|Городские новости|Форум|Бердичевский Чат|Предприятия города|Фотогалерея|Связь с администрацией|Видео Бердичева |Курси Валют|Гороскоп|Онлайн Радио|
События по категориям
Все новости
   • Город
   • Область
   • Культура
   • Общество, экономика
   • Бизнес
   • Спорт
   • Политика
   • Происшествия
   • Криминал
   • Другое


Поиск   
Архив новостей
«    Февраль 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28Новости Бердичева и области
Поліцейські застерігають: перевірка "заземлення" у магазині - це нова схема шахрайства
  Криминал / добавлено: 26 февраля 2021  
 
24 лютого до поліції звернулась 50-річна житомирянка, продавець одного із магазинів міста. Жінка віддала свої прикраси та гроші шахрайці, яка  прийшла «перевіряти стан заземлення». Триває встановлення усіх обставин події. 

еще никто не голосовал
У Бердичеві обговорили питання доступності об’єктів інфраструктури для маломобільних груп населення
  Власть / добавлено: 26 февраля 2021  
 

alt

Облаштування пандусами об’єктів соціальної інфраструктури, створення вільного й безпечного пересування тротуарами та пішохідними шляхами, а також ряд інших питань, що стосуються теми доступності, обговорили на засіданні міського комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури. Враховуючи рекомендації обласного комітету з доступності, відповідна робота у місті продовжується, констатували на засіданні.

Станом на 01.01.2020 р. у Бердичеві мешкало 6 734 особи з інвалідністю, з яких 438 – особи віком до 18 років. До їхнього числа увійшли 280 містян, котрі пересуваються на візках (63-м із них – менше 18 років).

Після проведених аудитів доступності спостерігається потреба в облаштуванні будівель пандусами і невідповідність вимогам державних будівельних норм ряду пандусів, що вже є в наявності. Окрім того, виявлено відсутність поручнів та місць паркувань для автомобілів, що ними користуються особи з інвалідністю.


еще никто не голосовал
Сергій Орлюк провів особистий прийом громадян
  Власть / добавлено: 26 февраля 2021  
 

alt

Комунікація з населенням є надзвичайно важливим аспектом діяльності органів місцевого самоуправління – впевнений голова Бердичівської міської територіальної громади Сергій Орлюк. Тому він є активним користувачем соціальних мереж, а двері його кабінету завжди відчинені для людей. Окрім того два рази на місяць ( у другу та четверту середу) міський голова проводить особистий прийом громадян. 24 лютого Сергій Орлюк знову спілкувався з жителями громади, які записалися до нього на прийом.

Впродовж першої половини дня міський голова встиг прийняти десятки людей, які звернулися з надією на допомогу. Традиційно багато звернень щодо поліпшення умов проживання. У Бердичеві на сьогоднішній день є декілька квартирних черг, у яких роками стоять, воїни-інтернаціоналісти, ліквідатори аварії на ЧАЕС, багатодітні сім’ї, учасники АТО. На жаль, житловий фонд не поповнюється. Міський голова Сергій Орлюк разом з командою розпочали інвентаризацію покинутих квартир та будинків, що вже не мають власників з метою передати їх на баланс міста. Однак цей процес розтягнеться у часі. Хоча навіть цього житла буде недостатньо, щоб забезпечити усіх бажаючих. Тож без допомоги з боку держави тут не обійтися.


еще никто не голосовал
Бердичівський міський голова зустрівся з перевізниками
  Общество / добавлено: 26 февраля 2021  
 

alt

Останнім часом на адресу виконавчого комітету Бердичівської міської ради почало надходити чимало скарг на перевізників, що працюють на маршрутах громадського транспорту. Звернення надходять як від пересічних громадян так і від депутатів Бердичівської міської ради і стосуються, у першу чергу, недотримання перевізниками графіків руху. Оскільки такі випадки непоодинокі та набули системного характеру, за ініціативою Бердичівського міського голови Сергія Орлюка було проведено зустріч з перевізниками. Під час якої сторони могли обмінятися думками, а представники міської влади – висловити свої зауваження. Це дало можливість налагодити діалог між перевізниками та міською владою, адже останній раз така зустріч проводилася ще у 2017 році, коли обговорювалося питання підвищення вартості проїзду.


еще никто не голосовал

Президент підписав Указ про строки проведення чергових призовів на строкову військову службу у 2021 році, призовники не служитимуть на Донбасі
  Власть / добавлено: 26 февраля 2021  
 

alt

Президент України Володимир Зеленський підписав Указ №71/2021 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової військової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2021 році».

Цьогоріч звільнення в запас військовослужбовців, які вислужили встановлені строки строкової військової служби, передбачено провести у квітні – липні та в жовтні – грудні.

У січні 2022 року будуть звільнені військові, яких було призвано в липні 2020 року (у зв’язку з поширенням на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19).

Згідно з документом, призов громадян України на строкову військову службу буде проведено протягом квітня – червня та протягом жовтня – грудня 2021 року.


еще никто не голосовал
Донори – рятівники людського життя: Наталія Ривкіна – про бердичівських донорів
  Общество / добавлено: 26 февраля 2021  
 

Донори – рятівники людського життя: Наталія Ривкіна – про бердичівських донорів

Незважаючи на те, що рік минулий був надто складним, люди почесної справи – донори – не переставали рятувати людей. Так і в нашому місті, де мешкає більше 200 почесних донорів України, серед яких і лікар Олександр Хохлов, котрий здавав кров майже 200 разів і є кандидатом у Заслужені донори України. Про цих людей, які звикли дарувати надію і шанс на життя іншим, ми розмовляли

Пані Наталія, називає імена донорів, аби заохотити і вкотре подякувати людям, котрі не один раз, а 5-6 разів на рік, діляться власною кров’ю із тими, хто цього вкрай потребує.


еще никто не голосовал


Вход на портал
Ник:
Пароль:
Запомнить меня?

Ещё не зарегистрированны?
Зарегистрироваться!

Забыли свой пароль?
Последнее на форуме
Мода на очки
Добавил nikifor
Апрель 13, 2021

Солнцезащитные очки
Добавил nikifor
Апрель 13, 2021

Подарок сыну.
Добавил savutt
Апрель 13, 2021

Защита глаз от солнца
Добавил Jonie
Апрель 13, 2021

Обувь
Добавил Jonie
Апрель 13, 2021