|Городские новости|Форум|Бердичевский Чат|Предприятия города|Фотогалерея|Связь с администрацией|Видео Бердичева |Курси Валют|Гороскоп|Онлайн Радио|
События по категориям
Все новости
   • Город
   • Область
   • Культура
   • Общество, экономика
   • Бизнес
   • Спорт
   • Политика
   • Происшествия
   • Криминал
   • Другое


Поиск   
Архив новостей
«    Декабрь 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31Новости Бердичева и области
Информация
Eсли Вы хотите оставить комментарий к данной статье, то Вам необходимо зарегистрироваться на сайте.

5 найзручніших способів передати показання лічильника газу

Категория: Другое
alt

Бердичівлянам необхідно щомісяця з 1 по 5 число передавати показання лічильника до "Житомиргазу". Такі заходи дозволяють користувачам блакитного палива бути впевненими, що вони сплачують саме за той обсяг газу, який фактично використали.

Зняття показань приладів обліку проводиться споживачем самостійно, станом на 1 число місяця. Щоб зафіксовані дані були враховані при визначенні розміру оплати за газ, показання приладів обліку необхідно передати до ПАТ «Житомиргаз» до 5-го числа. Такий термін надання показань лічильника визначений Кодексом газорозподільних систем (затверджений постановою держрегулятора від 30.09.2015 №2494).

Найзручніші п’ять шляхів передати показання лічильника:

1. SMS-повідомленням на номер 7104 (у форматі: ХХХХХХХХХХ ХХХХХ, де ХХХХХХХХХХ – 10 цифр особового рахунку, ХХХХХ – показання лічильника – до 5 цифр)

2. через Особистий кабінет на сайті 104.ua (для реєстрації необхідно знати номер особового рахунку і суму останнього платежу)

3. на автовідповідач (0412) 55-80-04 (натиснувши цифру «2» і користуючись підказками голосового меню, ввести номер особового рахунку та показання)

4. електронною поштою contact@zt.104.ua (вказати ПІБ, номер особового рахунку (або адресу), показання лічильника)

5. через оператора контакт-центру за номером (0412) 55-80-04 (працюють щодня з 8 ранку до 8 вечора).

Найшвидшим способом інформування про обсяг використаного газу станом на 1 число є Особистий кабінет на сайті 104.ua. Передавши показання, користувач протягом години може самостійно переконатись, що дані зараховані на особовий рахунок.

Важливо, щоб показання лічильника газу споживач передавав саме з 1 по 5 число щомісяця, аби уникнути розбіжностей із газопостачальною компанією.

Матеріал сайту: http://zhitomir.today/

Переглянути відео:

Написал: kobra (1 апреля 2017 10:32)
Актуальні питання сфери надання населенню послуг із газопостачання
З найбільш поширених, що постійно цікавлять мешканців, – питання послуг за газопостачання. Журналісти видання «Бердичівський погляд» поспілкувалися зі співробітниками ПАТ «Житомиргаз» щодо

нарахування заборгованості і умов відключення споживачів.

Зазвичай газове питання хвилює людей, коли наближається зима. Але, як кажуть, готуй сани влітку. На думку експертів, встановлення лічильників дозволяє зменшити розмір платежів приблизно на 30%. Адже для наших зарплат і пенсій газ є дорогим енергоресурсом. Проте «безкоштовний сир буває тільки в мишоловці», і вчасно сплачені рахунки – запорука затишку й тепла в оселях. «У Житомирській області за два місяці борги населення за газ зросли майже на третину», – повідомила фахівець зі зв’язків із громадськістю та пресою ПАТ «Житомиргаз» Олена Мічуріна.

– Який стан заборгованості за газопостачання в Бердичеві?

– Загальна заборгованість жителів Житомирської області за газ у березні досягла 250 млн грн. Значний приріст боргів пов’язаний із тим, що субсидій, розрахованих органами соцзахисту за новими правилами, недостатньо для повної оплати спожитого газу. Ситуацію ускладнили холодна зима і небажання споживачів привести свої витрати на газ у відповідність до розміру державної допомоги.

Серед боржників лідирують власники великих приватних будинків, де через значну опалювальну площу субсидії в недостатній мірі покривають значні витрати на опалення. У жителів багатоквартирних будинків борги скромніші, адже площа міської квартири менша, ніж заміського будинку. У Житомирській області найнижчий рівень оплати за спожитий газ у Житомирському і Бердичівському районах. Борги за газ у цих двох районах перевищують половину загальної суми заборгованості по області. Так, по Житомирському району, включаючи і Житомир, середня заборгованість на одного споживача складає майже 1065 грн, а по Бердичівському району – 836 грн.

– У якому випадку боржникам загрожує відключення послуги, яким є алгоритм дій?

– Щоб забезпечити постачання газу тим споживачам, які вчасно розраховуються за нього, «ЖИТОМИРГАЗ ЗБУТ» був змушений протягом минулого року від’єднати від газопостачання 2,2 тис. систематичних неплатників. Роботи з відключення боржників у Житомирській області проводяться і зараз.

