Для оперативного реагування щодо складних погодних умов на автошляхах Житомирської області працюють диспетчерські служби. Зокрема, зателефонувати можна за такими номерами телефонів:
Автомобільні дороги загального користування державного значення:
Черговий Служби відновлення та розвитку інфраструктури в Житомирській області — тел. роб. (0412) 47-05-35, моб. +380985608599.
Автомобільні дороги загального користування місцевого значення:..
Організації взаємодії щодо попередження ожеледиці та снігових заметів на автошляхах бердичівської громади взимку стосувався один із проєктів рішень, розглянутих на засіданні виконавчого комітету. Так, зокрема, затверджено перелік автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах в межах громади для очистки проїжджої частини від снігових заметів та ожеледиці.
Керівникам визначених підприємств і організацій комунальної та іншої форми власності (за згодою) доручено забезпечити своєчасне виділення техніки для експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності...
Члени виконавчого комітету затвердили План заходів із відзначення Міжнародного дня осіб з інвалідністю. Так, зокрема, Подяками Бердичівської міської ради відзначать активістів громадських організацій, в яких опікуються особами з інвалідністю. Відповідно до наданих організаціями списків, буде здійснено придбання та передачу продуктових наборів і солодощів, проведено інші виплати.
На засіданні затвердили Положення про порядок надання платних послуг у міському плавальному басейні, а також – перелік послуг та тарифи (переглянути).
Під час наради з головами та представниками територіальних громад Бердичівського району, яку провела начальник Бердичівської районної військової адміністрації Людмила Димидюк за участю голови Бердичівської районної ради Олександра Балянова, про нові можливості для тимчасово незайнятих осіб розповідала начальник Бердичівської філії Житомирського обласного центру зайнятості Ольга Повійчук. Це стосувалося як грантових програм, так і компенсації роботодавцям за працевлаштування осіб, які повернулися з зони бойових дій.
Вже майже два роки триває повномасштабне вторгнення російської армії. За цей час Збройні сили України змогли не пустити окупантів у столицю, поламали їх загарбницькі плати та мають вагомі успіхи по всій лінії зіткнення. Деокуповано значну частину території нашої держави, проте ворог контролює ще багато наших населених пунктів та подекуди намагається контратакувати, щоб захопити вигідніші позиції.
Зрозуміло, що в умовах ведення активних бойових дій українська армія зазнає втрат серед особового складу та наявної техніки, потребуючи постійного доукомплектування.
На своєму засіданні 21 листопада Кабмін вніс зміни до низки урядових постанов щодо обліку ВПО та виплат їм держдопомоги.
Зокрема:
– Переселенці, які деякий час проживали за кордоном, можуть звертатися за призначенням виплат через 15 робочих днів після повернення в Україну. Це стосується тих, хто оформлює виплати вперше.
– У разі повторного переміщення в результаті обов’язкової евакуації після 1 серпня 2023 року особи, які раніше отримували виплати, зможуть отримувати допомогу протягом ще 6 місяців. Але за умови їх включення до списків евакуйованих, які затверджуються обласними військовими адміністраціями. А у разі евакуації за допомогою волонтерів чи самостійно необхідно повідомити ОВА...