10 квітня до поліції звернувся 64-річний житель Чуднівської громади: у нього силоміць відібрали сумку з речами. На місце події негайно виїхала слідчо-оперативна група райвідділу.
Попередньо встановлено, що поблизу залізничного вокзалу потерпілий познайомився з молодиком. Разом вони вживали алкогольні напої. Згодом новий знайомий вирвав у заявника сумку з телефоном та грішми та побіг у невідомому напрямку.
Слідчі проводили першочергові процесуальні дії. Тим часом оперативники відпрацювали прилеглу територію, отримавши опис правопорушника та ймовірний напрямок втечі.
Менш ніж за годину правоохоронці встановили причетність до події 26-річного місцевого жителя...
У лютому правоохоронці отримали інформацію про ймовірну причетність жителя Андрушівської громади до незаконного поводження зі зброєю. Відтак подальша перевірка проводилась у рамках відкритого кримінального провадження.
Під час оперативно-розшукових заходів стало відомо, що чоловік намагається знайти покупців для продажу зброї та боєприпасів. Тож поліцейські задокументували реалізацію фігурантом гвинтівки та гранати. Ще в одному випадку чоловік продав гранату із запалом та тротил. За такі «товари» він отримав майже 16 тисяч гривень.
Оперативники кримінальної поліції Бердичівського райвідділу затримали 50-річного фігуранта відразу після чергового збуту ним заборонених предметів.
Корупційна схема полягала в отриманні неправомірної вигоди від військовослужбовців: 39-річний голова обласної військово-лікарської комісії обіцяв за винагороду підготувати «потрібний» висновок про непридатність до служби. Лікаря та ще двох його спільників затримали слідчі ГУНП в Житомирській області під час отримання чергового траншу.
Поліцейські встановили, що у Житомирі голова ВЛК та двоє його цивільних «помічників», віком 55 та 65 років, підшукували серед пацієнтів-військових, направлених для проходження комісії, зацікавлених в отриманні статусу непридатності до служби або ж групи інвалідності. Сприяли та надавали фальсифіковані довідки лікарі низки клінік в Житомирській, Вінницькій областях та місті Києві.
Уранці 1 квітня до поліції надійшло повідомлення від місцевої жительки про смерть її сестри, яку виявили з тілесними ушкодженнями.
На місце події негайно прибула слідчо-оперативна група Бердичівського райвідділу поліції. На тілі 71-річної жінки експерти виявили рубані рани. З місця події поліцейські вилучили слідову інформацію та речові докази.
Під підозру потрапив 50-річний син загиблої. Саме він зателефонував до тітки та повідомив, що нібито, коли прокинувся, матір вже була мертвою. Чоловік перебував у стані алкогольного сп’яніння, давав суперечливі покази й всіляко намагався переконати поліцейських у своїй непричетності до смерті жінки.
Попередньо правоохоронці встановили, що напередодні ввечері між родичами виник конфлікт...
15 березня оперативники кримінальної поліції Бердичівського райвідділу під час перевірки інформації щодо незаконного обігу наркотиків вилучили у 36-річного бердичівлянина 84 пакунки з кристалічною речовиною.
Попередньо, чоловік мав намір розповсюдити наркотичні засоби на вулицях міста шляхом так званих закладок.
На місці події працювала слідчо-оперативна група місцевого райвідділу. Крім того, під час невідкладного обшуку за місцем проживання чоловіка було виявлено ще десяток пакунків з кристалічною речовиною та паперовий згорток з рослинною масою. Всі обставини слідчі задокументували та вилучили виявлене. Пакунки будуть направлені на дослідження до Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС.
Чоловіка затримали у порядку ст. 208 (Затримання уповноваженою службовою особою) КК України та доставили до райвідділу.
Після півночі 28 лютого, патрулюючи вулиці у райцентрі, працівники слідчо-оперативної групи райвідділу звернули увагу на підозріле мерехтіння у вікні магазину на одній із центральних вулиць міста. Під час ретельнішого огляду будівлі правоохоронці виявили розбитий склопакет у металопластикових дверях.
Поліцейські застали всередині двох чоловіків, яких затримали.
Також про подію сповістили власницю крамниці. Вона повідомила, що в касі не вистачає виторгу, а з прилавка зникли коштовні парфуми. До того ж нічні відвідувачі мали намір прихопити з собою й велосипед, що був всередині.
Правоохоронці задокументували усі обставини події та встановили особи правопорушників. Двох братів з Вінниччини, віком 32 та 38 років, слідчі затримали в порядку ст. 208 (Затримання уповноваженою службовою особою) КПК України...