Згідно з Правилами постачаня
Зарегистрирован: 12 сентября 2007 ICQ: --
Написал: kobra (1 апреля 2017 10:33)
Згідно з Правилами постачаня природного газу споживачу потрібно оплатити рахунки за газ протягом п’яти днів після їх отримання. Якщо він проігнорує цей період, «ЖИТОМИРГАЗ ЗБУТ» надішле йому попередження про можливе відключення. Якщо через 10 днів послуга постачання все ж не оплачується – газ необхідно відключити. Відновлення газопостачання в таких випадках проводять тільки за умови повного погашення боргів та компенсації усіх витрат газової компанії з відключення-підключення газопостачання. Тому краще не доводити справу до відключення газопостачання. У разі фінансових труднощів з оплатою кожен споживач має право оформити державну допомогу у вигляді субсидії, звернувшись до відділу соцзахисту.

Як зазначив директор ТОВ «ЖИТОМИРГАЗ ЗБУТ» В’ячеслав Тарасов, «від своєчасних розрахунків споживачів за газ залежить наявність цього енергоносія для всіх жителів області. Адже з оплачених споживачами коштів постачальник газу НАК «Нафтогаз України» автоматично отримує від банку 70%, ще 17% – це податки».

Як зменшити використання газу і забезпечити в оселі комфортніший клімат? Замінити старе і зношене газове обладнання на сучасне та економічне не всім під силу, серед доступних заходів – встановлення лічильника, ущільнення віконних та дверних прорізів, утеплення стін, зниження температури у приміщенні вночі (при автономному опаленні), спостередження за потужністю газового пальника під час готуванні їжі та економне користування гарячою водою. Щоб гроші «не згоріли», варто дотримуватися простих правил і контролювати себе.

З сайту: http://berdpo.info/news/misto/aktualni_pitannya_sferi_nadannya_naselennyu_poslug_iz_gazopostachannya-id9996.html
Зарегистрирован: 12 сентября 2007 ICQ: --
Написал: kobra (2 июня 2017 11:58)
Отримавши нові рахунки за газ, здивувалися, коли побачили раптове підвищення ціни. Які нововведення запровадили і скільки тепер коштуватиме газ?

Рішення уряду про новий порядок формування вартості газу набуло чинності 1 квітня 2017 року. Разом з тарифом на розподіл і транспортування та з урахуванням ПДВ нова ціна газу для населення Житомирської області складе 6,95 грн за кубометр (стара ціна – 6,88 грн). У структурі нової вартості газу 70 % припадає на виручку державної групи “Нафтогаз України”. Ще 17 % становить податок на додану вартість. Торгова націнка для компаній, на яких покладено спеціальні зобов’язання (ПСО) з газозабезпечення населення, обмежена 2,5 % від оптової ціни газу для цієї категорії споживачів. У Житомирській області функції ПСО виконує ТОВ “Житомиргаз Збут”. Ціна на газ підвищилася через зростання основних витрат постачальника: банківські послуги, збір коштів від населення, друк та доставка рахунків для споживача, обслуговування контакт-центрів, особистого кабінету та центрів обслуговування споживачів, оплата праці (загалом у сфері роздрібного продажу газу побутовим споживачам працює понад 6000 осіб у всіх регіонах України).


Матеріал zhitomir.today
Зарегистрирован: 12 сентября 2007 ICQ: --
Написал: kobra (2 июля 2017 05:59)
Якщо ви не використали всю суму нарахованої субсидії на індивідуальне опалення природним газом за опалювальний період 2016-2017 рр., невикористану частину субсидії постачальник повернув з вашого особового рахунку до бюджету.

Якщо станом на 1 червня за вашим особовим рахунком наявна заборгованість за спожитий газ, її потрібно погасити у термін, який зазначено у рахунку. Наявний борг міг виникнути з таких причин:

Заборгованість накопичена до початку опалювального сезону та не сплачена впродовж зими-весни.
Не сплачено в повному обсязі нарахування за травень.
3. Споживання газу в опалювальний період перевищувало соціальні нормативи. У такому разі одержувач субсидії сплачує за фактично спожиту послугу з урахуванням розміру призначеної субсидії. (п. 4, 15 Постанови КМУ від 21.10.1999 №848, якою затверджений порядок призначення та надання населенню субсидій на оплату житлово-комунальних послуг, далі - Порядок).

Нагадуємо, що заборгованість на особовому рахунку одержувача за період дії субсидії не допускається. У разі прострочення заборгованості на понад два місяці, відповідно до п. 14 Порядку, субсидія на наступний строк органом соціального захисту не призначається.
https://104.ua/ua/cabinet/info
Зарегистрирован: 12 сентября 2007 ICQ: --


Вход на портал
Ник:
Пароль:
Запомнить меня?

Ещё не зарегистрированны?
Зарегистрироваться!

Забыли свой пароль?
Последнее на форуме
Стирка
Добавил Valentinka
Декабрь 10, 2017

Продам мощный электрошокер
Добавил radar77
Декабрь 7, 2017

Скоро зима, как быть с теплом
Добавил Zarynina
Декабрь 6, 2017

Пищевой контейнер
Добавил Саня7
Декабрь 6, 2017

Квартира
Добавил Qwadro
Декабрь 5, 2017