Як розповів т.в.о. начальника відділу по боротьбі зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми УМВС України в Житомирській області Михайло Сорока, з початку року задокументовано 13 випадків торгівлі людьми. Цілком законне бажання матеріального достатку обійшлось цим людям занадто дорого через власну необачність та легковірність.
5 дівчат, мешканок м.Новограда-Волинського, спокусились на привабливу пропозицію працевлаштуватись за кордоном – у кожному випадку мова йшла про іншу країну, але результат для всіх був один.
На Житомирщине поймали «смотрящего» по Западной Украине
Житомирской области задержан криминальный авторитет Тенгиз – "смотрящий" по Западной Украине, являющийся правой рукой вора в законе Антимоса, недавно выехавшего в РФ. Об этом сообщила пресс-секретарь Главного управления по борьбе с организованной преступностью (ГУБОП) МВД Украины Елена Мельник, передает РБК-Украина.
По ее словам, "авторитет" был задержан в ночь на 13 сентября неподалеку от пгт. Ружин в результате спецоперации сотрудников отдела по борьбе с криминальными авторитетами и международной преступностью, а также бойцов спецподразделения ГУБОП "Сокол".
Коли, нарешті, встановлять автобусну зупинку біля "Дитячого світу"? Це питання бердичівляни задають досить довго. В очікуванні автобусів та маршрутних таксі люди мусять "засмагати" під сонячним промінням та мокнути під дощем. Від таких "повітряних" ванн страждають усі та особливо люди похилого віку.
Мешканка мікрорайону : "Зараз осінь, дощ іде, непогода, діти в школу ідуть - теж мокнуть... Тут була зупинка, - поставили цю "халабуду", а зупинку знесли. Кому це було потрібно, щоб цю "халабуду" поставили в цьому місці ?"