|Городские новости|Форум|Бердичевский Чат|Предприятия города|Фотогалерея|Связь с администрацией|Видео Бердичева |Курси Валют|Гороскоп|Онлайн Радио|
События по категориям
Все новости
   • Город
   • Область
   • Культура
   • Общество, экономика
   • Бизнес
   • Спорт
   • Политика
   • Происшествия
   • Криминал
   • Другое


Поиск   
Архив новостей
«    Январь 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31Новости Бердичева и области
Нові правила надання екстреної медичної допомоги: 4 категорії виїздів
  Общество / добавлено: 31 января 2021  
 

Нові правила надання екстреної медичної допомоги: 4 категорії виїздів

Із 2021 року в наданні екстреної медичної допомоги з’явились зміни (відповідна постанова затверджена кабміном). Так, згідно нових правил «Швидкої» виклики розділяють на чотири категорії, залежно від стану пацієнта. Це – критичні, екстрені, неекстрені та непрофільні. Ці зміни розраховані на компетентність диспетчерів екстреної, адже саме вони розмовляють із людьми телефоном та класифікують виклики.


еще никто не голосовал
Пенсионная реформа в Украине: требования к стажу
  Другое / добавлено: 31 января 2021  
 

alt

Пенсионная реформа в Украине, помимо новых требований к пенсионному возрасту и страховому стажу, привела к комплексным переменам в системе пенсионного обеспечения, в т.ч. изменениям в процедуре начисления и индексации пенсий. Все это привело к возникновению множества вопросов у нынешних и будущих украинских пенсионеров.

Люди хотят знать, чего им ожидать от новой пенсионной реформы. Какой пенсионный возраст в Украине для мужчин и женщин? Как выйти на пенсию? Сколько нужно стажа?...


еще никто не голосовал
Обчислення стажу: українцям повідомили про головні особливості
  Другое / добавлено: 31 января 2021  
 
Обчислення стажу: українцям повідомили про головні особливості
Майбутнім пенсіонерам потрібно знати деякі нюанси.

Українцям роз’яснили, які періоди трудової діяльності зараховують до стажу, а які — ні. Інформацію оприлюднили у виданні «Пенсійний кур’єр».

Страховий стаж — це період, протягом якого особа підлягала загальнообов’язковому державному пенсійному страхуванню та за який щомісяця сплачено страхові внески в сумі, не меншій за мінімальний страховий внесок.


еще никто не голосовал
Із січня 2021 року пенсіонери без мінімального стажу не отримуватимуть соцдопомогу
  Власть / добавлено: 31 января 2021  
 

alt

Із 1 січня люди, яким виповниться 60 років і які не матимуть мінімального страхового стажу 15 років, не зможуть отримувати соціальну допомогу.

Про це розповіла начальниця відділу Тернопільського управління соціальної політики Уляна Микитчак.

За її словами, цьогоріч таку допомогу отримували 137 людей. Їм виплачували щомісяця в середньому 1700 гривень.

“Ми доплатимо тільки тим особам, які на сьогоднішній день в нас перебувають на обліку, і ми їм закінчимо виплату тоді, коли вони набудуть права на пенсію...


еще никто не голосовал

Что делать, если банк заблокировал карту? Как разблокировать карточку на примере Приватбанка
  Другое / добавлено: 31 января 2021  
 

Что делать, если банк заблокировал карту? Как разблокировать карточку на примере Приватбанка

Банковские карты есть у большинства граждан Украины. На них перечисляют зарплату, пенсию, стипендию, социальные выплаты; ими пользуются предприниматели. В данной статье ответим на вопрос: “Что делать, если банк заблокировал карту?”. Блокировка может происходить по вашей собственной инициативе при потере или краже карты, а также по инициативе банка.


еще никто не голосовал
Покрокова схема дій для громадян, які виявили бажання проходити військову службу за контрактом
  Власть / добавлено: 29 января 2021  
 

alt

Головне управління персоналу Генерального штабу Збройних Сил України надає рекомендації щодо послідовності дій громадян, які виявили бажання проходити військову службу за контрактом на посадах рядового, сержантського (старшинського) складу у віськових частинах Збройних Сил України.

Військовозобов’язаний або особа, яка раніше не походила військової служби:

прибуває до територіального центру комплектування та соціальної підтримки за місцем обліку (реєстрації) для співбесіди...


еще никто не голосовал
ПРО СТАН ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ БЕРДИЧІВСЬКОЇ МТГ ЗА 2020 РІК ТА ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ НА 2021 РІК ІНФОРМУВАЛИ НА ЗАСІДАННІ ВИКОНКОМУ
  Власть / добавлено: 29 января 2021  
 

alt

У 2020 році органи управління та сили цивільного захисту (ЦЗ) Бердичівської міської територіальної громади виконували основні завдання ЦЗ в умовах медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру, що пов’язана з захворюванням людей на коронавірус COVID-19, рівень НС – «місцевий». Про це членів виконавчого комітету інформував начальник відділу з питань НС та ЦЗН Віктор Рябушко.

