Eсли Вы хотите оставить комментарий к данной статье, то Вам необходимо зарегистрироваться на сайте.

ФК «Бердичів» зіграв товариський матч у Києві

Категория: Спорт
alt

Футбольний клуб «Бердичів» у рамках підготовки до старту у Кубку та Чемпіонаті Житомирської області провів товариський матч у Києві. Суперником наших земляків стала команда ДЮСШ-15, яка приймає участь у Чемпіонаті міста Києва та займає четверте місце. Матч відбувся на штучному полі спортивного комплексу «Теремки-2».

У цій грі взяли участь три новачки команди: захисник Артем Юрченко, півзахисники Ярослав Блоцький та Андрій Радчук. Артем Юрченко та Ярослав Блоцький раніше вже виступали за ФК «Бердичів», а Андрій Радчук є вихованцем ДЮСШ 1998 року народження.

Склад ФК «Бердичів» у цій грі: Юрій Мазяр, Олексій Григорьєв, Ігор Середюк, Денис Павловський, Артем Юрченко, Майкл Алан, Юрій Приходько, Олександр Гончарук, Ярослав Блоцький, Євген Літвінський, Руслан Стукал. На заміну виходили: Дмитро Подгорчук, Андрій Радчук, Крістіан Гуччі, Юрій Сухоручкін.

Наші земляки першими відкрили рахунок у грі, відзначився півзахисник Євген Літвінський. Згодом господарі зрівняли рахунок. У середині другого тайму кияни знову вийшли вперед у рахунку, але за десять хвилин до кінця зустрічі наші земляки ще раз відзначились у воротах господарів, зрівнявши рахунок у матчі. Забив м’яч нападник Дмитро Подгорчук. Але господарі все ж таки на останніх секундах матчу забили переможний м’яч та перемогли у зустрічі з рахунком 3:2.

Після гри тренер ФК «Бердичів» Ігор Зеленцов був дуже задоволений поєдинком та тим, що команда змогла зіграти матч проти серйозного суперника перед початком офіційних матчів у новому сезоні.

Автор: Максим Железницький

Матеріал сайту: rio-berdychiv.info