Міський Палац культури імені Олексія Шабельника запрошує усіх на фестиваль молодіжної творчості "Студентська весна - 2016" з нагоди Дня сміху, який відбудеться 1 квітня о 14.00. Дві години гумору вам подарують студенти коледжів: промисловості, економіки та права, медичного та педагогічного коледжів. Вхід вільний!
Документ предписывает для вычисления пенсии учитывать заработную плату за весь период страхового стажа.
Верховная Рада Украины приняла Закон “О внесении изменений в статью 40 Закона Украины “Об общеобязательном государственном пенсионном страховании“ относительно порядка определения заработка для исчисления пенсии“, таким образом усовершенствовав порядок начислений пенсий работникам, достигшим пенсионного возраста и имеющим перерыв в страховом трудовом стаже.
За соответствующее решение проголосовали 281 народный депутат при необходимых 226. Об этом сообщает пресс-служба Верховной Рады.
Документ предписывает для вычисления пенсии учитывать заработную плату (доход) за весь период страхового стажа, начиная с 1 июля 2000 года...
Сегодня депутаты Бердичевского городского совета, во время сессии, дали добро мэру Бердичева и службам исполкома на подготовительные мероприятия, связанные с получением в Европейском инвестиционном банке кредита в размере 10 миллионов евро на 30 лет. Кредит станет инструментом окончательного решения проблемы качества воды в города Бердичеве.
Децентралізація… Це незвичне і дещо лячне слово увійшло в обіг відносно нещодавно, і з тих пір децентралізація знайшла як своїх прибічників, так і ярих супротивників, хоча насправді децентралізація – це передача значних повноважень та бюджетів від державних органів органам місцевого самоврядування. Власне, при об’єднанні декількох територіальних громад вони отримують можливість виконувати управлінські обов’язки та залишати кошти відповідно на місцях для їх більш раціонального використання. Нині по Житомирській області налічується вже дев’ять об’єднаних територіальних громад, усього по Україні їх вже майже сто шістдесят. Тож про переваги децентралізації та механізми об’єднання і подальшої діяльності об’єднаних територіальних громад розповідали у Бердичівській районній державній адміністрації.
Доводимо до Вашого відома, що 30 березня 2016 року о 10.00 год. в сесійній залі Бердичівського міськвиконкому (м. Бердичів, площа Жовтнева, 1) відбудеться семінар-навчання для керівників, бухгалтерів з питань застосування діючого законодавства з праці, пенсійного та податкового законодавства.
В роботі семінару приймають участь працівники Департаменту праці та соціального захисту населення облдержадміністрації, Головного управління ДФС у Житомирській області, Пенсійного фонду та Департаменту економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва облдержадміністрації.
Довгоочікувана сесія Бердичівської міської ради, яку перенесли на 29 березня, проходила під ніби таким собі гаслом «робимо перекличку». Оскільки цього разу депутати голосували за прийняття рішень, винесених на порядок денний сесії, поіменним голосуванням, то шум і гам вперемішку зі сміхом від нововведеної у стінах міської ради процедури під кінець уже не так активізовував депутатів. І якщо спочатку міський голова з піднятим настроєм шуткував, що «не потрібні нам технічні засоби для голосування, ми і так гарно справляємося…», то за п‘ять годин сесії веселість представників фракцій перетворилася у тихе звичайне «за», «проти», «утримався».
Перед тим, як перейти до розгляду основних питань порядку денного, простим голосування розпочали сесію з традиційного розгляду депутатських запитів на різну тематику.
Вагітність - це особливий період у житті жінки. Кожна мріє випробувати щастя материнства, народити здорового і міцного малюка, бачити, як росте частинка вашого тіла і вашої крові, як посміхається, побачивши знайоме обличчя, як говорить свої перші слова і робить свої перші невпевнені кроки.
28 березня 2016 року у великій залі центральної районної лікарні Бердичівським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було проведено зустріч з вагітними жінками району. На захід були запрошені начальник відділу грошових виплат .
С 1 апреля в Украине стартует нерестовый запрет на лов рыбы, а также вводятся штрафы для его нарушителей.
Об этом заявил председатель Государственного агентства рыбного хозяйства Ярема Кузнецов, сообщает пресс-служба Министерства аграрной политики и продовольствия Украины.