Протягом 2020 року проведено 36 засідань комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Основне питання, що розглядалося, це питання ліквідації наслідків НС та запобігання виникненню інших НС.


еще никто не голосовал
У БЕРДИЧЕВІ ВШАНУЮТЬ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ НА ТЕРИТОРІЇ ІНШИХ ДЕРЖАВ
  Власть / добавлено: 29 января 2021  
 

alt

Із метою відзначення 32-ї річниці виведення військ з Республіки Афганістан, належного вшанування учасників бойових дій на території інших держав, вшанування мужності і звитяги військовослужбовців, забезпечення збереження пам’яті героїв, які загинули в Афганістані, поваги до бойових традицій українського народу у Бердичеві проведуть цілий ряд тематичних заходів. Відповідне рішення прийняли члени виконавчого комітету.


еще никто не голосовал
РІШЕННЯ, ЩО СТОСУВАЛИСЯ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ БЕРДИЧІВСЬКОЇ ГРОМАДИ, ЗАТВЕРДИЛИ НА ЗАСІДАННІ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ
  Власть / добавлено: 29 января 2021  
 

alt

Понад 30 проєктів рішень розглянули члени виконавчого комітету на засіданні, що відбулося 28 січня. З-поміж іншого, були затверджені стан ведення військового обліку на території міста за 2020 рік та пропозиції щодо його поліпшення у 2021 році.

Низка рішень стосувалася діяльності виконкому: так було затверджено його Регламент, а також інструкції з діловодства та інструкції з документування управлінської інформації в електронній формі та організації роботи з електронними документами в діловодстві, електронного міжвідомчого обміну. Окрім того, члени виконкому схвалили план роботи на І квартал 2021 року та перспективний план на весь 2021 рік.


еще никто не голосовал
Засідання виконкому: про роботу відділу ведення Державного реєстру виборців
  Власть / добавлено: 29 января 2021  
 

alt

Як у 2020 році спрацював міський відділ ведення Державного реєстру виборців, доповіли на засіданні виконавчого комітету. Зі слів начальниці відділу Алли Новіцької, основними завданнями Реєстру відповідно ст.2 Закону України «Про Державний реєстр виборців», як і раніше, залишається: ведення персоніфікованого обліку виборців, складання списків виборців для проведення виборів та референдумів та облік виборчих дільниць, що існують на постійній основі...


еще никто не голосовал
Президент увів у дію рішення РНБО щодо посилення відповідальності за декларування недостовірної інформації та неподання декларації
  Власть / добавлено: 29 января 2021  
 

alt

Президент України Володимир Зеленський підписав указ, яким увів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони України «Про проект Закону України «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення, Кримінального кодексу України щодо вдосконалення відповідальності за декларування недостовірної інформації та неподання суб’єктом декларування декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування».


еще никто не голосовал
Стартувала деклараційна кампанія – 2021
  Власть / добавлено: 29 января 2021  
 
alt

З початку 2021 року стартувала кампанія декларування громадянами доходів, одержаних протягом 2020 року.

Щороку подавати декларацію про майновий стан і доходи за минулий рік – конституційний обов’язок громадян (ч. 2 ст. 67 Конституції України).

За вибором платника податків декларація подається за місцем своєї податкової адреси особисто або уповноваженою на це особою; поштою або засобами електронного зв’язку.

Звертаємо увагу, що для зручності платників та спрощення процедури декларування доходів громадянами, на офіційному вебпорталі ДПС в Електронному кабінеті у розділі «ЕК для громадян» працює електронний сервіс «Декларація про майновий стан і доходи»...


еще никто не голосовал
Сучасна циркова фантазія «WISH» знову в Бердичеві: 30-го і 31-го січня
  Город / добавлено: 29 января 2021  
 

Сучасна циркова фантазія «WISH» знову в Бердичеві: 30-го і 31-го січня

Гарна новина для тих, хто хотів, але не встиг (із певних причин) побувати на видовищному шоу за участі артистів театру «RIZOMA» , «RIZOMA Kids» та запрошених зірок світового цирку. Вам пощастило: додаткове щоу театрально-циркової фантазії у музично-драматичному театрі на Європейській уже незабаром, 30-го та 31 січня.

Анатолій Залевський – корінний бердичівлянин; наш славетний земляк згуртував друзів, всесвітньовідомих акторів, виступи яких вже із перших секунд заворожують глядача...


еще никто не голосовал
Два роки умовно отримав бердичівлянин за крадіжку продуктів із супермаркету
  Власть / добавлено: 29 января 2021  
 

28 січня 2021, 14:03

Він узяв з полиці пляшку горілки і рибні консерви, сховав під одягом та непомітно виніс із магазину. А за кілька днів повернувся на місце злочину і хотів повторити його, однак був помічений. Втекти із поцупленою горілкою та консервою не вдалось.