Понад 77 тисяч гривень втратила 29-річна бердичівлянка та більш ніж на 4 тисячі гривень збагатила шахраїв 65-річна жителька Андрушівської громади. Обом заявницям телефонували аферисти та називалися працівниками фінансових установ.
У першому випадку заявниці повідомили про нібито «завислі» на рахунку кошти. Для цього жінці потрібно було їх переказати на віртуальну картку. Ті ж самі дії вона виконала з кредитною карткою. За деякий час жінка виявила відсутність усіх заощаджень на банківських рахунках.
Інша жінка повірила «працівнику банку» та назвала усі конфіденційні дані по картці. Потому виявила списання власних заощаджень.
До поліції звернувся 51-річний містянин із повідомленням про зникнення його засобу зв’язку. Чоловік розповів, що останній раз телефон був в наявності, коли він перебував у місцевій крамниці. Опрацьовуючи надану інформацію, оперативники кримінальної поліції Бердичівського райвідділу встановили причетну до події жінку.
19-річна бердичівлянка свою провину визнала й розповіла, що знайшла мобільний телефон на зупинці біля магазину. Тож чужий гаджет вона залишила собі. До того ж дівчина витратила на онлайн-ігри та розваги близько 40 тисяч гривень з картки заявника, що була прив’язана до гаджета.
Слідчі Бердичівського райвідділу поліції за процесуального керівництва окружної прокуратури оголосили фігурантці про підозру за ч. 4 ст. 185 (Крадіжка) КК України. 26 лютого матеріали кримінального провадження були скеровані до суду. Мобільний телефон правоохоронці повернули власнику...
Вдень 25 лютого до торговельного закладу у райцентрі зайшов покупець, який попросив продати йому алкоголь у борг. Почувши від продавчині відмову, він схопив з вітрини скриньку для збору коштів на лікування дитини та смаколики й втік.
На місце події прибув екіпаж патрульних та слідчо-оперативна група Бердичівського райвідділу поліції. Як з’ясувалось, причетного до події затримали працівники приватної фірми, що забезпечує охорону магазину.
Слідчі належним чином задокументували обставини події, вилучили викрадене та розпочали кримінальне провадження...
22 лютого до поліції із заявою про ошуканство звернулась 24-річна містянка. Жінка натрапила на поширену схему ошуканства – перейшла на фішинговий сайт за наданим їй посиланням та залишила там інформацію про свій рахунок.
Як було встановлено, заявниця розмістила оголошення про продаж одягу на одному зі спеціалізованих сайтів у мережі Інтернет. Їй у месенджер написала жінка, яка нібито хотіла придбати товар. Незнайомка запропонувала перейти за наданим нею посиланням для підтвердження платежу. У результаті заявниця втратила понад 10 тисяч гривень кредитних коштів.
Протягом минулого місяця працівники Бердичівського районного відділу поліції виявили заборонені речовини у двох містян віком 24 років, а також у 30 та 32 - річних жителів Андрушівської громади. За словами всіх фігурантів, кристалічні суміші та рослинну масу вони зберігали для особистого споживання.
В усіх випадках працівники слідчо-оперативної групи належним чином задокументували та вилучили виявлене. За висновками експертів у вилучених згортках знаходилася особливо небезпечна психотропна речовина – PVP сіль та канабіс..
13 лютого вдень оперативники кримінальної поліції місцевого райвідділу виявили у 35-річного містянина 30 пакунків з кристалічною речовиною. Це стало результатом перевірки інформації щодо незаконного обігу наркотиків у райцентрі.
Попередньо, чоловік мав намір розповсюдити заборонені речовини шляхом так званих закладок.
За попередніми висновками фахівців, ці пакунки містять особливо небезпечний психотроп. Точний його склад встановить експертне дослідження.
Усі обставини задокументували працівники слідчо-оперативної групи Бердичівського райвідділу поліції. Причетного до події містянина поліцейські затримали у порядку ст. 208 (Затримання уповноваженою службовою особою) КПК України...
До поліції звернувся 46-річний бердичівлянин із повідомленням про зникнення його ґаджету. Передувало крадіжці застілля у знайомої. Відтак обставини події з’ясовувала слідчо-оперативна група Бердичівського райвідділу.
Чоловік розповів правоохоронцям, що після гостин спочатку виявив відсутність свого засобу зв’язку, а за деякий час списання 40 тисяч гривень із банківського рахунку.
Оперативникам кримінальної поліції вдалося встановити причетну до крадіжки. Нею виявилася 20-річна місцева жителька. Дівчина спочатку заволоділа мобільним телефоном чоловіка, а потім підібрала пароль до мобільного банкінгу. Декількома платежами вона здійснила переказ коштів на власний рахунок. Гроші правопорушниця одразу витратила на власні потреби, а викрадений мобільний телефон правоохоронці у неї вилучили...
