Бердичівський міськрайонний суд продовжує судовий розгляд кримінального провадження щодо двох посадовців Бердичівської міської ради та керівника комунального підприємства, яких обвинувачено у розтраті понад 80 тонн пального з матеріального резерву Бердичівської громади. Розгляд справи нині перебуває на стадії дослідження письмових доказів.
Останнє судове засідання відбулося 5 вересня. Суд уже дослідив майже половину письмових доказів, що містяться у матеріалах провадження, а саме 8 томів із наявних 17. Серед матеріалів – установчі документи комунальних підприємств, подорожні листи, накладні, талони на видачу пального, внутрішня звітність підприємств, а також постанови слідчого, протоколи огляду місця події, рішення по накладення арешту на вилучені документи, висновки почеркознавчої експертизи, вимога прокуратури до міського голови про усунення порушень вимог закону під час передачі майна, тобто пального, підприємствам та організаціям, які не належать до комунальних, та інші.
13 проєктів рішень винесли на розгляд членів виконавчого комітету, чергове засідання якого відбулося 05 вересня.
Так у числі проєктів, пов’язаних із захистом дитячих прав, з метою соціального захисту дитини, залишеної батьківського піклування, члени виконкому вирішили клопотати перед Департаментом охорони здоров’я Житомирської ОВА щодо виділення направлення для влаштування дитини до КНП «Житомирський обласний спеціалізований будинок дитини для дітей-сиріт та дітей, які залишилися без піклування батьків» терміном на 6 місяців...
З метою попередження виникнення негативних наслідків на здоров’я людей, у зв’язку із забрудненням річки Сейм у Сумській та Чернігівській областях та можливого забруднення річки Десна у Чернігівській та Київській областях, що призвело до загибелі водних живих біоресурсів, Бердичівське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області наголошує про важливість купівлі риби та рибопродуктів у санкціонованих місцях торгівлі:
магазинах та супермаркетах, у яких за безпечність харчових продуктів відповідає адміністрація закладу;
агропродовольчих ринках, де є державна лабораторія ветеринарно-санітарної експертизи, яка здійснює обов’язковий державний ветеринарно-санітарний контроль за безпечністю та якістю харчової продукції, що реалізується.
З метою забезпечення належної організації освітнього процесу та обслуговування закладів освіти Бердичівської міської ТГ, реалізації конституційного права громадян на отримання повної загальної середньої освіти, відповідно до чинного законодавства, на черговому засіданні виконавчого комітету затвердили мережу закладів освіти громади, контингенту учнів, вихованців та штатів працівників на 2024/2025 навчальний рік.
За інформацією начальниці управління освіти і науки міської ради Валентини Адаменко, мережа закладів загальної середньої освіти складатиметься з 15 закладів:
Про те, як у минулому році спрацювала адміністративна комісія при виконкомі Бердичівської міської ради, доповіла на засіданні виконавчого комітету заступниця міського голови Наталія Палкіна.
Адміністративна комісія, нагадала насамперед, забезпечує своєчасне, всебічне, повне і об’єктивне з’ясування обставин кожної справи, вирішення її відповідно до законодавства, виконання винесених постанов, а також виявлення причин та умов, що сприяли вчиненню адміністративних правопорушень.
У зв’язку з встановленням на усій території України карантину та проведенням профілактичних і протиепідемічних заходів та повномасштабним вторгненням російської федерації на територію України, інформувала Наталія Палкіна, адміністративною комісією за звітній період проведено 32 засідання та розглянуто 136 адміністративних справ.