У супермаркетах йдуть на масштабні хитрості. Невидиме «полювання» просунуло далеко вперед. З багатьма, напевно, таке бувало: зайшов у крамницю просто подивитися, а вийшов... із незапланованою покупкою.
Виявляється, гачків, на які нас намагаються підчепити, придумано безліч, і фахівці торгівлі продовжують винаходити нові. Приміром, вам цікаво, чому в крамницях часто звучить приємна музика? Зовсім не тому, що директор такий меломан. Просто вона створює добрий настрій, і відвідувач, розслабившись, стає піддатливішим.
Більшість покупців — правші, на цей випадок придумано формулу «правий — лівий». Рух у більшості крамниць організовано проти годинникової стрілки. Повертаючи ліворуч,
У селі Стара Котельня Андрушівського району Житомирської області 31 грудня, за півгодини до нового 2016 року, місцевий дільничний поліцейський на Таврії збив 15-річного Олексія Паламарчука.
Підліток збирався відзначати Новий рік з сім’єю. Незадовго до свята батьки попросили його докупити деякі продукти. Дорогою він ішов разом з двома друзями. Ті кажуть, почули звук автомобіля, що рухався без фар, після чого Альошу відкинуло на декілька метрів.
Перший прийом громадян на посаді голови Житомирської обласної ради провела Анжеліка Лабунська. Зустріч відбувалася з 10:00 до 13:00 години. Такі особисті прийоми населення керівник обласної ради планує проводити щомісяця.
22-річна Ірина Скоробогатов з Житомирської області з дитинства страждає не тільки від психічного захворювання, але і від власної матері.
Так стверджує бабуся Ірини, яка вже кілька років намагається врятувати онуку від насильства в сім'ї.
Мама Ірини, Ольга, всі звинувачення про насильство над дочкою-інвалідом заперечує і каже, що після смерті чоловіка все життя присвятила дочки. Але бабуся вирішила зганьбити її на всю округу наклепом про насильство, щоб позбавити Ольгу опікунських прав на дочку, здати внучку в інтернат і заволодіти їхньою квартирою. Як вийшло, що безпорадна Ірина виявилася заручником квартирних розбіжностей найближчих людей?
Знайти правду намагалися на проекті «Стосується кожного».
На сьогоднішній день тема придбання зброї, а звідси – захисту себе та своєї родини, постала як ніколи гостро.
Але для того, аби повноправно та повноцінно використовувати вогнепал, треба пройти немало процедур, отримати різного роду довідки і, що важливо, скласти іспит. Оскільки нашу країну накрила хвиля реформації, не дивно, що зміни відбулись і в дозвільних органах.
Аби дізнатись усі деталі та нюанси отримання зброї,
У місті Бердичеві повсякчасно виникають конфлікти між держслужбовцями та простими смертними, яким, на свою біду, довелося до них звернутися. Є, звичайно, служби та відділи, які відповідально ставляться до своїх обов’язків, а ось деякі непорозуміння тягнуть за собою неприємні наслідки та зіпсовані нерви в обох сторін, причому інколи цей процес затягується та може навіть перерости у судову площину. У нашому випадку до цього поки що не дійшло, проте у конфлікт між пенсіонеркою Людмилою Герасименко та спеціалістом Держземагенства Русланом Бурковським довелося втрутитися журналістам. Сподіваємося, що хоч це дасть якийсь позитивний поштовх цій справі.
Холодні батареї при мінусовій температурі за вікном викликають у людей, які користуються послугами централізованого теплопостачання, резонне питання, за що вони сплачують кошти. Щоб привести платіжки у відповідність до наданих послуг, Уряд змінив порядок нарахування плати за централізоване теплопостачання для мешканців будинків, де немає облікових приладів. Тепер «Теплоенерго» нараховуватиме щомісячну плату за свої послуги з урахуванням змін температурного режиму.
Тобто, в разі, якщо у помешканні під час опалювального сезону...
22 січня у приміщенні райдержадміністрації відбулося друге пленарне засідання Бердичівської районної ради депутатів VІІ скликання.
Оскільки, дата засідання співпала з святкуванням Дня Соборності України, засідання розпочалося привітанням голови райради Максима Самчика. Яке було підтримано хвилиною мовчання, на згадку тих, хто загинув на майдані і тих, хто пішов з життя заради нашого майбутнього.
З 34 обраних на засіданні були присутні 29 депутатів районної ради і, запрошений на засідання, депутат обласної ради – Віталій Вітусевич, які відразу приступили до роботи.
На розгляд депутатів було представлено більше 20 питань.
За даними офіційного сайту КП «Бердичівводоканал» –http://berdvdk.com.ua/borg.php , на кінець грудня неоплачену заборгованість, більше 800 грн., за послуги водопостачання та водовідведення, мають бердичівляни, що проживають на 75 вулицях міста.
