|Городские новости|Форум|Бердичевский Чат|Предприятия города|Фотогалерея|Связь с администрацией|Видео Бердичева |Курси Валют|Гороскоп|Онлайн Радио|
События по категориям
Все новости
   • Город
   • Область
   • Культура
   • Общество, экономика
   • Бизнес
   • Спорт
   • Политика
   • Происшествия
   • Криминал
   • Другое


Поиск   
Архив новостей
«    Июль 2025    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 



Новости Бердичева и области
Информация
Eсли Вы хотите оставить комментарий к данной статье, то Вам необходимо зарегистрироваться на сайте.

23 травня, тестуванням із української, розпочалась сесія ЗНО-2017

Категория: Общество

Тестуванням з української мови і літератури сьогодні розпочалась основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання 2017 року. У Бердичеві, з досвіду попередніх років, заздалегідь було визначено ІІІ пункти тестування: приміщення НВК №4, НВК №10 і ЗОШ №1. Це відповідальний крок як для випускників загальноосвітніх шкіл, так і для тих, хто бажає цьогоріч вступати до вищих навчальних закладів. Рік наполегливої підготовки і 11 років старанного навчання допоможуть скласти іспит, переконані випускниці 4-ої.
23 травня, тестуванням із української, розпочалась сесія ЗНО-2017 23 травня, тестуванням із української, розпочалась сесія ЗНО-2017
23 травня, тестуванням із української, розпочалась сесія ЗНО-2017 23 травня, тестуванням із української, розпочалась сесія ЗНО-2017
23 травня, тестуванням із української, розпочалась сесія ЗНО-2017 23 травня, тестуванням із української, розпочалась сесія ЗНО-2017

Серед учасників ЗНО у Бердичеві не лише випускники загальноосвітніх шкіл міста і району – із Чуднівського і Ружинського районів. Роман приїхав із Чуднова.

Помітно хвилюється й випускниця коледжу Каріна Цимбалюк. Для вступу в омріяний вуз їй потрібні гарні результати ЗНО.

Рівно о 10.15, згідно часу, розпочали допуск абітурієнтів до пункту проведення ЗНО. При вході ретельно перевіряли у його учасників наявність необхідних документів.

Майбутні абітурієнти вже проінформовані, їх іще раз попереджують: із собою не потрібно брати засоби зв’язку, пристрої збереження, відтворення інформації, друковані й інші матеріали. Спостерігачі, інструктори фіксують будь-які порушення.

Результати ЗНО з української мови та літератури мають зараховуватись і як оцінки за державну підсумкову атестацію. Загалом програма проведення тестування включає 12 предметів. Завершить цьогорічну сесію тестування із хімії, 16 червня.

До проведення ЗНО у Бердичеві задіяно більше 200 учителів, котрі пройшли спеціальне навчання й підготовку. У міському управлінні освіти й науки сподіваються й на цьогорічні гарні результати своїх випускників.

Вступна кампанія 2017 року розпочнеться 12 липня, після визначення результатів ЗНО.

Репортаж Олени

ТРК ВІК

Переглянути відео:



Вход на портал
Ник:
Пароль:
Запомнить меня?

Ещё не зарегистрированны?
Зарегистрироваться!

Забыли свой пароль?
Последнее на форуме
Новый телефон.
Добавил Tushka
Июль 8, 2025

Квартира
Добавил Tushka
Июль 8, 2025

MonopolyGoStickers.com -
Monopoly Go: 5 Best Weapons
(Power-

Добавил hiddenmeadowz
Июль 8, 2025

Ремонт смартфона
Добавил dedflat
Июль 8, 2025

Доставка Цветов
Добавил Kalinka
Июль 2, 2025