Близько півночі 17 січня на спецлінію 102 жителька обласного центру повідомила про виявлення немовляти неподалік багатоквартирного будинку у Житомирі.
На місце події негайно виїхала слідчо-оперативна група відділу поліції. Правоохоронцям заявниця розповіла, що дорогою додому побачила біля свого будинку бурі плями на снігу, які вели до сміттєвих баків. Неподалік них жінка побачила пакет, в якому знаходилося живе немовля.
Знайда виявилася дівчинкою. Каретою «швидкої» її було доставлено до лікарні для обстеження та надання необхідної медичної допомоги. Нині життю дитини ніщо не загрожує.
Цього ж дня поліцейські розшукали та затримали жінку, яка причетна до вчинення злочину. Нею виявилася 32-річна житомирянка, яка проживає неподалік.
Триває досудове розслідування, розпочате за ч. 2 ст. 15, ч. 1 ст. 117 (Умисне вбивство матір'ю своєї новонародженої дитини) Кримінального кодексу України. Вирішується питання про обрання міри запобіжного заходу для підозрюваної.
За чинним законодавством їй загрожує обмеження чи позбавлення волі строком до 5 років.
Відділ комунікації ГУНП
в Житомирській області
Переглянути відео:
Уважаемый посетитель вы вошли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.