Найбільше заборгували мешканці вулиць:
Свобода, незалежність та єдність України – ось про що мріяли та чого прагнули наші прадіди, щоразу виборюючи право називатися «українцями» та доводячи всім, що саме цей народ – волелюбний, сильний та непереможний.
Щороку, 22 січня, у день, коли 1919 року відбулося возз’єднання Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, кожен свідомий українець вшановує тих, хто боровся за утворення єдиної, соборної, української держави.
Бердичів цьогоріч відзначив День Соборності України без особливих почестей ...
Чемпіонат Бердичівського району з футзалу 2016 року стартує в Бердичеві вже цими вихідними, 23-24 січня 2016 року.
У змаганнях візьмуть участь 26 команд. Цього сезону змагання пройдуть в два етапи. На першому команди діляться на дві групи згідно жеребкування, або в алфавітному порядку (назви команди)
На груповому етапі команди зустрічаються між собою в одне коло. Команди, що посіли в своїх групах 1-5 місця на другому етапі виборюють звання «Чемпіона», де зустрічаються з командами іншої групи (1 коло).
Команди, що посіли в своїх групах 6-10 місце, на другому етапі розігрують призові місця в І лізі, де зустрічаються з командами іншої групи (1 коло). Очки набрані командами на першому груповому етапі зберігаються.
21 січня на одній з вулиць міста працівники місцевого відділу поліції виявили у 27-річного перехожого згорток з фольги, у якому знаходився білий порошок. Чоловік повідомив, що це амфетамін для його власного вжитку.
Пропонуємо короткий огляд змін, які передбачені Законом України від 24 грудня 2015 р. №909-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році».
Ще більше 20 осіб, які отримали різні ступені обмороження, потрапили до лікувальних закладів. Такі цифри озвучив на позачерговому засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки заступник начальника обласного управління Держслужби з надзвичайних ситуацій Олег Держанівський.
Нині на території Житомирщини визначено понад 600 місць, де змерзлі громадяни можуть обігрітися. Зокрема, було облаштовано 72 спеціальних пункти обігріву, які, в основному, розгорнули на базі районних лікарень, закладів соціальної сфери та ВРЖЕПів. 3 з 72 пунктів організувала Держслужба з надзвичайних ситуацій:
"Виїжджаємо в місто, в місця масового перебування людей – біля ринку, біля церкви – і робимо все можливе, аби люди, які довго перебувають на свіжому повітрі або не мають постійного місця проживання, могли обігрітися та випити гарячого чаю. У такий спосіб ми намагаємося уберегти їх від обмороження. Що стосується ВРЖЕПів та управлінь соціального захисту, то вони теж працюють у цьому напрямку на належному рівні. Єдине що – вони здійснюють роботу за графіком, тож обігрітися там можна лише протягом робочого дня. Якщо ж говорити про лікувальні заклади чи наші пожежні частини, то, звісно ж, така допомога може надаватися у цілодобовому режимі".
У плинності звичайних справ іноді так хочеться чудес… Є люди, які своєю творчістю вносять у життя ту краплю чарівництва, що розфарбовує буденність в яскраві кольори. Дивовижні авторські ляльки Валентини Сапонюк (Мазеїної): сумні і веселі, замріяні та пустотливі – є тим маленьким дивом, що дарує відчуття свята… Кожна – по-своєму своєрідна та унікальна і виготовлена руками майстрині.
Відділ освіти Бердичівської районної державної адміністрації оголошує конкурс на заміщення двох вакантних посад головних спеціалістів відділу освіти Бердичівської райдержадміністрації.
Кваліфікаційні вимоги. Вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста.
Стаж роботи за фахом у державній службі не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах не менше 3 років при необхідності, виходячи із виконання структурним підрозділом основних завдань та функцій. Післядипломна освіта у сфері управління: магістр державного управління за відповідною спеціалізацією. Володіння державною мовою, вміння працювати на комп’ютері.
За повідомленням Гідрометцентру, 22-24 січня в Україні очікуються складні погодні умови: сніг, хуртовини, замети, ожеледь. Температура повітря – 12-18º морозу.
Правоохоронці звертаються до водіїв з проханням не забувати, що керування транспортними засобами в складних погодних умовах вимагає уважності, зосередженості та обережності. Вирушаючи в дорогу, перевірте технічний стан авто, зверніть особливу увагу на стан зовнішніх світлових приладів транспортних засобів, склоочисників, обігрівачів салону, подбайте про запас палива.
Нині великий день - день Соборності України, який знаменує собою одну з найбільших перемог нашого народу - возз’єднання на своїй землі, в одній державі, визволених з неволі двох частин України - Наддніпрянщини і Західної України. 22 січня український народ святкує День Соборності України. Це свято нагадує нам, що Україна – нероздільна, що немає окремої Східної і Західної України, а що у нас єдина держава і ми – єдиний народ, незалежно від поглядів і переконань.