30

Новости Бердичева и области
Информация
Eсли Вы хотите оставить комментарий к данной статье, то Вам необходимо зарегистрироваться на сайте.

Дівчата з Житомирської області перемогли на етапі Кубку України з таїландського боксу

Категория:
Днями на базі спортивного комплексу Одеського Національного університету харчових технологій відбувся перший етап Кубка України з таїландського боксу Муей тай. Для участі в змаганнях прибули 410 юних спортсменів із 14 регіонів нашої держави.

Честь Житомирщини представляли вихованці малинського молодіжного клубу спортивних єдиноборств «Тріумф» (тренер Олег Михайленко). Виступили успішно.

Так, серед дівчат у ваговій категорії 52 кілограми, учениця 303-ї групи Малинського ЗНВК «Школа-ліцей №1 імені Ніни Сосніної» Анастасія Кулініч стала чемпіонкою турніру в групі «Б», здобувши у фінальному поєдинку перемогу над чемпіонкою України з кікбоксінгу із Кривого Рогу Дніпропетровської області Євгенією Кравець. Одинадцятикласниця ЗОШ №3 у ваговій категорії 48 кілограмів у групі «А» зайняла третю сходинку п'єдесталу, поступившись господарці змагань Ганні Абаковій у півфінальному двобої.

Єдиний представник сильної статі у ваговій категорії 60 кілограмів десятикласник ЗОШ №3 Артем Гнатюк, провів достойно поєдинок із своїм ровесником із Полтави Денисом Соломудом, поступившись йому за кількістю балів лише у чвертьфіналі.

Додому дівчата повернулись нагородженими медалями та грамотами.

Наразі тренер «Тріумфу» розпочав підготовку вихованців до відкритого чемпіонату Києва з кікбоксінгу, який відбудеться 11-12 лютого у Броварах Київської області.

На знімку: Артем Гнатюк, Іванна Толстовка, тренер Олег Михайленко, Анастасія Кулініч.