Останнім часом на території Житомирської області погіршилась ситуація з дотриманням чинного законодавства – збільшується кількість злочинів, серед яких переважна більшість скоєна у стані алкогольного сп’яніння після вживання спиртних напоїв (переважно самогону). Щоб хоч трішки покращити ситуацію та втілити в життя нові методи роботи працівників міліції, які відтепер мають працювати не на показники, а на конкретний результат, у місті Бердичеві відбулася нарада з представниками особового складу місцевого міськрайвідділку та райвідділів усієї Житомирської області, на яку прибув заступник начальника управління полковник міліції Марчевський Валерій Іванович – начальник міліції громадської безпеки УМВС України в Житомирській області.
Початок зустрічі дещо затягнувся, оскільки тривалий час присутні у актовому залі Бердичіського міськрайвідділу внутрішніх справ співробітники міліції чекали на приїзд Валерія Івановича, який пояснив свою затримку тим, що допомагав на трасі громадянину, у якого зламався автомобіль, і він уже на протязі кількох годин марно чекав на допомогу, намагаючись зупинити якесь авто. Полковник міліції виявився небайдужим до чужого горя, а тому зупинився і допоміг бідоласі.
Під час проведення наради Марчевський Валерій Іванович звернув увагу на те, що більшість злочинів скоюється під впливом алкоголю, як правило – самогонки, яка продається незаконно. Заступник начальника управління відзначив, що по Житомирській області приділяється недостатня увага по боротьбі з самогоноварінням, також на його думку на місцях погано займаються нелегальними пунктами прийому металобрухту, куди здають все – від вкрадених каналізаційних люків до ліній електромереж.
Також згадав поважний гість і про безпеку на дорогах, порадивши місцевим даїшникам акцентувати увагу на «круті» машини, власники яких частіше за інших нехтують правила дорожнього руху та сідають за кермо у стані алкогольного сп’яніння.
Однак дана нарада не обмежилася простими розмовами – для того, злочинці та прості бердичівляни відчули ефективність роботи правоохоронних органів, у місті Бердичеві відразу ж після наради відбулося оперативне відпрацювання у п’ятнадцяти різних напрямках за участю всіх підрозділів і навіть з залученням бійців «Беркуту». У склад кожної з груп крім бердичівських правоохоронців увійшли ще й працівники з інших райвідділків області. Як зазначив пан Марчевський, місто Бердичів стане першим, де запроваджується робота по оперативному відпрацюванню всього міста, і якщо даний комплекс проведених заходів буде ефективним по профілактиці правопорушень, то згодом подібні рейди та відпрацювання відбудуть ся по всій області.
Особливу увагу начальник міліції громадської безпеки УМВС України в Житомирській області звернув на те, що злочину легше запобігти, ніж потім його розслідувати. Кожна з п’ятнадцяти груп, що будуть проводити оперативне відпрацювання в різних районах міста отримали відповідні завдання – та ефективність їх роботи буде визначатися не по показниках, як це було раніше, а по конкретних результатах роботи. Відповідні завдання отримали і співробітники ДАІ. А підсумки проведеної роботи мали підбити у суботу ввечері – близько 20-00, і про ефективність злагодженої роботи правоохоронних органів ми обов’язково розповімо дещо пізніше на сторінках газети «Бердичів Діловий».
Денис ЗАРЕМСЬКИЙ
Джерело: "Бердичів Діловий"
Уважаемый посетитель вы вошли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.