Вага бойової частини дрона-камікадзе до 40 кілограмів. Удар утворює потужну вибухову хвилю та велику кількість дрібних уламків. Тому у разі небезпеки користуйтеся підвалами, цокольними поверхами будинків, підземними паркінгами та в жодному разі не ховайтеся у під’їздах чи в автівці.
Якщо атака застала на вулиці, ляжте на землю та закрийте голову руками або сумкою, бажано в заглибині чи за бордюром.
Важливо! Про переміщення дронів або місце їх падіння повідомляйте за номером 102...
Зі сферою захисту прав дітей було пов’язано чотири із шести проєктів рішень, винесених на розгляд членів виконавчого комітету. Трьом дітлахам надали статус дитини, позбавленої батьківського піклування. Водночас щодо них було встановлено опіку та призначено опікунів – ними стануть бабусі дітей.
Негайно відібрати дітей від матері у зв’язку з загрозою їх життю та здоров’ю, звернутися до суду з позовом про позбавлення батьківських прав – таким був наступний проєкт рішення, розглянутий на засіданні. За інформацією служби у справах дітей, мова йшла про відібрання у матері, котра схильна до вживання алкоголю, двох доньок-двійняток. Ситуація, зі слів фахівців, критична: вже був випадок, коли жінка залишала дівчат зачиненими в оселі на кілька діб. Тоді їй дали шанс...
Дорожньо-транспортна пригода сталася 19 грудня у с. Озадівці Бердичівського району. У результаті травми отримала 34-річна жінка та двоє дітей. Нині триває встановлення усіх обставин.
Близько 20:25 до Бердичівського райвідділу від медиків надійшло повідомлення про ДТП. Відтак на місце події виїхали правоохоронці для з’ясування всіх обставин.
Попередньо, 63-річний житель Райгородської громади, керуючи автомобілем «Nissan», виїхав на смугу зустрічного руху та здійснив зіткнення із гужовою повозкою під керуванням 34-річної місцевої жительки.
Під час опрацювання виклику про домашнє насильство поліцейські Житомирського райуправління виявили п’ятьох дітей, яких нетвереза матір вигнала на вулицю. Дітлахи були легко одягнені та безпорадні, а горе-матір пішла з квартири ще до приїзду поліцейських, залишивши там безлад та відчинені двері. Нині малечу вилучено, їх долю вирішуватимуть відповідні соціальні служби.
Про дітей до поліції повідомила сусідка, яка вивила їх біля під’їзду будинку у легкому одязі. Найстарший з п'ятьох, 8-річний хлопчик, тримаючи на руках свою найменшу 9-місячну сестричку, розповів, що матір сварилася на них, штовхала, а після цього вигнала з квартири.
Поліцейські сектору протидії домашньому насильству Житомирського РУП, які прибули за викликом, 31-річну матір дітей у помешканні не виявили. Жінка пішла з квартири, не зачинивши двері та залишивши всередині безлад.
Від малечі поліцейські дізналися, що їх матір останнім часом зловживає алкоголем. Під час одного з таких застіль вона і вигнала дітей.
Слідчий суддя Бердичівського міськрайонного суду розглянув клопотання слідчого СВ Бердичівського райвідділу поліції про обрання запобіжного заходу у виді тримання під вартою громадянину Я., якому оголошено підозру у скоєнні правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 259 КК України.
Як стало відомо з матеріалів досудового розслідування, 47-річного мешканця м. Андрушівки підозрюють у тому, що він зателефонував зі свого мобільного телефону на спецлінію «102» та повідомив про замінування будівлі відділу поліцейської діяльності №1 Бердичівського райвідділу поліції у м. Андрушівці. На місце виїздила слідчо-оперативна група, яка здійснила евакуацію працівників відділення поліції та провела заходи з пошуку можливого вибухового пристрою. Проте будь-яких вибухонебезпечних речовин чи предметів не виявила...
Пресслужба Бердичівського міськрайонного суду Житомирської області
Щоденно на гарячу лінію Офісу Уповноваженого зі зниклих безвісти надходять сотні дзвінків від людей, які втратили зв’язок зі своїми рідними. Щоб покращити комунікацію з цими громадянами, в областях почали працювати регіональні офіси Уповноваженого зі зниклих безвісти. В Житомирській області сім’ї в яких зникли безвісті рідні можуть звернутися до Уповноваженого за телефоном: +38097 140 37 12. Про це повідомляє пресслужба Житомирської ОВА.
Звернутися до центра можна як особисто, так і телефоном. Тут ви отримаєте відповідні роз’яснення, юридичні консультації та психологічну підтримку. Про це повідомляє Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.
Кабінет Міністрів України ухвалив постанову, що дає можливість Національному інституту раку (НІР) укладати договори з Національною службою здоров’я (НСЗУ) за Програмою медичних гарантій і надавати українцям безоплатні медичні послуги, за які сплачує держава.
Наразі НІР перебуває в стадії реорганізації і змінює організаційно-правову форму з державної установи на державне некомерційне підприємство. Здійснення всіх юридичних та адміністративних процедур потребує часу, що унеможливлювало укладення договорів із НСЗУ з початку нового 2023 року.
Тож для забезпечення пацієнтів уже з 1 січня 2023 р. якісними та доступними послугами, Кабмін вніс зміни до постанови КМУ № 391 від 28 березня 2018 р. і дозволив Національному інституту раку укладати договори з НСЗУ ще до закінчення реорганізації...