День відкритих дверей зібрав усіх охочих до професії педагога у Бердичівському педагогічному коледжі. Буквально напередодні стало відомо про те, що у столиці вирішили внести зміни до умов вступної кампанії, повідомила гостей заступник директора закладу Наталія Ісмаїлова, тож їй, у певній мірі, довелося відмовитися від детального ознайомлення майбутніх абітурієнтів із тим, як відбуватиметься їхній прийом до коледжу. Проте ані спеціальності, що їм навчають у закладі, ані гарантії, що обіцяють, ані якість знань, ані стиль життя у педагогічному коледжі міняти наразі не планують.
Які би зміни не готувала держава, які б найвищі технології не входили у сучасне життя, начебто, роблячи його простішим, ніщо не здатне замінити собою виховний вплив вчителя на дітей, на молодь, переконані у педагогічному коледжі. А значить, резюмують, професія педагога буде потрібною доти, доки народжуватимуться діти на Землі. А в їхньому закладі на цій професії знаються на найвищий бал.
У Бердичівському педколеджі, як і раніш, випускають висококласних фахівців для дитсадків, нагадують у закладі: вихователів (у тому числі з правом навчання іноземної мови та логопедичних груп), керівників образотворчого мистецтва та фізичного виховання. Вони випускають музичних керівників та вчителів музики у навчальних закладах, а також соціальних педагогів, педагогів-організаторів, організаторів соціально-педагогічної діяльності. Разом із тим гарантують диплом державного зразка, якісну освіту, можливості повноцінного саморозвитку, цікаве дозвілля та, що є дуже важливим, орієнтування навчального процесу на реальну практику.
У Бердичівському педагогічному коледжі сподіваються, що вичерпну інформацію з умов цьогорічної вступної кампанії вони зможуть надати усім бажаючим уже на наступних днях відкритих дверей, що відбудуться 31 березня та 28 квітня. А до тих пір пропонують слідкувати за інформацією на сайті закладу.
Автор: Олександр Єжель
Камера: Юрій Гавриш
ТРК ВІК