|Городские новости|Форум|Бердичевский Чат|Предприятия города|Фотогалерея|Связь с администрацией|Видео Бердичева |Курси Валют|Гороскоп|Онлайн Радио|
События по категориям
Все новости
   • Город
   • Область
   • Культура
   • Общество, экономика
   • Бизнес
   • Спорт
   • Политика
   • Происшествия
   • Криминал
   • Другое


Поиск   
Архив новостей
«    Декабрь 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 Новости Бердичева и области
Переплата по субсидії: щедрий дарунок від держави, чи чергова афера на державному рівні?
  Экономика / добавлено: 15 апреля 2016  
 

altОстаннім часом бердичівляни шукають та не знаходять відповіді на актуальні та, здається, прості запитання щодо користування субсидією. Зокрема щодо переплат та виникнення чималих сум під час отримання субсидій, які комунальники зараховують як гроші, що абоненти мали б використовувати на власний розсуд.


еще никто не голосовал
Важливо для неприбуткових організацій про оподаткування доходів
  Экономика / добавлено: 4 апреля 2016  
 

alt

Неприбуткова організація отримала дохід від діяльності, яку не зазначено в статутних документах. Чи оподатковується такий дохід податком на прибуток?

Підпунктом 133.4.2 п. 133.4 ст.133 Податкового кодексу України встановлено, що доходи (прибутки) неприбуткової організації використовуються виключно для фінансування видатків на утримання такої неприбуткової організації, реалізації мети (цілей, завдань) та напрямів діяльності, визначених її установчими документами.

У разі якщо неприбуткова організація отримує доходи від діяльності, яка не пов’язана із статутною ...


еще никто не голосовал
Підприємства газопостачання мають негайно перерахувати норматив для домогосподарств і повернути громадянам кошти
  Экономика / добавлено: 24 марта 2016  
 

alt

Підприємства газопостачання мають негайно перерахувати норматив для домогосподарств і повернути громадянам кошти

Про це заявив Арсеній Яценюк на засіданні Уряду 23 березня. Глава Уряду повідомив, що отримав звернення громадян щодо завищення тарифів підприємствами газопостачання. Протягом останнього періоду часу громадянам, у яких немає газових лічильників, підприємства газопостачання почали виставляти підвищений тариф.

Підприємства газопостачання почали виставляти домогосподарствам, у яких немає приладів обліку, підвищений тариф з розрахунку 6 кубічних метрів газу на одну особу на місяць для домогосподарств лише із газовою плитою та 18 кубометрів на особу на місяць із газовою плитою та колонкою.


еще никто не голосовал
Нацкомісія про абонплату за обслуговування газової мережі
  Экономика / добавлено: 19 марта 2016  
 

alt

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, у листі (від 18.02.2016 р. № 1453/16.3.1/7-16) надала відповіді на такі запитання:

1. Чому вирішили ввести таку інновацію?

2. Чи введуть абонплату для користувачів газових плит і котлів?

3. Чи сплачуватимуть її ті, хто має лічильник і газом не користувалися?


еще никто не голосовал

Жители Житомирщины, заработавшие больше 120 минималок, должны подать декларации
  Экономика / добавлено: 18 марта 2016  
 

alt

Жители Житомирщины, заработавшие больше 120 минималок, должны подать декларации. Если отец подарил вам квартиру, то налог с такого подарка вам платить не придется, но если квартиру подарила родная тетя – нужно будет заплатить 5% от стоимости квартиры. А если вас одарит квартирой дядя из-за границы, то ваш налог на подарок составит 15% его стоимости. К тому же в двух последних случаях вам придется еще подавать декларацию о доходах.

В вопросах налогообложения и декларирования – масса нюансов и далеко не все из нас имеют о них представление. Часть украинцев обязана уже до 1 мая подать декларации о своих доходах за прошлый год, а часть может это сделать по собственному желанию до конца года, рассчитывая на определенную налоговую скидку от государства.


еще никто не голосовал
В Украине с 11 апреля в оборот вводится новая банкнота номиналом 500 гривен
  Экономика / добавлено: 16 марта 2016  
 

alt

В Украине с 11 апреля в оборот вводится новая банкнота номиналом 500 гривен. В обороте останутся и банкноты образца 2006 года. В Нацбанке заявляют, что новая банкнота вводится для улучшения организации наличного обращения, а также в пределах планового выпуска на 2016 г. для замены изношенных, поврежденных и изъятых из обращения.

 


еще никто не голосовал
Житомирські податківці закликають переводити автомобілі на біопаливо та користуватися знижками
  Экономика / добавлено: 15 марта 2016  
 
alt

Фізична особа, яка здійснила переобладнання транспортного засобу та використовує біопаливо (біоетанол, біодизель, стиснутий або скраплений газ та інші види біопалива), має право включити до податкової знижки у зменшення оподатковуваного доходу платника податку за наслідками звітного податкового року.