Подружжя підприємців, власники декількох магазинів та мафів у м. Бердичеві, постачали на торговельні полиці тютюнові вироби сумнівної якості. Фальсифікат реалізовували продавці, які достеменно про це знали.
Викрили протиправну діяльність оперативники регіонального Управління стратегічних розслідувань ДСР НПУ, Управління превентивної діяльності ГУНП та працівники УСБУ в Житомирській області.
Правоохоронці встановили, що тютюнова продукція, яка реалізовувалася у торгівельних точках 43-річного чоловіка та його 37-річної дружини, містила підроблені марки акцизного податку України...
Чоловік розміщував оголошення у Telegram-каналах про можливість отримання фінансових виплат від держави. До публікації прикріплював посилання, перейшовши за яким, громадяни лишали реквізити рахунків, на які б мали надійти кошти. Натомість – отримували повідомлення про списання власних заощаджень.
Поліцейські встановили, що чоловік «придбав» фішингове посилання, яке дублювало електронний кабінет клієнта банку. Це йому дозволяло дистанційно відстежував усю інформацію, що заповнювала особа, охоча отримати фінансові виплати.
Користуючись персональними даними ошуканих та мобільним додатком банку, чоловік авторизувався у чужих віртуальних кабінетах. Звідти переказував кошти або ж здійснював поповнення абонентських номерів операторів мобільного зв’язку...
На початку грудня до поліції звернувся, 62-річний житель Семенівської громади із повідомленням про пограбування поблизу залізничного вокзалу у райцентрі. Одразу після отримання грошей у банкоматі, незнайомець відібрав їх у заявника. Всього чоловік втратив 15 тисяч гривень.
Того ж дня патрульні спільно з оперативниками кримінальної поліції, затримали причетного до грабежу – 37-річного місцевого жителя.
За кілька днів схожий випадок стався і з 73-річною пенсіонеркою. У момент, коли банкомат почав видавати готівку жінці, до неї підбіг незнайомець та вирвав щойно отримані 10 тисяч гривень.
Менш ніж за годину правоохоронці встановили причетність до події 35-річного бердичівлянина...
Наприкінці листопада до поліції зателефонував житель м. Бердичева та повідомив, що повертаючись додому, помітив в своєму будинку невідомого. Тож на місце події негайно прибув екіпаж патрульної поліції районного відділу. Поліцейські виявили в оселі чоловіка з уже напакованими сумками та пакетами чужих речей.
«Незваним гостем» виявився раніше судимий за майнові та наркозлочини 38-річний місцевий житель. Чоловік потрапив до чужого будинку, пошкодивши віконну шибку.
З помешкання, що належить 45-річному бердичівлянину, він планував викрасти речі побутового вжитку, однак довести намір до кінця йому завадили поліцейські.
Нині слідчі поліції оголосили чоловікові про підозру за ч. 3 ст. 15 (Замах на кримінальне правопорушення) та ч. 4 ст. 185 (Крадіжка) ККУ...
До поліції Бердичева звернувся 59-річний житель Вінниччини із заявою про шахрайство.
Як стало відомо, заявник знайшов в мережі Інтернет оголошення про продаж авто із закордону за привабливою ціною. В переписці псевдопродавець переконав його сплатити кошти, як передоплату. Чоловік погодився та здійснив переказ. Пізніше, зв’язок з аферистом обірвався. Транспортний засіб потерпілий так і не отримав.
Нині слідчі поліції розпочали кримінальне провадження за ст. 190 (Шахрайство) КК України та встановлюють причетних до події осіб.
Поліцейські закликають громадян бути уважними до інформації, яку ви можете знайти в Інтернеті:..
Подія сталася 13 грудня. До поліції звернулась 31-річна жителька райцентру, яка розповіла, що під час закупівель хтось викрав її портмоне зі значною сумою грошей та документами.
Поліцейські з’ясували, що заявниця, вибираючи на полицях крамниці продукти, необачно залишила на одній із них гаманець. Коли дійшло до розрахунку за покупки — виявила його відсутність та одразу зателефонувала на спецлінію «102». За словами жінки, в портмоне було 11 тисяч гривень, іноземна валюта та особистий документ.
Оперативники кримінальної поліції переглянули записи з камер відеонагляду, встановлених у торговельному закладі. Так вдалося відслідкувати, як одна з відвідувачок взяла чужий гаманець та, не поспішаючи, далі пішла вибирати товари...