І все-таки не згасне слід зірки…Переконані в цьому і не раз доводять своїми успіхами талановиті юні бердичівляни, учасники вже V, а значить, ювілейного «Сузір’я Бердичева», конкурсу дитячої творчості, що проводиться за підтримки міського голови управлінням освіти і науки та центром позашкілля імені Разумкова. А історія дитячого фестивалю сягає своїм корінням ще 2007-го року і розпочиналась, як форма пошуку творчих дітей Бердичева.
Учасниками першого етапу цьогорічного конкурсу стали хореографічні колективи десятьох загальноосвітніх шкіл міста, тому група підтримки – батьки, вчителі і друзі – ще зазделегідь заполонили увесь зал міського Палацу культури. Зі сцени вітала присутніх, бажаючи натхнення, незабутніх вражень і перемог голова журі, в.о. начальника управління освіти і науки Світлана Басюк.
Увесь 2015 рік тривали, та й нині проводяться реставраційно-ремонтні роботи приміщення міського театру, що по вул. Європейській, 21. Ще минулого року на ці роботи передбачалась одна сума - майже 18 млн. грн., тепер, у ході їх проведення, з’ясувалось, що і цього буде недостатньо. Аби в театр «вдихнути» нове життя й одночасно зберегти його історичну цінність та призначення, за даними попередньо проведених експертиз потрібно трохи більше 26 млн. грн…
Днями у Бердичів із робочим візитом прибув губернатор області Сергій Машковський, відвідав школу Лонського і бердичівський театр. Побачив, що перша вже незабаром відкриє двері юним спортсменам, тоді як для театру – треба ще час і, головне, кошти.
З будівельного майданчика, що у центрі міста, невідомий уночі викрав інструмент на загальну суму 17,5 тисяч гривень. Поліцейські встановили чоловіка, причетного до крадіжки, а також знайшли викрадені ним вартісні знаряддя праці. Нині розпочато досудове розслідування.
Своєрідний скельний каньйон знаходиться в 20 кілометрах від південно-західній частині Житомира.
Місто розташоване на березі річки Тетерів, русло якої одягнене лісом і гранітом. Річка є притокою Дніпра і тягнеться на цілих 365 кілометрів. Рівнинна річка подекуди дуже сильно нагадує гірський струмок завдяки гранітним берегам, сковує її.
І якщо про попереднє рішення (про бажання відставки, про що ми писали про нього в попередній публікації) він оголосив на сесії сільської ради та на зупинці рейсового автобуса, то наступне оприлюднив ще простіше – приклеїв на дверях сільради.
Таке послання знову збурило жителів Радянського і не тільки. Адже сільському голові вже навіть запис про звільнення зробили в трудовій книжці та подали відомості до центральної виборчої комісії про необхідність проведення позачергових виборів.
Надвечір п’ятниці до відремонтованого (але поки що неопалюваного) приміщення сільради зібрались кілька депутатів сільради, більшість членів її виконавчого комітету, підприємці, які провадять свою діяльність на території колишнього військового містечка та інші охочі розібратись у ситуації.
На цьому зібранні Михайло Данилович Нагорняк ще раз оголосив свою заяву про відкликання попередньої заяви, і відповідно,
З 22-го лютого розпочалося проведення навчальних стрільб у військовослужбовців 3-го дивізіону військової частини – польова пошта В3231.
Складні часи переживає зараз Україна. Дехто із військовослужбовців уже має на руках посвідчення учасника бойових дій, інші стоять на сторожі у пунктах постійної дислокації. Проте як ті, так і інші потребують ідеальної підготовки в умовах особливого періоду до професійного та вчасного протистояння ворогу, відбиття ворожих нападів.
Тому сьогодні навчальні стрільби, як ніколи, є актуальними та потрібними для розвитку фахових навичок військовослужбовців Збройних Сил України.
Хлопці, як і їх попередники з інших підрозділів військової частини – польова пошта В3231, приїхали «набивати руки і око» у Дніпропетровську область, на 239-й Новомосковський полігон.