Таким чином, переобладнання транспортного засобу та використання біопалива дають право на отримання податкової знижки.

 


Как получить субсидию на съемную квартиру
  Экономика / добавлено: 6 марта 2016  
 

Как получить субсидию на съемную квартиры

В прошлом году правительство шесть раз пересматривало порядок предоставления населению субсидий на оплату ЖКУ, каждый раз его упрощая. Но, несмотря на это, у граждан до сих пор возникает ряд вопросов, в частности, как получить субсидию арендатору квартиры.

Начиная с апреля 2015 года, Кабинет Министров шесть раз вносил изменения в порядок предоставления населению субсидий для возмещения расходов на оплату жилищно-коммунальных услуг, приобретение сжиженного газа, твердого и жидкого печного бытового топлива. Все коррективы, предложенные правительством, направлены на упрощение механизма предоставления возмещения с целью дальнейшей популяризации среди граждан субсидий и соответственно уменьшение количества недовольных после «апрельского» скачка тарифов на коммунальные услуги и цены на газ.


еще никто не голосовал
“Житомиргаз” хоче знати, чи згодні люди платити за транспортування газу окремим рахунком (ОПИТУВАННЯ)
  Экономика / добавлено: 5 марта 2016  
 

alt

ПАТ «Житомиргаз» спільно із Національною комісією, що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, проводить опитування серед споживачів газу щодо запровадження змін у системі нарахування та оплати за газ для населення. Про це повідомляє прес-служба «Житомиргазу».

«Перехід на нові правила нарахування передбачається з квітня 2016 року (відповідно до Постанови Національної комісії, що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг №2494 від 30.09.15). Зокрема, плата за газ буде розділена на дві частини:


еще никто не голосовал
Бердичівська ОДПІ нагадує: Продав авто – сплати податок!
  Экономика / добавлено: 23 февраля 2016  
 

alt

Продав авто – сплати податок  на доходи фізичних осіб та військовий збір

Об’єктом оподаткування резидента, відповідно до п. 163.1 ПКУ, є: загальний місячний (річний) оподатковуваний дохід; доходи із джерела їх походження в Україні, які остаточно оподатковуються під час їх нарахування, виплати, надання.

Серед доходів із джерелом їх походження з України є також доходи від продажу рухомого та нерухомого майна (пп. “в” пп. 14.1.54 ПКУ).


еще никто не голосовал
Отримали спадщину чи дарунок – подайте декларацію!
  Экономика / добавлено: 22 февраля 2016  
 

alt

Громадяни, які отримали спадщину чи дарунок у 2015 році, зобов’язані задекларувати такі доходи до 1 травня цього року та до 1 серпня сплатити з таких доходів відповідну суму податку.

При отриманні майна в дарунок або спадщину ставка податку залежить від типу майна, а також від того, ким є сторони угоди.

Так, за нульовою ставкою оподатковуються спадщина, ....


еще никто не голосовал
Куда пристроить гривны
  Экономика / добавлено: 9 февраля 2016  
 

alt

Каждый раз, когда родная валюта начинает падать, у украинцев возникает непреодолимое желание "спасти деньги", вложив их во что-нибудь.

Те, у кого их побольше, покупают недвижимость. У кого поменьше - гаджеты, бытовую технику, а то и вовсе отправляются путешествовать - мол, один раз живем! И, разумеется, самое популярное вложение - это покупка валюты: наши сограждане покупают доллары в любой непонятной ситуации!

Поскольку в 2016-м возможны новые скачки курса, "КП" в Украине" вместе с экономистами выясняла, какое решение в кризис можно считать наиболее правильным.


еще никто не голосовал
Тарифи на електроенергію для населення підвищаться з 1 березня, – обленерго
  Экономика / добавлено: 8 февраля 2016  
 

alt

Із 1 березня підвищуються тарифи на електричну енергію для населення. Для того, щоб уникнути оплати за підвищеними тарифами за спожиту у лютому електроенергію, ПАТ «ЕК “Житомиробленерго”» пропонує жителям області надати покази до кінця поточного місяця контролерам РЕМ. Про це повідомляють на сайті відомства.

Також передати показники можна оператору Кол-центру енергопостачальної компанії за телефоном (0412) 40-21-50 або ж на сайті ПАТ «ЕК “Житомиробленерго» у розділі «Ваш рахунок» з 20 лютого.


