|Городские новости|Форум|Бердичевский Чат|Предприятия города|Фотогалерея|Связь с администрацией|Видео Бердичева |Курси Валют|Гороскоп|Онлайн Радио|
События по категориям
Все новости
   • Город
   • Область
   • Культура
   • Общество, экономика
   • Бизнес
   • Спорт
   • Политика
   • Происшествия
   • Криминал
   • Другое


Поиск   
Архив новостей
«    Март 2026    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 



Новости Бердичева и области
Мінімальної зарплатні ледь вистачає на 7 днів (експеримент)
  Общество / добавлено: 14 февраля 2016  
 

На 7 днів вистачає мінімальної зарплатні

Україна потрапила в 10-ку найбідніших країн - мінімальна зарплата у нас з урахуванням всіх виплат - 1119 грн., або 42 долл. Так низько праця не оплачується навіть в африканських країнах

За даними Інституту демографії та соціальних досліджень в 2015-му році за межею бідності жила третина населення країни. Мінімальна зарплата в Україні на сьогодні становить 1378 грн., а після вирахування всіх податків на руки середньостатистичний громадянин отримує 1119 грн.

Мінімальну зарплату отримують держслужбовці, санітари, бібліотекарі, сторожа, прибиральниці, молоді вчителі, молоді спеціалісти. Також в країні багато пенсіонерів у яких пенсія - 1074 грн.

Журналіст "Знай" вирішив провести експеримент і підрахувати - як і скільки днів можна прожити на мінімальну зарплату.


еще никто не голосовал
У Бердичеві пройшов перший турнір із волейболу пам’яті воїнів-афганців
  Спорт / добавлено: 14 февраля 2016  
 

У Бердичеві пройшов перший турнір із волейболу пам’яті воїнів-афганців

З нагоди 27 річниці виводу військ з Афганістану та з метою вшанування загиблих у міжнародних локальних конфліктах у спортивній залі педагогічного коледжу відбулись міські змагання із волейболу. Організатором та ініціатором спортивного заходу виступила Спілка воїнів-афганців та начальник її юридичної служби Леонід Сіроха.

Наскільки важливі й потрібні сьогодні як афганцям, так і молоді, котру залучили до змагань, такі спортивні заходи?- запитуємо у голови Спілки воїнів Афганістану Вагіфа Мамедова.

 


еще никто не голосовал
На Житомирщині протягом трьох днів знайшли понад 50 артснарядів часів Другої світової
  Область / добавлено: 14 февраля 2016  
 

alt

За три дні у трьох районах Житомирської області місцеві жителі знайшли 59 артелирійських снарядів різного калібрі часів Другої світової війни. Про це повідомляє прес-служба ДСНС у Житомирській області.

Зокрема у селі Михайленки ...


еще никто не голосовал
ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ МІСТА!
  Город / добавлено: 14 февраля 2016  
 

alt

18 лютого 2016 року з 10.00 до 13.00 години в приміщенні виконавчого комітету Бердичівської міської ради (каб. 12, І поверх) регіональний координатор взаємодії з громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Житомирській області Коваленко Олена Володимирівна буде здійснювати особистий виїзний прийом громадян.

Відділ роботи з територіальною громадою.


еще никто не голосовал

Конкурс на заміщення вакантної посади
  Город / добавлено: 14 февраля 2016  
 

alt

Відділ житлово-комунального господарства, інфраструктури та надзвичайних ситуацій Бердичівської районної державної адміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу житлово-комунального господарства, інфраструктури та надзвичайних ситуацій Бердичівської райдержадміністрації.

Кваліфікаційні вимоги:


еще никто не голосовал
Інформація про виконання бюджету м.Бердичева за 2015 рік
  Город / добавлено: 14 февраля 2016  
 

alt

За підсумками 2015 року обсяг міського бюджету по доходах склав 424951,2 тис.грн., з них: надходження до загального фонду – 404382,6 тис.грн., де власні та закріплені доходи склали 115683,8 тис.грн.

Рівень виконання бюджету міста за 2015 рік у % до 2014 року становить 121,3 (+74743,7 тис.грн.), в тому числі доходи загального фонду (без трансфертів) –146,8 відсотка (+36902,7 тис.грн.).

На виконання загального фонду бюджету міста мають вплив такі основні джерела, як: податок на доходи фізичних осіб, акцизний податок та місцеві податки і збори (плата за землю та єдиний податок).

За рахунок податку на доходи фізичних осіб сформовано більше половини (58%) фінансових ресурсів загального фонду (без трансфертів), його обсяг у 2015 році склав 66 197,9 тис.грн., що на 89,2 тис.грн. більше ніж у 2014 році при тому, що розмір відрахування до міського бюджету з 2015 року зменшився з 75% до 60%.

Плати за землю надійшло в сумі 11 957,5 тис.грн., єдиного податку – 13 842,5 тис.грн., що більше ніж у минулому році на 3044,2 тис.грн. та 1766,9 тис.грн. відповідно.