По его словам, продолжительность нерестового запрета в среднем составляет 10-12 недель и различается в зависимости от региона.
Сроки нерестового запрета на 2016 год уже определили 19 областей Украины. В частности, речь идет о Киевской, Винницкой, Волынской, Житомирской, Донецкой, Днепропетровской, Кировоградской, Луганской, Львовской, Полтавской, Сумской, Ривненской, Тернопольской, Харьковской, Херсонской, Хмельницкой, Черниговской, Черновицкой, Черкасской областях, а также о городе Киеве.
У будь-якому конфлікті краще врегулювати ситуацію, знайшовши певний компроміс, який влаштує ворогуючі сторони. Та інколи, поки до цього дійде, проходить тривалий час у нервовому напруженні, суперечках та взаємних образах.
В інтернеті, по телебаченню, та в друкованих виданнях Бердичівщини неодноразово повідомлялось про ситуацію, що склалась на вулиці Профсозній. Мешканці повідомили журналістів про те, що їх сусідка, поряд з криницею, у якій більше 50 чоловік брали воду для питних потреб, викопала вигрібну яму. Люди запевнили, що після цього ними був зроблений аналіз води, який показав підвищений вміст нітратів.
Ще у січні заступник міського голови Михайло Гайченя повідомив журналістам, що жінку було притягнуто до адміністративної відповідальності та накладено штраф. Він також запевнив, що влада змусить її засипати сховище для зберігання відходів та почистити криницю.
Сама Антоніна Вучкан, проти якої повстали сусіди, вважає себе ні в чому невинною. Вона живе тут лише рік і не могла за цей час забруднити криницю. Жінка запевнила, що вигрібну яму вона засипала, але проблема на вулиці Профсоюзній набагато масштабніша, ніж здається на перший погляд.
Піротехнічні підрозділи ДСНС щодня проводять роботи щодо обстеження території України, виявлення, вилучення та знешкодження вибухонебезпечних предметів часів минулих війн. Досить часто застарілі боєприпаси знаходять і звичайні громадяни під час проведення земляних робіт на присадибних ділянках та у полях. Крім того вибухонебезпечні предмети можуть знаходитись також і в лісах та парках, річках та ставках, будівлях та підвалах, на території колишніх полігонів.
Саме тому, Державна служба України з надзвичайних ситуацій вкотре звертається до громадян з проханням: у разі виявлення вибухонебезпечних предметів ні в якому разі не торкатися до них і одразу ж телефонувати за номером 101 або 102.
Шановні батьки! Розповідайте своїм дітям про ту небезпеку, яку приховують у собі вибухові пристрої. Адже жага дитячої цікавості часом вартує життя.
Вкотре наголошуємо, що під час виявлення підозрілого предмету, категорично забороняється торкатися і пересувати його; заливати його рідинами, засипати ґрунтом або чимось його накривати; користуватися засобами радіозв’язку, мобільними телефонами (вони можуть спровокувати вибух); торкатися підозрілого пристрою та здійснювати на нього звуковий, світловий, тепловий чи механічний вплив, адже практично всі вибухові речовини отруйні та чутливі до механічних, звукових впливів та нагрівання.
При виявленні вибухових пристроїв негайно телефонуйте 101 або 102.
про скликання Загальних зборів членів Бердичівської міськрайонної організації «Національної спілки журналістів України»
Голова Бердичівської міськрайонної організації «Національної спілки журналістів України» повідомляє про скликання Загальних зборів організації, які відбудуться 31 березня 2016 року о 12-00 в конференц-залі редакції «Ріо-Бердичів» за адресою вулиця Мюда, 6.
Весна для споживачів газу, які не мають лічильників, розпочалася з неприємного сюрпризу.
Починаючи з лютого їм доведеться не просто платити за газ більше, а ще й гасити борг, що утворився за останні дев’ять місяців, причому, не з їхньої вини. Це пов’язано з тим, що у січні цього року Вищий адміністративний суд України визнав незаконною та нечинною з моменту прийняття постанову Кабміну № 237 від 29 квітня 2015 року про зменшення вдвічі норм споживання газу споживачам без лічильників.
Нагадаємо, що у квітні минулого року уряд вирішив зробити нібито добру справу і знизив удвічі нормативи газу (в місяць — на людину) для домогосподарств, що не мають лічильників.