Період 12-15 січня став для Бердичівського гарнізону насиченим на емоції. Були створені три художньо-театралізованих групи, до складу яких увійшли працівники 30 ГБО та військовослужбовці Бердичівського гарнізону загальною кількістю 18 чоловік. Таким чималеньким складом вирушили для привітання з різдвяними святами в зону АТО.
Рішення начальника Бердичівського гарнізону по створенню різдвяних вертепів, потягнуло за собою вирішення багатьох задач. При написанні сценарію необхідно було враховувати не велику кількість артистів, підбір яких був ретельним. Обмежена кількість костюмів теж була причиною скорочення сценарію класичного різдвяного вертепу, довелося звернутися за допомогою до Міського палацу культури, адже різноманіття та кількість наявних костюмів на разі дуже скромні, щось доопрацьовували власноруч з підручних матеріалів, так були створенні маски кози й різдвяні зірки в кожну групу. Кілька репетицій… і ось наші вертепи, подолавши всі нюанси та вирішення всіх цих проблем, 12 січня вирушили в зону АТО.
Фіксувати показання необхідно щомісяця, станом на 1 число, а передати протягом перших днів місяця.
Найзручніше це зробити через Особистий кабінет на сайті 104.ua
Вчасно інформуєте про показання лічильника – сплачуєте за той обсяг газу, який фактично використовуєте. Якщо кожен споживач пам’ятатиме це просте правило, то збереже свій час і нерви. Друге, що має пам’ятати користувач газу – показання приладів обліку необхідно передати до 1,2 або 3-го числа. За цієї умови зафіксовані дані враховуються при визначенні розміру оплати за газ.
З метою організації заходів щодо попередження випадків переохолодження людей, надання у період низьких температур допомоги населенню, в першу чергу малозахищеним верствам, на Житомирщині розгорнуто пункти обігріву населення.
У цих пунктах громадяни можуть отримати гарячий чай та мінімальне харчування. По можливості надається допомога теплими речами. Хто має бажання допомогти знедоленим людям продуктами харчування та теплим одягом можуть також звертатися до зазначених пунктів обігріву.
Сусідів, як відомо, не обирають. І дуже приємно, коли це люди, до яких можна звернутися за будь-яких обставин, разом святкувати та проводити час, вирішувати різні питання, пов’язані з благоустроєм, прибиранням. Але не всім і не завжди щастить перебувати з тими, хто живе поряд, у хороших відносинах. Трапляються й досить прикрі винятки, про один із яких піде мова далі.
Нещодавно, по вулиці Профсоюзній, спалахнув конфлікт між сусідами.
Районний бюджет: транзитна зупинка для державних дотацій і субвенцій
По іншому назвати тих кілька сторінок з цифрами навряд чи можливо. Адже власних надходжень заплановано на 2016 рік лише 18 мільйонів гривень, що менше, ніж 10% від запланованих витрат – 194 мільйона гривень. Хоча на колегії райдержадміністрації, яка відбулась минулої п’ятниці, ніякої проблеми в такій пропорції не побачили. Районні чиновники вже давно звикли до такої ситуації, бо знають, що за будь-якої пропорції у власних коштах та державних дотаціях на їх утримання грошей вистачить.
Сьогодні вночі о 00:15 каретою швидкої на приймальне відділення ЦДМЛ м.Житомира доставили новонароджену дівчинку (менше 1 години від народження), яку знайшли разом із плацентою в політиленовому пакеті на вулиці (мороз -4, -5) поблизу сміттєвих баків.
Дитина на момент поступлення перебувала в стані переохолодження 2 ступеню. Дитина вижила. Стан на даний момент стабільний, середньої важкості. Загрози життю немає.
БЕРДИЧІВСЬКА РАЙОННА РАДА ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ РОЗПОРЯДЖЕННЯ голови районної ради від 13.01.2016 року №2
Про скликання другої частини третьої сесії районної ради
Відповідно до частин 4, 9 статті 46 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” скликати другу частину третьої сесії районної ради сьомого скликання 22 січня 2016 року о 10 годині в залі засідань районної ради.
Триває збір заявок на участь у Національному конкурсі “Благодійна Україна – 2015” – єдиному загальнонаціональному проекті з пошуку та відзначення кращих українських благодійників і найефективніших доброчинних ініціатив. Організатором конкурсу є Асоціація благодійників України.
Національний конкурс “Благодійна Україна”, заснований у 2012 році, є знаковою подією у благодійному житті нашої країни. За три роки проведення конкурсу у ньому взяли участь близько 800 благодійників – компаній, організацій, установ та фізичних осіб. Кращі з кращих українські благодійники отримують унікальну нагороду – бурштинового “Янгола добра” (“благодійний “Оскар”). Починаючи з 2015 року, співорганізатором конкурсу виступає Міністерство соціальної політики України, яке запровадило в його рамках номінації для відзначення волонтерів.
Життя військовослужбовців на передовій окрім несення служби включає у себе і побутову складову. Коли волонтери приїздять у зону АТО на декілька днів, мають змогу відчути на собі повсякденне життя солдата. Спробували це свого часу і бердичівські волонтери, котрі вкотре відвідали зону бойових дій. Куди б не заїжджали благодійники, усюди армійці гостинно зустрічають гостей. Усюди ведуть у найтепліший бліндаж чи палатку, аби з дороги ті обігрілися. А там тобі й новорічні ялиночки як згадка про дім. Голодними не відпустять у будь-якому разі. Адже готувати тут є кому.
