|Городские новости|Форум|Бердичевский Чат|Предприятия города|Фотогалерея|Связь с администрацией|Видео Бердичева |Курси Валют|Гороскоп|Онлайн Радио|
События по категориям
Все новости
   • Город
   • Область
   • Культура
   • Общество, экономика
   • Бизнес
   • Спорт
   • Политика
   • Происшествия
   • Криминал
   • Другое


Поиск   
Архив новостей
«    Сентябрь 2025    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 



Новости Бердичева и области
Информация
Eсли Вы хотите оставить комментарий к данной статье, то Вам необходимо зарегистрироваться на сайте.

На майданчику офіційного медіацентру ОВА відбувся брифінг щодо Концепції військової кадрової політики

Категория: Область

alt

Про це розповів начальник групи морально-психологічного забезпечення Житомирського територіального центру комплектування та соціальної підтримки Сергій Гаврилюк.

Детальніше дивіться у відео.

Матеріал oda.zht.gov.ua

Переглянути відео:

Написал: kobra (18 января 2024 15:29)
У тих, хто ще не у війську, наразі є можливість обирати, де та за якою спеціальністю служити – обласний ТЦК та СП
18 Січня, 2024

Багато підрозділів мають офіційні сторінки в соціальних мережах, де є оголошення про рекрутинг. Або з контактами вам можуть допомогти друзі чи знайомі, які проходять службу в обраному вами підрозділі. Про це з посиланням на АрміяІнформ повідомляють у Житомирському обласному ТЦК та СП.

‼️Якщо підрозділ готовий вас до себе взяти, і вам підходять всі умови, то там вам мають зробити рекомендаційний лист (відношення). Із цим документом потрібно прийти в ТЦК та СП для подальшої мобілізації.

Скільки саме вакансій у Силах оборони України — закрита інформація. Утім, хто потрібен війську, можна зрозуміти з відкритих джерел – на рекрутингових платформах thelobbyx.com, Work.ua, Robota.ua, Olx.ua.

🔸Значна кількість з них стосуються бойових спеціальностей: стрільці, гранатометники, розвідники, штурмовики, сапери тощо.

🔸Окремо можна сказати про велику кількість вакансій для операторів БПЛА, значний попит є на фахівців, які можуть збирати і ремонтувати безпілотники та робити для них боєприпаси.

🔸Також є попит на зв’язківців, фахівців з радіоелектронної боротьби та радіоелектронної розвідки. І ця тенденція залишатиметься й надалі, адже розвідувальні та ударні дрони, засоби РЕР та РЕБ — це те, що нині відіграє важливу роль на фронті та потребує розвитку та масштабування.

А отримати більшість із цих навичок завдяки різним програмам можуть і цивільні.

🔸Окрім бойових спеціальностей, є і досить велика кількість вакансій, що перегукуються із цивільними спеціальностями: водії, фахівці з логістики, фахівці з рекрутингу, електрики, механіки, медики, бухгалтери, кухарі, діловоди.

Джерело: https://www.facebook.com/zt.otck
Зарегистрирован: 12 сентября 2007 ICQ: --


Вход на портал
Ник:
Пароль:
Запомнить меня?

Ещё не зарегистрированны?
Зарегистрироваться!

Забыли свой пароль?
Последнее на форуме
Google Unveils Gemini 2.5
Flash Image for Advanced
AI-Powere

Добавил zc2tcom
Сентябрь 9, 2025

Подарок коллеге
Добавил Ана3824
Сентябрь 4, 2025

Подарок тете
Добавил maryjonson77
Сентябрь 3, 2025

Железнодорожный транспорт,
расписание автобусов -
Бердичев

Добавил peterkosovskiy
Сентябрь 2, 2025

Немного о политике...и жизни
2014-2016 год

Добавил peterkosovskiy
Сентябрь 2, 2025