026

Яку купити мікрохвильовку
Добавил asparagus
Июнь 14, 2026

Какой блендер лучше выбрать?
Добавил asparagus
Июнь 14, 2026

Какой кондиционер лучше
Добавил asparagus
Июнь 14, 2026