На території міста впроваджено нові види податків:


еще никто не голосовал
Нове в нотаріаті. Вчора і сьогодні
  Город / добавлено: 14 февраля 2016  
 

IMG_6967_1

Про це розмова з приватним нотаріусом Михайлом Івановичем Манелюком.

Закінчився 2015 рік. Розкажіть про перспективи розвитку нотаріату України у 2016 році?

Відповідаючи на це запитання я можу сказати про суттєве збільшення повноважень у 2016 році, переданих нотаріусам Верховною Радою. Я ще раз хочу нагадати про те, що з 01.01.2013 року вступив у дію Закон України “Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень”. Відповідно до цього закону та інших нормативних документів з 01.01.2013 року крім вчинення нотаріальних дій, нотаріуси, як державні так і приватні працюють як спеціальні суб’єкти на яких покладено функції Державного реєстратора. До цього часу функції державного реєстратора права власності здійснювались комунальними підприємствами – бюро технічної інвентаризації (БТІ). Таким чином, громадянам, наприклад, для продажу квартири, не потрібно отримувати витяг з реєстру прав власності БТІ, такі витяги нотаріуси формують з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, а після укладення договору купівлі – продажу квартири, нотаріус, одразу реєструє право власності на квартиру на нового власника. Це є принципово новий підхід до організації системи реєстрації нерухомого майна та інших речових прав.

З 01.01.2016 року вступив у дію у новій редакції Закон України “Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень” №834-УІП. В редакції нового закону змінилися


еще никто не голосовал
“Коктейлями Молотова” знову закидали підприємство Ревеги
  Криминал / добавлено: 14 февраля 2016  
 

300px-MolotovУ ніч на неділю, 14 лютого, невідомі зловмисники закидали так званими “коктейлями Молотова” приміщення районної автостанції у Бердичеві. Полетіло, щонайменше, дві запальні суміші. Проте, склопакети, куди цілили зловмисники, виявилися міцними: розбивши одне скло, “коктейлі” зайнялися зовні, а не в середині, на що, імовірно, розраховували нападники. На місці події працює слідчо-оперативна група.


еще никто не голосовал
В Україні скасували свідоцтво про право власності
  Власть / добавлено: 13 февраля 2016  
 
alt

Є два головних нововведення. По-перше, свідоцтво про право власності як документ відміняється: замість цього право власності на нерухомість можна буде перевірити через Інтернет. По-друге, реєстрація нерухомості може проводитися у нотаріусів без обмежень.


еще никто не голосовал
В Украине будут начислять пеню за долги по оплате жилищно-коммунальных услуг
  Власть / добавлено: 13 февраля 2016  
 
В Украине будут начислять пеню за долги по оплате жилищно-коммунальных услуг

В Украине будут начислять пеню за долги по оплате жилищно-коммунальных услуг.

За принятие соответствующего законопроекта №1581-д в первом чтении Верховная Рада проголосовала 3 февраля. Предполагается, что при затягивании платежей, потребитель будет платить до 0,1% пени за каждый день просрочки.

При этом ...


еще никто не голосовал
Украинцы теперь могут получать электронные платежи из-за границы
  Общество / добавлено: 13 февраля 2016  
 

alt

Начиная с 13 февраля, украинцы имеют право получать от нерезидентов Украины электронные деньги, выпущенные эмитентом-нерезидентом. Как сообщает "Главное", об этом говорится в постановлении Национального банка Украины, опубликованном на сайте регулятора.

В частности, НБУ внес изменения в Положение об электронных деньгах в Украине, которые вступили в силу с субботы.


еще никто не голосовал
Минэнерго разъяснило правила платы за газ для бытовых потребителей
  Власть / добавлено: 13 февраля 2016  
 
Минэнерго разъяснило правила платы за газ для бытовых потребителей
С 1 апреля потребитель будет получать два счета за газ.

Министерство энергетики и угольной промышленности Украины в соответствии с изменениями, предусмотреными в Законе о рынке природного газа, разъяснило правила платы за газ для бытовых потребителей, передает ЛІГА:ЗАКОН со ссылкой на пресс-службу ведомства.

Как платить только за фактически потребленный газ?

Для того, чтобы сумма в счете полностью отвечала потребляемому объему газа, потребитель должен в течение 5 дней после завершения отчетного периода (с 1 по 5 число следующего месяца включительно) предоставить информацию о фактических показания счетчика газа по состоянию на конец отчетного месяца. Например, до 5 марта - показатели за февраль и т.д.

Это можно сделать несколькими способами: позвонить оператору газораспределительных сетей, написать ему электронное письмо, внести данные в "личном кабинете" на сайте, внести показания в квитанцию или абонентскую книжку, - и заплатить за газ.


