Бердичівський міськрайонний суд виніс присуд обвинуваченому у скоєнні крадіжки, вчиненої повторно, з проникненням у житло, в умовах воєнного стану ( ч. 4 ст. 185 ККУ). Суд визнав чоловіка винним та призначив покарання у виді позбавлення волі на строк 5 років та 6 місяців.
Під час розгляду кримінального провадження, суд встановив, що 35-річний мешканець міста Бердичева, неодноразово судимий за скоєння майнових злочинів, у період з грудня 2022-го року по березень 2023-го року вчинив тяжкий злочин – крадіжку майна громадян. У матеріалах справи – 4 кримінальні епізоди. Зокрема, чоловік проникнув до будинку, відтиснувши вікно у ванній кімнаті, та викрав посуд, LED-прожектор, LED-лампу для сушіння полімерів. Інші три випадки – це крадіжка велосипедів із під′їздів багатоповерхівок. Обвинувачений свою вину у скоєному визнав повністю та зізнався, що викрадав речі та транспортні засоби для продажу.
Подекуди на Інтернет-сторінках зустрічаються заманливі оголошення: «як заробити гроші, сидячи вдома», «мінімум вкладень, і Ви - мільйонер», «золоті гори вже завтра»… Та як дійсно працює такий «швидкий заробіток»?
Часто фінансові піраміди маскуються під інвестиційні фонди. А прагнення покращити своє фінансове становище тут і зараз грає злий жарт з людьми.
Так на гачок ошуканців потрапив 67-річний житомирянин. Чоловік знайшов привабливу рекламу про швидкий заробіток в одній із соціальних мереж. А перейшовши за посиланням, залишив власний мобільний номер, так би мовити, для зворотного зв’язку.
Чоловіка не застерегло і те, що йому протягом місяця телефонували різні «менеджери компанії по швидкому заробітку». Кожен з них щоразу переконував його «вкласти у бізнес» близько 200 доларів США. Загалом чоловік здійснив декілька транзакції на суму близько 80 тисяч гривень...
Довіряючи друзям, рідним чи іншим людям платіжний засіб, ви ризикуєте втратити кошти. На жаль, саме у такі ситуації потрапили двоє полісян. Виявивши зникнення з рахунків значних сум, вони звернулися до поліції.
За словами 61-річного жителя Бердичівського району, з його пенсійної та кредитної карток зникли майже 45 тисяч гривень. За інформацією, наданою з банківської установи, упродовж двох останніх місяців з його рахунків було проведено безліч транзакцій невеликими сумами.
Чоловік вказав, що запідозрив у крадіжці свою невістку, адже довірив 32-річній жінці оформлення його банківських карток. Тоді ж просив допомогти розібратися в особливостях користування ними.
З початку року на території Житомирської області зафіксовано пожежі в лісових масивах площею понад 14 га, на торфополях зафіксовано займання площею 3 га, внаслідок спалювання сухої трави, чагарників, сміття вигоріло понад 226 га.
Про це 1 серпня повідомила пресслужба Державної екологічної інспекції Поліського округу.
«В Україні триває пожежонебезпечний період. Спекотна, суха і вітряна погода – це найсприятливіші умови для виникнення неконтрольованих масштабних пожеж. Сотні гектарів згорілої землі, заживо спалені дикі тварини, колосальні матеріальні збитки, задіяні значні людські та технічні ресурси. Такими є наслідки людської недбалості і безвідповідальності...
Поліцейські Житомирщини закликають жителів області буавыти обачними під час купівлі-продажу товарів. На жаль, ошуканці не гребують будь-якими сумами, що вдається видурити у довірливих громадян. Однак найбільших втрат найчастіше зазнають ті, хто вирішує придбати автомобіль за привабливою ціною.
До яких хитрощів вдаються шахраї, щоб ошукати майбутніх автовласників?
Використовують оголошення з фішинговими посиланнями: на підробленому вебсайті, візуально схожому на офіційний банківський або автодилерський, у покупця просять увести реквізити банківської картки, номер телефону та іншу конфіденційну інформацію, що призводить до стороннього доступу до фінансового рахунку.