Информация
Eсли Вы хотите оставить комментарий к данной статье, то Вам необходимо зарегистрироваться на сайте.

ФК «Бердичів» - ФК «Бараші» 1-1

Категория: Спорт
ФК Бердичів - ФК Бараші 1-1 23 квітня на стадіоні «Шкіряник» ФК «Бердичів», на чолі з тренером Лисюком Ігорем Леонідовиче, провів свою першу офіційну домашню гру. У рамках першої гри 1/4 фіналу Кубку Житомирщини бердичівляни зустрілись із поки-що головною сенсацією цьогорічного Кубку – ФК «Бараші».
До цього ФК «Бараші» у 1/16 фіналу переміг команду «Атлет» із Житомирського району 10-0 та у 1/8 фіналу ФК «Бараші» несподівано вдома перемогли ФК «Звягель» із Новоград-Волинського 4-1, який зайняв четверте місце у Чемпіонаті області.
Перший тайм активніше розпочали господарі, у перші кілька хвилин вдало контролювали м’яч і віддавали точні передачі. Після однієї із чудової атаки бердичівляни втратили 100% момент, щоб відзначитись, м’яч після потужного удару Ярослава Блоцького потрапив у перекладину воріт гостей. У другій грі підряд м’яч після удару Ярослав потрапляє у перекладину. Один словом, не щастить!
Гості свою першу небезпечну атаку провели десь у середині першого тайму, але після їх удару м’яч забрав у руки воротар ФК «Бердичів» Тарас Панасюк. Бердичівляни ж відповіли небезпечними моментами Андрія Романюка, Дмитра Вакули та Валентина Ярощука. Наприкінці першого тайму гості також могли відзначитись, але м’яч після удару їх гравця пройшов трохи вище перекладини.
Другий тайм більш активніше розпочали гості, які приблизно на п’ятій хвилині другого тайму після помилки захисників бердичівлян відкрили рахунок. Гравець гостей пройшов із правого флангу і зробив передачу, а інший гравець із трьох метрів послав м’яч у ворота бердичівлян.
Після пропущеного голу у свої ворота та після серії замін активніше почали діяти бердичівляни, але м’яч вперто не хотів залітати у ворота гостей. У середині другого тайму, тренер бердичівлян замість Дмитра Вакули випустив на поле Євгена Костенка, який через кілька хвилин після виходу на заміну зрівняв рахунок. Після навісної передачі Валентина Ярощука з правого флангу, на дальній штанзі захисники гостей залишили самотнім Євгена Костенка, який головою забив м’яч у порожні ворота.
Після цього дві реальних нагоди, щоб відзначитись були у гостей, але м’яч після ударів нападників гостей пройшов біля стійки воріт, які захищав воротар ФК «Бердичів» Тарас Панасюк. На останніх хвилинах гри у господарів був шанс здобути перемогу, але Сергій Данілевич зі штрафного удару із 27 метрів пробив над перекладиною воріт гостей.
Тепер на команди чекає гра-відповідь у смт. Ємільчино, яка скоріше за все відбудеться у середу 29 квітня. Віримо у ФК «Бердичів» та бажаємо їм виходу у наступний раунд Кубку Житомирщини.
Матеріал передруковано з "Ділового Бердичіва"