еще никто не голосовал
Бердичівський боксер Володимир Матвійчук виграв бій за "Українських отаманів" [Відео]
  Спорт / добавлено: 13 февраля 2016  
 

alt

Шестикратний чемпіон України, досвідчений бердичівський боксер Володимир Матвійчук приніс перемогу "Українським отаманам" в матчевій зустрічі проти "Турецьких завойовників", яка відбулася у п'ятницю, 12 лютого, у Львові. Наш боксер здолав в ринзі свого суперника у ваговій 64 кілограми, турка Якупа Сенера.


еще никто не голосовал
"Обличчя героя": Війна та мир очима Юлії Толмачової
  Общество / добавлено: 13 февраля 2016  
 
alt

Житомирська волонтерка Юлія Толмачова незважаючи на небезпеку, ризикуючи життям, регулярно їздить у гарячі точки забезпечуючи українських військових найнеобхіднішим. Вже не один рік вона возить на передову для бійців АТО амуніцію, техніку, продукти харчування та все необхідне.


еще никто не голосовал
У Бердичеві шахраї під приводом обміну грошей видурили у літньої бабусі 37 тисяч гривень
  Город / добавлено: 13 февраля 2016  
 

alt

Правоохоронці застерігають: не довіряйте незнайомцям, не будьте легковажними та безпечними. Упродовж лише 12 лютого до поліції Житомирщини надійшло 8 повідомлень про ошуканства із збитками від 4 до 53 тисяч гривень. Загальна сума видурених шахраями у людей грошей склала більше 180 тисяч гривень.

Серед, на жаль, уже банального набору шахрайств: і інтернет-покупки, і банківські працівники, і позики під лікування, і «вирішення питань» за непритягнення до кримінальної відповідальності, і продаж акційного посуду.


еще никто не голосовал
Викрадачі авто у Бердичеві лишаються безкарними
  Город / добавлено: 13 февраля 2016  
 

Викрадачі авто у Бердичеві лишаються безкарнимиЯкщо раніше, за даними МВС, найчастіше крадіжки транспорту фіксували у великих містах, обласних центрах, то нині крадіям «вдаються» такі справи і у невеликих місцевостях…Протягом останніх кількох місяців містом прокотилась хвиля викрадень автомобілів: кінець грудня, січень, початок лютого, - чи не щомісяця такі прикрі повторення. Два випадки –однакові марки машин. З проханням прокоментувати ситуацію з цього приводу звертаємось до поліції.


еще никто не голосовал
Шановні бердичівляни та гості нашого міста!
  Город / добавлено: 12 февраля 2016  
 
alt
Запрошуємо усіх взяти активну участь у заході «Караоке по-бердичівськи»
з нагоди Дня Святого Валентина!

Ви матимете можливість проявити свій талант, отримати святкові подарунки та гарний настрій.
Чекаємо вас та ваших друзів 13 лютого (субота) о 16.00 на площі Центральній.

Увага! У звязку з погодніми умовами
проведення "Караоке по-бердичівськи" переноситься на неділю, 14 лютого.
Початок - 16.00, місце проведення - площа Центральна (біля міськвиконкому).

Бердичів відзначає День закоханих! Не пропусти!


еще никто не голосовал
Новий вид продукції розпочали виготовляти на підприємстві Бердичівської ВК
  Город / добавлено: 12 февраля 2016  
 

altНа підприємстві Бердичівської виправної колонії №70 в 2016 році освоєно випуск нової продукції, а саме виготовлення брусків оциліндрованих, що дає змогу додатково залучати до суспільно-корисної праці 5 засуджених та отримувати додатковий дохід для виробництва установи 15,0 тис. грн. щомісячно, а кошти, отримані за виготовлення продукції, будуть направлені на функціонування виробничо-господарської діяльності підприємства.


еще никто не голосовал
У Бердичеві згадали події Афганської війни (ФОТО ТА ВІДЕО)
  Город / добавлено: 12 февраля 2016  
 

alt

Вечір пам'яті, з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 27-річниці виведення військ із Демократичної Республіки Афганістан, пройшов 12 лютого у міському Палаці культури.

Під час вечора пам'яті було поіменно згадано 30 земляків, які загинули в далекому Афганістані. Їх імена назавжди залишаться у нашій пам'яті.


еще никто не голосовал


Вход на портал
Ник:
Пароль:
Запомнить меня?

Ещё не зарегистрированны?
Зарегистрироваться!

Забыли свой пароль?
Последнее на форуме
MMOEXP How to Get Free CoD:
Black Ops 7 Bot Lobbies

Добавил Myramillan
Март 25, 2026

MMOEXP ARC Raiders: Beginner's
Guide & Essential Tips

Добавил Myramillan
Март 25, 2026

MMOEXP High Seas Thrills: A
Guide to Skull and Bones PvP
Mod

Добавил Myramillan
Март 25, 2026

Статья с захватывающим и
полезным контентом

Добавил MartinBrusa
Март 25, 2026

Обрізка аварійних дерев
Добавил Елена 2
Март 19, 2026