Бердичівський міськрайонний суд днями виніс вирок у справі щодо 31-річного місцевого жителя, звинуваченого у крадіжці та замахові на грабіж, скоєних в одному й тому ж супермаркеті у грудні минулого року. Як розказав обвинувачений, він двічі зі злочинною метою навідувався до магазину у районі «М’ясокомбінату». Першого разу проніс повз касу пляшку горілки й дві консерви, а за другим його намагання вкрасти аналогічний товар помітив касир. Після викриття зловмисник спробував утекти, однак був затриманий. 


еще никто не голосовал
ПАМ’ЯТЬ ЖЕРТВ ГОЛОКОСТУ ВШАНУВАЛИ У БЕРДИЧЕВІ (ФОТО)
  Общество / добавлено: 28 января 2021  
 

alt

У Бердичеві, біля пам’ятних знаків страченим нацистами місцевих євреїв та Праведникам світу, відбулося зібрання громадськості з нагоди Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту.

Цього дня у 1945 році було визволено в’язнів найбільшого табору смерті Аушвіц-Біркенау в Освенцімі. За різними оцінками, в Аушвіці гітлерівці знищили від 1,5 до 2,2 млн людей.

Голокост став чи не найстрашнішою сторінкою в історії Бердичева: місто стало одним із перших в Європі та колишньому Радянському Союзі, де відбулося масове знищення євреїв. Історичні дані свідчать: із 38,5 тис. загиблого під час нацистської окупації населення 30,0 тис. склали представники єврейської національності...


еще никто не голосовал
1 лютого розпочнеться реєстрація на ЗНО 2021
  Власть / добавлено: 28 января 2021  
 

alt

Реєстрація для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні 2021 розпочнеться 01 лютого та триватиме до 05 березня. Такий термін встановлює календарний план підготовки та проведення ЗНО 2021 року, затверджений наказом МОН від 30.09.2020 №1210.

До 30 квітня 2021 року зареєстровані учасники зможуть завантажити зі своїх інформаційних сторінок запрошення-перепустки, де буде зазначено час і місце проведення тестувань.

Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання відбудеться за таким графіком...


еще никто не голосовал
Помиритись і не судитись, або про одну з підстав звільнення від кримінальної відповідальності
  Происшествия / добавлено: 28 января 2021  
 

alt

Бердичівський міськрайонний суд закрив справу за обвинуваченням кермувальниці «Рено», яка допустила зіткнення із велосипедисткою. На судовому засіданні потерпіла заявила, що водійка з нею примирилась і повністю відшкодувала збитки, тож претензій до порушниці у неї нема.

Органи досудового слідства звинувачували 46-річну водійку у вчиненні проступку, передбаченого частиною 1 статті 286 КК України – порушення правил дорожнього руху, яке спричинило ушкодження середньої важкості потерпілому. Подія трапилась у червні минулого року близько дев’ятої вечора поблизу с. Скраглівка на Бердичівщині...


еще никто не голосовал
З 25 СІЧНЯ ЗАВЕРШУЄТЬСЯ ДІЯ ПОСИЛЕНОГО КАРАНТИНУ
  Власть / добавлено: 26 января 2021  
 

alt

Україна виходить із посиленого карантину 25 січня та повертається до тих обмежень, які діяли у грудні 2020 року.

Прем‘єр-міністр України Денис Шмигаль зазначив, що епідеміологи фіксують стабілізацію ситуації із захворюваністю. Кількість зайнятих ліжкомісць знизилася до менш ніж 30%. При цьому уряд за останній час значно збільшив ліжкомісця із підведеним киснем: з 11 тисяч у вересні до 55 тисяч у січні цього року. На ці потреби для регіонів було виділено майже 1,5 млрд грн.


еще никто не голосовал
Нетвереза і без прав – оштрафували водійку мопеда
  Власть / добавлено: 26 января 2021  
 

alt

Бердичівський міськрайонний суд нещодавно визнав 43-річну жінку винною у керуванні транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння. На порушницю наклали 10 200 гривень штрафу, а от водійського посвідчення не позбавили, бо вона взагалі його не отримувала.

Під час розгляду справи було встановлено, що подія трапилась у жовтні минулого року. Близько сьомої вечора по вулиці Одеській бердичівлянка керувала мопедом «Ямаха», будучи нетверезою. Освідування на стан алкогольного сп’яніння проводилось у медичному закладі.


еще никто не голосовал
Вернуться назад << [1] 2 3 >> Следующая страница


Вход на портал
Ник:
Пароль:
Запомнить меня?

Ещё не зарегистрированны?
Зарегистрироваться!

Забыли свой пароль?
Последнее на форуме
офис
Добавил Mimika0
Апрель 16, 2021

Ткани для постельного
каквыбрать?

Добавил Sarenov
Апрель 15, 2021

Кроссовки
Добавил Ikader
Апрель 15, 2021

Ищу репетитора
Добавил Kameron
Апрель 15, 2021

Краска-лазурь нужна
Добавил niksa
Апрель 15, 2021