еще никто не голосовал
Бердичівські пту фінансуватимуть з обласного бюджету
  Экономика / добавлено: 4 февраля 2016  
 
altЧетвер став ключовим днем для бердичівського бюджету. Саме сьогодні Верховна Рада України розглядала одразу кілька законопроектів, які мали дати відповідь на питання про те, хто далі фінансуватиме профтехучилища.

Нагадаємо, наприкінці року парламент вніс зміни до Бюджетного Кодексу, згідно із якими фінансування професійно-технічних училищ перекладалося із державного бюджету на місцеві. Щоб було зрозуміло, про які наслідки йде мова, відзначимо, що для Бердичева таке нововведення лягало додатковим тягарем у понад двадцять мільйонів гривень. Адже у нашому місті наразі наявні одразу три ПТУ. При цьому, звідки брати гроші на ці потреби, парламентарі тоді не визначили. Тоді ж міська рада звернулася до депутатів Верховної Ради з вимогою переглянути прийняті положення.


еще никто не голосовал
Бердичівському бюджету не вистачає десятків мільйонів гривень
  Экономика / добавлено: 2 февраля 2016  
 

altНа останньому засіданні сесії міської ради, яке відбулося минулого тижня, депутати прийняли головний фінансовий документ – бюджет Бердичева, на основі якого місто буде жити і розвиватися упродовж 2016-го року.


еще никто не голосовал
Члени виконкому схвалили проект бюджету Бердичева на 2016 рік
  Экономика / добавлено: 26 января 2016  
 
Члени виконкому схвалили проект бюджету Бердичева на 2016 рікПеред так званою бюджетною сесією члени виконавчого комітету остаточно заслухали і схвалили проект міського бюджету на 2016-ий рік. Головний фінансист Алла Пацата вже вкотре окреслила всі деталі головного фінансового документу міста, зупинившись на нововведеннях та тих положеннях, що вплинули й на зміни обсягів видаткової частини.

еще никто не голосовал
ПАТ «Житомиргаз» радить вчасно передавати показання лічильника
  Экономика / добавлено: 18 января 2016  
 

Ознайомлення споживача з договором на газопостачання

Фіксувати показання необхідно щомісяця, станом на 1 число, а передати протягом перших днів місяця.

Найзручніше це зробити через Особистий кабінет на сайті 104.ua

Вчасно інформуєте про показання лічильника – сплачуєте за той обсяг газу, який фактично використовуєте. Якщо кожен споживач пам’ятатиме це просте правило, то збереже свій час і нерви. Друге, що має пам’ятати користувач газу – показання приладів обліку необхідно передати до 1,2 або 3-го числа. За цієї умови зафіксовані дані враховуються при визначенні розміру оплати за газ.


еще никто не голосовал
«Ще один міф про житлову субсидію»
  Экономика / добавлено: 15 января 2016  
 

alt

 Влітку люди переживали в очікуванні опалювального сезону – як будемо платити за тепло при таких цінах? Зараз в Україні вже понад 5 млн. сімей отримали субсидії. Держава забезпечила надійну та ефективну підтримку сім’ям, які не в змозі оплачувати високу вартість послуг. Але із впровадженням змін у програмі субсидій почали поширюватись різноманітні чутки, однією з яких є наступна:

«Якщо не використаєш весь обсяг газу (чи іншої послуги), доведеться повертати субсидію у кінці опалювального періоду»

 

Розмір субсидії розраховується...


еще никто не голосовал
Мінімальна зарплата та прожитковий мінімум: реалії 2016 року
  Экономика / добавлено: 15 января 2016  
 
altЗаконом України від 25.12.15 № 928-VIII “Про Державний бюджет на 2016 рік”,

з 1 січня 2016 року встановлені розміри мінімальної зарплати, прожиткового мінімуму та максимальний розмір зарплати, до якої застосовується соціальна пільга.

Про це повідомляє сектор комунікацій ГУ ДФС у Житомирській області.

Отже, мінімальна зарплата у місячному розмірі і прожитковий мінімум для працездатних осіб становить:

з 1 січня – 1378 грн, з 1 травня – 1450 грн, з 1 грудня – 1550 грн;

Мінімальна зарплата у погодинному розмірі:

 


еще никто не голосовал


Вход на портал
Ник:
Пароль:
Запомнить меня?

Ещё не зарегистрированны?
Зарегистрироваться!

Забыли свой пароль?
Последнее на форуме
В какие игры любите играть?
Добавил MarinkaaO
Декабрь 18, 2018

Розвиток дитини
Добавил MarinkaaO
Декабрь 18, 2018

Как храним пароли?
Добавил MarinkaaO
Декабрь 18, 2018

Гитара
Добавил Ahalsa
Декабрь 18, 2018

Лестницы
Добавил Промитея
Декабрь 18, 2018