|Городские новости|Форум|Бердичевский Чат|Предприятия города|Фотогалерея|Связь с администрацией|Видео Бердичева |Курси Валют|Гороскоп|Онлайн Радио|
События по категориям
Все новости
   • Город
   • Область
   • Культура
   • Общество, экономика
   • Бизнес
   • Спорт
   • Политика
   • Происшествия
   • Криминал
   • Другое


Поиск   
Архив новостей
«    Июль 2025    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 



Новости Бердичева и области
Информация
Eсли Вы хотите оставить комментарий к данной статье, то Вам необходимо зарегистрироваться на сайте.

Допомога у безгрошів'ї може бути фейком: поліцейські закликають жителів Бердичівщини бути уважними при оформленні фінансової підтримки

Категория: Происшествия

допомога у безгрошів039;ї може бути фейком: поліцейські закликають жителів бердичівщини бути уважними при оформленні фінансової підтримки

До поліції із заявою про ошуканство звернулась 25-річна бердичівлянка. Жінка розповіла, що в одному із месенджерів побачила повідомлення про державну грошову допомогу. Вона перейшла за посиланням та вказала конфіденційні відомості щодо своєї банківської картки. У результаті отримала сповіщення з фінансової установи не про отримання виплати, а про зняття 4 тисячі гривень із заощаджень.

Нині поліцейські проводять розслідування за ст. 190 (Шахрайство) КК України та встановлюють причетних до правопорушення осіб.

Водночас правоохоронці застерігають громадян: будьте уважними і розважливими в усіх фінансових питаннях. Зауважте: номер картки, термін її дії та CVV-код, паролі від онлайн-банкінгу та PIN-коди за жодних обставин нікому повідомляти не можна.

Банки та державні установи, які надсилають смс-повідомлення, не просять заповнити опитування, провести виплату чи повідомити особисті дані в обмін на кошти. В шахрайських повідомленнях про надходження фінансової допомоги часто є посилання нібито на банківську сторінку. Однак, якщо перейти за лінком, ваші дані «зчитають» шахраї. Якщо ви не впевнені у тому, що отримали смс-повідомлення про реальні виплати грошової допомоги, зателефонуйте до банку, щоб дізнатися всю інформацію.

Бердичівський районний відділ поліції



Вход на портал
Ник:
Пароль:
Запомнить меня?

Ещё не зарегистрированны?
Зарегистрироваться!

Забыли свой пароль?
Последнее на форуме
Вкусная еда
Добавил Alisaaasa
Июнь 19, 2025

Подушка двигателя
Добавил protesli
Июнь 14, 2025

Подарок на День Рождение
Добавил Олексій Верба
Июнь 9, 2025

Хочу открыть свой бизнес
Добавил bredliU
Июнь 1, 2025

Что подарить свекрови на день
рождения?

Добавил liami
Июнь 1, 2025