Информация
Eсли Вы хотите оставить комментарий к данной статье, то Вам необходимо зарегистрироваться на сайте.

15 команд боролися за Кубок міського голови

Категория: Спорт

15 команд боролися за Кубок міського головиПротягом двох днів на Червоній Горі проходили ігри з міні-футболу за Кубок міського голови. Змагання відбуваються втретє, цього року у них взяли участь 15 команд із Бердичева, Бердичівського та Козятинського районів. До фіналу дійшли вихованці ДЮСШ 92-го року народження та команда мікрорайону м’ясокомбінату.

Гравці останньої почали активно наступати і розпечатали ворота суперників уже на початку першого тайму. «Зелені» не стали засмучуватись і після кількох атак дали відповідь. Вочевидь, ніхто з учасників не збирався поступатися першим місцем, тож грали вони завзято і самовіддано. Полоскотали глядацькі нерви серією пенальті. Одне з таких принесло вихованцям спортивної школи другий гол, що не могло не викликати у глядачів захоплених вигуків. Загалом перший тайм скінчився внічию - 2:2.

Після перерви команди традиційно помінялися майданчиками, а цього разу — ще й ініціативами. М’ясокомбінатівці відчутно здали свої позиції і через майже неперервні атаки суперників не могли наблизитися до їхніх воріт. Зате свої довелося захищати з усіх сил. Слід віддати належне воротареві, шепотілися глядачі, - спритний Дмитро Ульченко чимало разів рятував команду від забитого м’яча. А останній, за іронією долі, й без того не хотів потрапляти у сітку.

Схвальні вигуки почулися незабаром, коли гравці команди м’ясокомбінату все ж протаранили ворота юнаків 92-го року народження. Забити більше м’ячів «помаранчевим» не судилося — фортуна й мастерність були на боці ДЮСШ. Чим ті і скористалися, забивши за 5 хвилин у ворота суперників три голи.

Футболісти обох команд зізнаються: грати було важко, адже суперники підібралися ще ті. Але попри зовнішню ворожість на полі, вони зичать один одному нових перемог.

Сергій Корнійчук, капітан команди м’ясокомбінату: «Хочу привітати всіх команд-учасниць, турнір був дуже важким, хоча б через несприятливі погодні умови. Наша команда більш ветеранського складу, збираємось двічі на тиждень. Приємно, що дійшли до фіналу, бажаємо суперникам, щоб вони так трималися і надалі, а ми будемо до них рівнятися».

Артем Мкртчян, гравець команди ДЮСШ-92: «З командою м’ясокомбінату було грати найважче, а також з тією командою, де грав Анатолій Доманський. Але усіх їх ми перемогли, здається, зіграли ми дуже добре».

Задоволення від ігор висловив міський голова, вітаючи команди з новорічними святами та завершенням змагань. Коли рік починається з футболу — це гарна прикмета, хоча б тому, що видно, як багато молоді любить спорт.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: «Ці дві команди показали надзвичайно приємний і коректний футбол. Щойно вони боролися за перемогу, а після того обійнялися і побажали один одному здоров’я. Саме такий підхід у вихованні молоді буде мати перспективу для нашого міста».

Кращі гравці змагань отримали грамоти. Перше місце і перехідний Кубок міського голови дістався вихованцям спортивної школи, команда м’ясокомбінату стала другою.

Автор: Інна Покотилюк
Камера: Віталій Сінєльніков
Джерело: ТРК "ВІК"