Напередодні новорічних свят обласна федерація кіокушинкай карате приймала гостей: до вихованців Віктора Гуменюка завітали депутат обласної ради Олександр Дмитрук та депутат міської ради Сергій Орлюк.
По информации Житомирской областной санитарно-эпидемиологической станции в результате проверки, которая проходила 12-13 декабря на рынках и предприятиях торговли области, выявлено ряд нарушений, в частности торговлю просроченными продуктами.
За прошлую неделю на пульт оперативно дежурной службы “01” поступило 107 сообщений о чрезвычайных событиях или угрозе их возникновения. Среди них 38 пожаров, 33 ДТП, 10 случаев травматизма.
Иногда в канун Нового года может произойти настоящее чудо. Очень символично, что именно в канун Нового года на одной из цветочных клумб в самом центре Житомира зацвел куст алых роз. Эти прекрасные цветы, которые вопреки зимнему холоду и морозу, пробились сквозь снежные сугробы на радость людям, на фоне белого снега выглядят просто великолепно!
В Житомирской области на предприятиях и в учреждениях сумма задолженности по заработной плате за 11 месяцев этого года стала меньше на 4,8 млн гривен, или на 19,2% и составила 20, 2 миллиона гривен.
Компания "Аквариус систем менеджмент" планирует завершить реконструкцию Криворожского завода безалкогольных напитков (Днепропетровская область) и Бердичевского завода безалкогольных напитков (Житомирская область) в марте-апреле 2008 года.
У день Святого Миколая до Бердичівської музичної школи приїхали викладачі та студенти Житомирського музучилища імені Віктора Косенка. Вони виступили з монографічним концертом, присвяченим 165-й річниці від дня народження та 95-й - від дня смерті великого українського композитора Миколи Лисенка.
Поздравляю вас с профессиональным праздником – Днем милиции!
Это праздник тех, кто посвятил свою жизнь служению украинскому народу, кто бережет мир и покой сограждан, их права и свободы, защищает интересы государства и общества.
Законность действий работника милиции, личная дисциплинированность, культура общения и высокий профессионализм являются основой деятельности украинской милиции. Люди высоко ценят ваши усилия в борьбе с преступностью, готовность в любую минуту прийти на помощь, часто рискуя и собственной жизнью, быть надежным защитником добра и справедливости на родной земле.
Новая страница истории Украинского государства рассказывает о единстве, мужестве и непоколебимости Украинского народа. Унаследованные от отцов и дедов духовная сила, закаленная в труде, славе и терпении многих поколений, и твердое убеждение, что каждый гражданин имеет свободу выбора, побудили представителей вашей профессии проявить выдержку, мужество и отвагу, быть на переднем крае в ноябрьские дни 2004 года.
Глубоко убежден, что Вы всегда будете верны своему благородному и ответственному призванию.
От всего сердца желаю вам и вашим семьям счастья, здоровья, благосостояния и веры в счастливое будущее нашей Родины.
Згідно з рішенням Бердичівського міського виконавчого комітету в багатоквартирні житлові будинки гаряча вода буде подаватись відповідно до такого графіку:
Виконком Бердичівської міської ради повідомляє, що у зв’язку із зміною дорожнього руху та встановлення обмеження руху вантажного автотранспорту через місто Бердичів (до 10 т), з 01 січня 2008 року рух за напрямком Житомир-Хмільник буде здійснюватись по об’їзній дорозі через Комсомольське згідно встановлених дорожніх знаків.
22 грудня о 18.00 на площі біля кінотеатру відбудеться відкриття міської новорічної ялинки. На Вас чекає концертно-розважальна програма за участю аматорських колективів міста.
Любовні пристрасті на фоні великих грошей продемонстрували бердичівським поціновувачам театрального мистецтва актори київського Театру на Оболоні “Театріон”. Столичні гості привезли із собою музичну комедію Марселя Берк’є Маріньє “Кохання у валізі”.
У неділю вдень по вулиці Котовського загорілася одна з трьох квартир одноповерхового будинку. Її господарка розказує, що забула про запалену піч за балачками зі знайомою, яка мешкає по сусідству. За словами жінки, вона здогадалася, що трапилося лихо, лише коли побачила з вікна дим. Каже: запах гару підтвердив її побоювання: грубка занадто розігрілася, і від неї зайнялася картонна коробка, що стояла поруч.
Щоб вступити до вищих навчальних закладів України ІІІ-ІV рівнів акредитації, випускникам шкіл, учням закладів профтехосвіти, студентам коледжів та випускникам попередніх років необхідно стати учасниками зовнішнього незалежного оцінювання знань у наступному році.
15-16 грудня у Бердичеві відбувся ІІІ тур Чемпіонату України з баскетболу серед жіночих команд ІІ ліги. У вересні збірна Житомирщини, баскетбольний клуб «Полісся», вперше заявила про себе. Цього разу у грі з командою Тернопільського Національного економічного університету вона двічі перемогла з рахунком 89 : 56 і 78 : 60.
На ринку “Привокзальний” запрацював новий м’ясний павільйон. На його урочисте відкриття керівництво ринку запросило представників влади міста, контролюючих органів та депутатів міської ради. На цю подію близько 15 тис. мешканців прилеглих районів міста чекали вже давно, зазначив у своєму виступі генеральний директор ТОВ “Бердичів” Роман Левицький.
З самого ранку Святий Миколай у супроводі янголів завітав до дитячого відділення центральної районної лікарні. Це вітали маленьких пацієнтів учні та педагоги Бердичівської спецшколи-інтернату для дітей-сиріт.
11 декабря от алкогольной передозировки в селе Лещин Житомирской области умерла 47-летняя женщина, которая на протяжении длительного времени злоупотребляла спиртными напитками. Об этом Житомир.info сообщили в пресс-службе ГУ МЧСУ в Житомирской области.