Информация
Eсли Вы хотите оставить комментарий к данной статье, то Вам необходимо зарегистрироваться на сайте.

ФК «Бердичів» пройшов до півфіналу Кубка області

Категория:

Бердичівський стадіон «Шкіряник» знову ожив, збурений футбольними баталіями: в ¼ Кубка Житомирської області ФК «Бердичів» приймав у себе вдома романівську «Зорю-Енергію». Футбольний жереб розпорядився так, що в 1/8-й бердичівляни опинилися автоматично. Зняття зі змагань стрибіжського «Автомобіліста» дозволило нашим землякам так само без жодних зусиль потрапити до чвертьфіналу. Ну а далі треба вже було боротися, як то кажуть, «взаправду». На шляху ФК «Бердичів» до заповітного головного призу стала «Зоря-Енергія» з Романова. Першу гру бердичівляни провели у гостях і поступилися 1:2. Тож у грі-відповіді потрібно було лише перемагати.

Цьогорічну основу ФК «Бердичів» можна умовно поділити на три групи: до 1-ї увійшли гравці-ветерани, представники «старої школи» – Ігор Зеленцов, Ігор Шумило, Володимир Креденцер, Олександр Грошев та Андрій Черниш. Групу № 2 склали молоді вихованці ДЮСШ – воротар Ярослав Кравчук та гравці Ігор Середюк і Олександр Гончарук. Остання «трійка» – «легіонерська»: Ігоря Рафальського, Сергія Літвіновського та Романа Кірішуна запросили до команди «біло-синіх» із Житомира.

У грі-відповіді гості нічим особливим не запам’яталися, бердичівляни ж лише у 1-му таймі мали дві стовідсоткових можливості збільшити рахунок. Чому збільшити? Та тому, що повели вони у ньому вже на 3-й хвилині: потрібний час не розгубився наш Олександр Гончарук і воротар романівців (до речі, бердичівлянин) Дмитро Ульченко, вимушений був діставати м’яча із сітки власних воріт. Більше нашим землякам забити не вдалося. «Зоря-Енергія» теж не відзначилася, що цілком влаштувало господарів зустрічі.

Отже, ФК «Бердичів» потрапляє до півфіналу, де на нього чекатимуть поєдинки з тогорічним володарем Кубка області

командою «Полісся» (Городниця), що з Новоград-Волинщини.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш