|Городские новости|Форум|Бердичевский Чат|Предприятия города|Фотогалерея|Связь с администрацией|Видео Бердичева |Курси Валют|Гороскоп|Онлайн Радио|
События по категориям
Все новости
   • Город
   • Область
   • Культура
   • Общество, экономика
   • Бизнес
   • Спорт
   • Политика
   • Происшествия
   • Криминал
   • Другое


Поиск   
Архив новостей
«    Июнь 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 Новости Бердичева и области
Как получить субсидию на съемную квартиру
  Экономика / добавлено: 6 марта 2016  
 

Как получить субсидию на съемную квартиры

В прошлом году правительство шесть раз пересматривало порядок предоставления населению субсидий на оплату ЖКУ, каждый раз его упрощая. Но, несмотря на это, у граждан до сих пор возникает ряд вопросов, в частности, как получить субсидию арендатору квартиры.

Начиная с апреля 2015 года, Кабинет Министров шесть раз вносил изменения в порядок предоставления населению субсидий для возмещения расходов на оплату жилищно-коммунальных услуг, приобретение сжиженного газа, твердого и жидкого печного бытового топлива. Все коррективы, предложенные правительством, направлены на упрощение механизма предоставления возмещения с целью дальнейшей популяризации среди граждан субсидий и соответственно уменьшение количества недовольных после «апрельского» скачка тарифов на коммунальные услуги и цены на газ.


еще никто не голосовал
“Житомиргаз” хоче знати, чи згодні люди платити за транспортування газу окремим рахунком (ОПИТУВАННЯ)
  Экономика / добавлено: 5 марта 2016  
 

alt

ПАТ «Житомиргаз» спільно із Національною комісією, що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, проводить опитування серед споживачів газу щодо запровадження змін у системі нарахування та оплати за газ для населення. Про це повідомляє прес-служба «Житомиргазу».

«Перехід на нові правила нарахування передбачається з квітня 2016 року (відповідно до Постанови Національної комісії, що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг №2494 від 30.09.15). Зокрема, плата за газ буде розділена на дві частини:


еще никто не голосовал
Бердичівська ОДПІ нагадує: Продав авто – сплати податок!
  Экономика / добавлено: 23 февраля 2016  
 

alt

Продав авто – сплати податок  на доходи фізичних осіб та військовий збір

Об’єктом оподаткування резидента, відповідно до п. 163.1 ПКУ, є: загальний місячний (річний) оподатковуваний дохід; доходи із джерела їх походження в Україні, які остаточно оподатковуються під час їх нарахування, виплати, надання.

Серед доходів із джерелом їх походження з України є також доходи від продажу рухомого та нерухомого майна (пп. “в” пп. 14.1.54 ПКУ).


еще никто не голосовал
Отримали спадщину чи дарунок – подайте декларацію!
  Экономика / добавлено: 22 февраля 2016  
 

alt

Громадяни, які отримали спадщину чи дарунок у 2015 році, зобов’язані задекларувати такі доходи до 1 травня цього року та до 1 серпня сплатити з таких доходів відповідну суму податку.

При отриманні майна в дарунок або спадщину ставка податку залежить від типу майна, а також від того, ким є сторони угоди.

Так, за нульовою ставкою оподатковуються спадщина, ....


еще никто не голосовал

Куда пристроить гривны
  Экономика / добавлено: 9 февраля 2016  
 

alt

Каждый раз, когда родная валюта начинает падать, у украинцев возникает непреодолимое желание "спасти деньги", вложив их во что-нибудь.

Те, у кого их побольше, покупают недвижимость. У кого поменьше - гаджеты, бытовую технику, а то и вовсе отправляются путешествовать - мол, один раз живем! И, разумеется, самое популярное вложение - это покупка валюты: наши сограждане покупают доллары в любой непонятной ситуации!

Поскольку в 2016-м возможны новые скачки курса, "КП" в Украине" вместе с экономистами выясняла, какое решение в кризис можно считать наиболее правильным.


еще никто не голосовал
Тарифи на електроенергію для населення підвищаться з 1 березня, – обленерго
  Экономика / добавлено: 8 февраля 2016  
 

alt

Із 1 березня підвищуються тарифи на електричну енергію для населення. Для того, щоб уникнути оплати за підвищеними тарифами за спожиту у лютому електроенергію, ПАТ «ЕК “Житомиробленерго”» пропонує жителям області надати покази до кінця поточного місяця контролерам РЕМ. Про це повідомляють на сайті відомства.

Також передати показники можна оператору Кол-центру енергопостачальної компанії за телефоном (0412) 40-21-50 або ж на сайті ПАТ «ЕК “Житомиробленерго» у розділі «Ваш рахунок» з 20 лютого.


еще никто не голосовал
Бердичівські пту фінансуватимуть з обласного бюджету
  Экономика / добавлено: 4 февраля 2016  
 
altЧетвер став ключовим днем для бердичівського бюджету. Саме сьогодні Верховна Рада України розглядала одразу кілька законопроектів, які мали дати відповідь на питання про те, хто далі фінансуватиме профтехучилища.

Нагадаємо, наприкінці року парламент вніс зміни до Бюджетного Кодексу, згідно із якими фінансування професійно-технічних училищ перекладалося із державного бюджету на місцеві. Щоб було зрозуміло, про які наслідки йде мова, відзначимо, що для Бердичева таке нововведення лягало додатковим тягарем у понад двадцять мільйонів гривень. Адже у нашому місті наразі наявні одразу три ПТУ. При цьому, звідки брати гроші на ці потреби, парламентарі тоді не визначили. Тоді ж міська рада звернулася до депутатів Верховної Ради з вимогою переглянути прийняті положення.


еще никто не голосовал
Бердичівському бюджету не вистачає десятків мільйонів гривень
  Экономика / добавлено: 2 февраля 2016  
 

altНа останньому засіданні сесії міської ради, яке відбулося минулого тижня, депутати прийняли головний фінансовий документ – бюджет Бердичева, на основі якого місто буде жити і розвиватися упродовж 2016-го року.


еще никто не голосовал
Члени виконкому схвалили проект бюджету Бердичева на 2016 рік
  Экономика / добавлено: 26 января 2016  
 
Члени виконкому схвалили проект бюджету Бердичева на 2016 рікПеред так званою бюджетною сесією члени виконавчого комітету остаточно заслухали і схвалили проект міського бюджету на 2016-ий рік. Головний фінансист Алла Пацата вже вкотре окреслила всі деталі головного фінансового документу міста, зупинившись на нововведеннях та тих положеннях, що вплинули й на зміни обсягів видаткової частини.

еще никто не голосовал
ПАТ «Житомиргаз» радить вчасно передавати показання лічильника
  Экономика / добавлено: 18 января 2016  
 

Ознайомлення споживача з договором на газопостачання

Фіксувати показання необхідно щомісяця, станом на 1 число, а передати протягом перших днів місяця.

Найзручніше це зробити через Особистий кабінет на сайті 104.ua

Вчасно інформуєте про показання лічильника – сплачуєте за той обсяг газу, який фактично використовуєте. Якщо кожен споживач пам’ятатиме це просте правило, то збереже свій час і нерви. Друге, що має пам’ятати користувач газу – показання приладів обліку необхідно передати до 1,2 або 3-го числа. За цієї умови зафіксовані дані враховуються при визначенні розміру оплати за газ.


еще никто не голосовал
«Ще один міф про житлову субсидію»
  Экономика / добавлено: 15 января 2016  
 

alt

 Влітку люди переживали в очікуванні опалювального сезону – як будемо платити за тепло при таких цінах? Зараз в Україні вже понад 5 млн. сімей отримали субсидії. Держава забезпечила надійну та ефективну підтримку сім’ям, які не в змозі оплачувати високу вартість послуг. Але із впровадженням змін у програмі субсидій почали поширюватись різноманітні чутки, однією з яких є наступна:

«Якщо не використаєш весь обсяг газу (чи іншої послуги), доведеться повертати субсидію у кінці опалювального періоду»

 

Розмір субсидії розраховується...


еще никто не голосовал
Мінімальна зарплата та прожитковий мінімум: реалії 2016 року
  Экономика / добавлено: 15 января 2016  
 
altЗаконом України від 25.12.15 № 928-VIII “Про Державний бюджет на 2016 рік”,

з 1 січня 2016 року встановлені розміри мінімальної зарплати, прожиткового мінімуму та максимальний розмір зарплати, до якої застосовується соціальна пільга.

Про це повідомляє сектор комунікацій ГУ ДФС у Житомирській області.

Отже, мінімальна зарплата у місячному розмірі і прожитковий мінімум для працездатних осіб становить:

з 1 січня – 1378 грн, з 1 травня – 1450 грн, з 1 грудня – 1550 грн;

Мінімальна зарплата у погодинному розмірі:

 


еще никто не голосовал
Як буде призначатися допомога одиноким матерям та дітям
  Экономика / добавлено: 13 января 2016  
 

alt

На телефонну «гарячу лінію» департаменту праці та соціального захисту населення облдержадміністрації надходить значна кількість звернень громадян щодо виплати у січні цього року державної допомоги окремим категоріям одержувачів.

З огляду на актуальність зазначеного питання повідомляємо, що Урядом змінено механізм призначення допомоги одиноким матерям та дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів.

На даний час, виплата зазначених видів допомоги тимчасово призупинена з метою приведення у відповідність порядків призначення і виплати державної допомоги сім’ям з дітьми, тимчасової допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, до норм Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України».


Рейтинг статьи: Отлично
«Держекоінвест» підозрюють у переплаті 8 мільйонів за ремонт лікарні в Бердичеві фірмам чиновника та Юри Єнакієвського
  Экономика / добавлено: 13 января 2016  
 
altСуд призначив позапланову виїзну ревізію Бердичівської центральної міської лікарні з метою встановлення обсягів ремонтних робіт. Про це свідчить ухвала Бердичівського міськрайонного суду Житомирської області від 25 грудня

еще никто не голосовал
Щоб відремонтувати трасу на Бердичів потрібно понад 300 мільйонів гривень (ВІДЕО)
  Экономика / добавлено: 31 декабря 2015  
 

alt

Щоб відремонтувати дорогу Житомир–Бердичів потрібно 307 млн грн. Про це розповів начальник служби автомобільних доріг Житомирської області Олег Антонюк.


еще никто не голосовал
Розпочалася виплата пенсій за січень
  Экономика / добавлено: 29 декабря 2015  
 

alt

Пенсійний фонд України розпочинає фінансування січневих пенсій в грудні поточного року.

 

Отже, для одержувачів пенсій через установи поштового зв’язку з датами виплати з 4 по 8 січня виплата пенсій буде проводитись з 29 по 31 грудня. Пенсіонерам, які з будь-яких причин не отримають кошти у грудні, виплата буде проведена з 5 по 25 січня 2016 року. З 9 січня поштові відділення здійснюють виплату пенсій за звичайним графіком.

 

Пенсіонерам, які одержують пенсії через установи банків ...


еще никто не голосовал
Українські банки придумали, як заробити на клієнтах
  Экономика / добавлено: 21 декабря 2015  
 

442157

Українські банки в умовах кризи все частіше придумують нові способи, як "витягнути" гроші зі своїх клієнтів.

Так, наприклад, Укрсіббанк (його відділення в Бердичеві знаходиться за адресою: вул. Сестер Сломницьких, 2) нещодавно ввів комісію за неуспішну спробу зняття готівки з картки банку в будь-яких банкоматах. Платіж у розмірі від 5 до 7 грн. (залежно від типу тарифного пакету) стягується починаючи з другої неуспішної спроби, якщо отримання коштів неможливе через нестачу грошей на рахунку.


еще никто не голосовал
"Альтернативні види палива" бердичівських котелень
  Экономика / добавлено: 14 декабря 2015  
 
На Житомирщині промоніторили роботу котелень, які ніби то перейшли на альтернативні види палива.
З'ясувалося, що на деяких котельнях замість того, щоб використовувати для опалення тверді види палива, перевагу надають природному газу. Але, на превеликий жаль, замість того, щоб використовувати альтернативне опалення, деякі керівники закладів чинять по-своєму. Звісно, так простіше – увімкнув кнопку газову, і сидить собі, і йому дуже гарно. А Постанова щодо зменшення споживання газу, щодо тих затрат, кошти на які були виділені, в тому числі, з державного бюджету, не виконується".
 
Пояснення тільки одне: у "Бердичівтеплоенерго" заблоковані рахунки, тому нема коштів на закупівлю  пелетів.еще никто не голосовал
Як турецькі події можуть вплинути на життя бердичівлян?
  Экономика / добавлено: 9 декабря 2015  
 
Увеличить картинкуХоч Турція знаходиться за морями-океанами, та пов’язує нас чимало. Ми не говоримо про якісь родинні та братські зв’язки, а про економічні. Що може змінитися для нас, відповідно до змін у турецькій економіці?

 


еще никто не голосовал


Вход на портал
Ник:
Пароль:
Запомнить меня?

Ещё не зарегистрированны?
Зарегистрироваться!

Забыли свой пароль?
Последнее на форуме
Квадроцикл
Добавил defne
Июнь 20, 2018

Декоративные подушки
Добавил defne
Июнь 20, 2018

Плитка для фасада
Добавил Cawkа
Июнь 20, 2018

Какие диски купить для машины
на зиму?

Добавил Karl
Июнь 20, 2018

А где вы ищите свою половинку?
Добавил Karl
Июнь 20, 2018