Володимир Русінов, командир гарматної артилерійської батареї військової частини – польова пошта В3231, каже: “Є в кожній батареї кухар, польова кухня. У 4 хвилю мобілізації підбирали кухарів. Та й узагалі людей підбирали по спеціальності”.
Сергій Драк, кухар в військовій частині – польова пошта В3231 з Кіровоградчини, говорить: “Готуємо на вищому рівні, бо у кожного є сім’ї вдома, діти. Поки ніхто не жаліється, все є. Продукти постачають вчасно, волонтери допомагають. Хлопці задоволені, не голодують, нікому нічого не забороняємо, кожен приходить щось узяти, навіть тої картоплі пожарити. Буржуйками і котлами забезпечені”.
Враховуючи новий прожитковий мінімум на 2016 для працездатної особи, який складає 1378 грн., з 01 січня 2016 податкова соціальна пільга (ПСП) oтримала такі розміри:
1) 100 % = 689 грн;
2) 150 % ПCП = 1033,50 гpн.;
3) 200 % ПCП = 1378,00 гpн.
Згідно із нормами пiдпункту 169.4.1 Податкового кoдексу України податкова соціальна пільга - 2016 може застосовуватися до доходів найманих працівників у виглядi зарплати або прирівняних до зарплати виплат, якщо цей розмір доходу не перевищив прожиткового мінімуму, визначеного для працездатних осіб cтаном на 01 січня 2016, пoмноженого на коефіцієнт 1,40 тa округленого дo найближчих 10 грн.
Taким чинoм, податкова соціальна пільга у 2016 році може застосовуватися до максимального розміру доходу фізособи = 1378 * 1,4 = 1930 грн.
- єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування фізичними особами — підприємцями, які обрали спрощену систему оподаткування, за IV квартал 2015 р.
На 2 тижні епідсезону відмічається зростання рівнів захворюваності на грип та ГРВІ на 86 %, у порівнянні з попереднім тижнем. Такий показник зумовлений, в основному, зростанням захворюваності серед дорослих осіб, що за минулий тиждень збільшилась в 2,6 рази.
Всього захворіло 7030 осіб, показник на 10 тисяч населення складає 56,2 що на 38,7 % нижче епідемічного порогу (91,7). Серед зареєстрованих хворих 47,9 % – діти до 17 років. Госпіталізовано 551 особу, з них – 348 дітей.
За даними управління охорони здоров’я ОДА за останню добу в області на ГРВІ та грип захворіло 1880 осіб, із них дітей - 785, вагітних жінок - 8. Смертей від грипу та його ускладнень не зареєстровано.
У цілому епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ сумарно не перевищує епідемічний поріг. Однак, ...
Українці відзначають Голодну кутю. У православному світі 18 січня називають - Водохресний Святвечір, або ж Надвечір’я Хрещення. Як і перед Різдвяною вечерею, віруючі весь день дотримуються суворого посту, а увечері всією родиною збираються за святковим столом. Готують небагато і лише пісні страви. У храмах відбувається богослужіння, освячують воду, яку слід першою споживати під час Святої вечері та з молитвою кропити нею всіх членів сім’ї та господарство. Ця вода має таку ж цілющу силу, як і вода, що освячується 19 січня, яку називають Йорданською – лікує тілесні і духовні хвороби, не псується і зберігається протягом року.
З метою запобігання виникнення пожеж та інших надзвичайних подій Державна служба України з надзвичайних ситуацій звертається до громадян з проханням дотримуватися правил пожежної безпеки під час користування різними обігрівальними приладами.
Під час експлуатації пічного опалення НЕОБХІДНО:
1) перед початком, а також впродовж усього опалювального сезону слід очищати димоходи та печі від сажі – не рідше одного разу на три місяці;
2) відстань від печі до меблів, шаф та іншого обладнання повинна бути не менше 0,7 м, а від топкових отворів – не менше 1,25 м;
Під час Водохрещення у всіх містах і селах люди поспішають до храмів аби принести додому освяченої води. На річках чи озерах на льодовому покриві обов'язково вирубується ополонка у вигляді хреста. Згідно усіх традицій, найхоробріші занурюються у крижану воду адже таким чином можна очиститися від гріхів і хвороб.
Для забезпечення безпеки населення під час масових купань, пожежно-рятувальні підрозділи ДСНС Житомирщини перебуватимуть у черговому режимі й у будь-яку хвилину прийдуть на допомогу. Також буде працювати додатковий пересувний пункт обігріву.
Кожен громадянин повинен бути свідомим того, що його безпека залежить, в першу чергу, від власної поведінки. Обираючи місце для занурення, зверніть увагу на
В одному з комп'ютерних клубів бердичівського району 19-річний хлопець, скориставшись довірливостю 15-річного юнака, "взяв подзвонити" мобільний телефон вартістю 1400 гривень та не повернув.
Правоохоронці вже з'ясували особу крадія та зараз його розшукують.