Пастор бердичівської релігійної громади Церкви Різдва Христового Петро Стахов передав КП “Бердичівтеплоенерго” автономний генератор потужністю 32 кВт. Отримання благодійної допомоги у вигляді електрогенеруючого обладнання, зазначив, стало можливим завдяки тісній співпраці зі старшим пресвітером обласного об’єднання Євангельських християн-баптистів Іваном Прокопчуком та нідерландською фундацією METADIDOMI.
За словами директора Теплоенерго Сергія Приймака, генератор виконуватиме функцію підживлення насосних станцій на об’єктах міської тепломережі за відсутності електричної енергії.
Починаючи з березня цього року, бійці ДСНС здійснили вже понад 50 виїздів, щоб допомогти відкачати воду з підтоплених територій. Зауважимо, що за даними Житомирського гідрометцентру кількість опадів, які випали впродовж березня та квітня вдвічі перевищили допустиму норму.
Тільки за останню добу рятувальники області здійснили 5 виїздів для ліквідації локальних підтоплень у Житомирі, Коростишеві та Малині. За прогнозами синоптиків, пік паводків ми вже пройшли.
Депутати Бердичівської міської ради спільно з волонтерами відвідали деокупований Куп’янськ та декілька інших населених пунктів Харківщини. Головною метою поїздки, за словами секретаря міськради Богдана Коляди, була передача гуманітарної допомоги бійцям 139-го батальйону ТрО, більшість серед яких – бердичівляни, а також жителям прифронтових територій.
Ситуація у Куп’янську залишається складною, розповів очільник місцевої військової адміністрації Андрій Беседін. Понад півроку місто було окуповане рашистами, які за цей час встигли завдати йому чималих збитків. Зокрема, зазначив, ворог знищив документи громади, зруйнував комунікації, а натомість облаштував катівні, де піддавав тортурам громадян із проукраїнськими поглядами.
Представники центральної, обласної, районної та міської влади, а також начальники державних установ виконання кримінальних покарань Центрального регіону відвідали “Бердичівську виправну колонію (№ 70)” і “Бердичівський виправний центр (№108)” у межах відзначення 25-ої річниці створення Державної кримінально-виконавчої служби.
За словами начальника “Бердичівської виправної колонії (№ 70)” Олександра Доробалюка, установа, яку він очолює, належить до установ максимального рівня безпеки і є такою єдиною у Центральному регіоні. Станом на сьогодні у колонії відбувають покарання 250 осіб, засуджених за тяжкі та особливо тяжкі злочини. Серед них, зазначив, – 56 довічників. Наразі установа працює над наближенням до європейських стандартів відповідно до Стратегії реформування ДКВС, ухваленої Кабінетом Міністрів України.
Якщо ви маєте державний акт виданий з 1993-го по 2003 рік (червоного кольору), то ви повинні подбати про присвоєння кадастрового номера земельній ділянці. Адже ці акти не внесені в автоматизовану систему ведення Державного земельного кадастру, запроваджену у 2002-му році. Земельним ділянкам не присвоювались кадастрові номери.
Дуже часто трапляються випадки, коли на Публічній кадастровій карті відсутні відомості про земельні ділянки, і громадяни вважають, що такі земельні ділянки вільні та перебувають у запасі.
Тому, з метою наповнення Державного земельного кадастру відомостями про земельні ділянки, усім власникам державних актів старого зразка необхідно якнайшвидше привести цей документ у відповідність до сучасних норм і вимог законодавства у сфері регулювання земельних відносин та присвоїти земельній ділянці кадастровий номер. Без нього на сьогодні власник земельної ділянки не зможе здійснювати правочини: дарувати, продавати, здавати в оренду, використовувати як заставу в банку тощо...
У Бердичівському міськрайонному суді оновили виставку робіт вихованців Бердичівської художньої школи. Подію приурочили до Всесвітнього дня мистецтва та Всесвітнього дня творчості, які відзначаються у квітні. До нової експозиції увійшли майже два десятки творів образотворчого мистецтва. Усі роботи різножанрові, виконані у різних художніх техніках та демонструють цікавий світогляд та високий талант юних бердичівлян.
Співпраця суду з мистецьким навчальним закладом триває вже кілька років. Уперше роботи вихованців художньої школи прикрасили стіни Бердичівського суду наприкінці 2020-го року. Щоразу поява нових художніх творів привертає увагу та викликає захоплення як працівників судової установи, так і відвідувачів, які в очікуванні призначених судових засідань мають нагоду відволіктися від важкої буденності та доторкнутися до світу мистецтва...