Традиційно в останню неділю жовтня в Україні відбувається перехід на зимовий час. У 2022 році годинники переводитимуть в ніч з 29 на 30 жовтня о 4 годині ранку.
Стрілки годинника переводять двічі на рік. В останню неділю березня їх переводять на годину вперед, а в останню неділю жовтня – на годину назад. Робиться це для того, аби наблизити адміністративний час до сонячного.
19 жовтня 2022 року відбулось засідання виконавчого комітету Бердичівської міської ради.
Члени виконавчого комітету погодили Статут ГФ з охорони громадського порядку і державного кордону «Честь та порядок» у новій редакції, а також проголосували за внесення змін до Комплексної цільової програми розвитку галузі культури на 2020-22 роки. Щодо останнього, то з метою забезпечення можливості здійснення розрахунків за комунальні послуги у повному обсязі та недопущення кредиторської заборгованості виникла необхідність у збільшенні відповідних обсягів фінансування задля безперебійного функціонування закладів культури на 0,812 млн. грн. Окрім того, пропонується збільшити кошторисні призначення по бюджету розвитку на 1,5 млн. грн.: кошти мають бути спрямовані на капремонт частини будівлі міського Палацу культури (заміна аварійних віконних блоків).
Період із 17:00 до 23:00 найближчими кількома днями може стати тим самим часом Х, внаслідок якого з’ясується, буде тепло в оселях людей і у приміщеннях підприємств та організацій чи ні. Це напряму стосується як Бердичева, так і всієї України, що засвідчили напередодні високопосадовці усіх рівнів.
Щодо бердичівської громади, то комунальним підприємством «Бердичівтеплоенерго» було здійснено усі необхідні підготовчі роботи зі вступу до опалювального сезону, і ця готовність нині стовідсоткова – що у плані котелень, що у плані мереж. Під загрозу успішний вхід до холодів поставили терористичні обстріли критичної інфраструктури України...
Протягом сьогоднішньої доби енергосистемі України, яка постраждала від варварських ударів росіян потрібна наша допомога. Разом з усіма українцями сьогодні до 23:00 вечора необхідно дотримуватись режиму жорсткої економії електроенергії.
Це необхідно для того, щоб ремонті бригади змогли перепід’єднати пошкоджені ділянки до резервних джерел живлення. Для цього слід максимально скоротити використання потужних електроприладів: прасок, бойлерів, обігрівачів, пральних та посудомийних машин, електрочайників та іншої побутової техніки...
Проблема стихійних сміттєзвалищ не нова. Окрім захаращення навколишнього простору, сміттєзвалища забруднюють отруйними речовинами повітря, ґрунт і підземні води, завдаючи шкоди довкіллю та здоров’ю людей. Тому цілком очевидним є те, що територія поруч з будинком повинна утримуватися в належному вигляді.
Протягом двох останніх місяців почастішали скарги жителів багатоповерхівок на незадовільний санітарний стан спільних контейнерних майданчиків на території громади. Тому відділ муніципальної інспекції виконавчого комітету Бердичівської міської ради наголошує на необхідності дотримання та неухильному виконанні графіків прибирання таких майданчиків, встановлених на ІІ півріччя 2022 року...
Кожен житель громади зобов’язаний дотримуватися затверджених рішенням Бердичівської міської ради від 24. 12. 2019 року №1049 “Правил благоустрою на території міста Бердичева”, а саме:
– утримувати в належному стані огорожі, прибудинкові території;
– проводити своєчасну обрізку дерев (на приватній території) та викошувати траву під парканом;
– утилізувати тверді побутові відходи згідно укладеного договору з відповідним підприємством;..